ParlamentniListy.cz 03.11.2022 10:50 Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek se opět pustil do vlády Petra Fialy. Vyjádřil se nejen k tomu, že se vláda odmítá řídit doporučením Národní ekonomické rady vlády , ale také ke snížení daně z příjmu fyzických osob, které schválila ODS, ANO a SPD již v minulosti. Podle něj vláda zatím nedělá v rozpočtu nic a může se řídit heslem Po nás potopa.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.