Novinky.cz 30.11.2022 14:00 Od dubna příštího roku by měla být v Německu ke koupi celostátní jízdenka pro regionální a městskou hromadnou dopravu. Zájemci by za ni měli zaplatit 49 eur na měsíc. Jízdenka bude nástupce devítieurového lístku, který kabinet zavedl od června do srpna a prodalo se ho přes milion, píše server deníku Süddeutsche Zeitung.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.