Denik.cz - Sport 10.03.2023 12:10 Hodně turbulentní týden prožívají fotbalové Teplice. Poté, co odvolaly z pozice hlavního kouče částí sportovní veřejností a především médii adorovaného Jiřího Jarošíka, místo něhož instalovaly Zdenka Frťalu, vyrojila se okolo mechanismu výměny řada fám a nepodložených informací. Do pozadí odsunuly jinou spekulaci, která se šířila po lázeňském městě rychlostí blesku. Klub ze Stínadel prý jedná s rakouskou společností Red Bull, která by se mohla stát jeho novým vlastníkem. Co je na tom pravdy? Deník se zeptal přímo šéfa představenstva FK Teplice Pavla Šedlbauera. Rozebral s ním také trenérskou rošádu.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.