PROTEXT VIDEO: TK akciové společnosti ABF...

Datum: 01.07.2020
ČTK bude ve čtvrtek 2. července od 11:00 v servisu PROTEXT VIDEO vysílat tiskovou konferenci akciové společnosti ABF, organizátora veletrhů a výstav, k rozšíření letňanského veletržního programu pro podzim 2020 o klíčové strojírenské a průmyslové obory. Zúčastní se předseda...
ČTK bude ve čtvrtek 2. července od 11:00 v servisu PROTEXT VIDEO vysílat tiskovou konferenci akciové společnosti ABF, organizátora veletrhů a výstav, k rozšíření letňanského veletržního programu pro podzim 2020 o klíčové strojírenské a průmyslové obory. Zúčastní se předseda představenstva ABF Pavel Sehnal, obchodní a marketingový ředitel ABF Martin František Přívětivý, ředitelka veletrhu e-SALON Jana Nosálová a ředitelka veletrhu CZECHBUS Vanda Petrov. Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení. <iframe id="ls_embed_1593594528" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9197977/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.