iDnes - Ekonomika 18.11.2022 11:20 České dráhy poptávají u výrobců vlaků, jaké soupravy by mohly nahradit již dosluhující vozidla řady 471 známé pod označením CityElefant. Ty fungují na linkách S v Praze a Středočeském kraji. Dvousystémové patrové jednotky by měly mít maximální rychlost až 160 km/h, pojmout minimálně 30 kol a být plně klimatizované.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.