ParlamentniListy.cz 22.02.2023 00:30 Pro důchodce, který nemá šanci si přivydělat nebo žije sám, je nynější vlna zdražování tragédie. „Takové lidi znám, co počítají každou korunu, jestli si koupí tři rohlíky, nebo jeden. A nějaká paní Jelínková z KDU vykládala, jak na tom důchodci vydělali, že jsme vlastně nic neztratili,“ říká pro ParlamentníListy.cz herečka Jaroslava Obermaierová. Vidí to tak, že by tihle politici byli rádi, kdyby nynější důchodci rychle vychcípali. Tím, že budou nuceni jíst nezdravá jídla, tak dříve umřou, a to bude vyhovovat.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.