Zmrzlinový kornout jedině s papírovým návlekem

Datum: 18.06.2020
Praha 18. června 2020 (PROTEXT) - Zaměřeno na kornoutek – trendem letošního léta je ten s papírovým návlekem Obyvatelé Česka patří obecně k velkým milovníkům zmrzliny – za rok jí dokáží spotřebovat asi 4 litry. S tím souvisí i produkce kornoutků, které jsou dnes...
Praha 18. června 2020 (PROTEXT) - Zaměřeno na kornoutek – trendem letošního léta je ten s papírovým návlekem Obyvatelé Česka patří obecně k velkým milovníkům zmrzliny – za rok jí dokáží spotřebovat asi 4 litry. S tím souvisí i produkce kornoutků, které jsou dnes k dispozici v nejrůznějších tvarech i barvách – nejnověji třeba v černé či červené. Na zvýšené hygienické nároky v oblasti prodeje zmrzliny reagují specializované firmy výrobou kornoutků s papírovým hygienickým návlekem. V Česku vlastní toto unikátní know-how jako jediná společnost TVIN CZ z Brandýsa nad Labem, a to prostřednictvím výrobní firmy ROOTVIN. „Prodejem kornoutků s hygienickým návlekem pro točenou a kopečkovou zmrzlinu jsme se začali jako první u nás zabývat už v roce 2008 na základě našeho průzkumu a dobré znalosti trhu. V současné době pochopitelně zaznamenáváme zvýšený zájem ze strany našich obchodních partnerů, a to přibližně o 40 %,“ říká Lumír Kabelka, generální ředitel firmy TVIN CZ. „Zvýšený důraz na hygienu by měl být jasnou prioritou pro prodejce i zákazníky. U kornoutku s hygienickým návlekem si totiž můžete být jisti, že jste první, kdo se ho dotkl,“ dodává Lumír Kabelka. Doplňuje také, že firma TVIN CZ teď intenzivně pracuje na rozšíření portfolia o nový rozměr návleku, který by mohl být používán na více druhů kornoutků. Návlek lze samozřejmě vyrobit s jakýmkoliv potiskem, např. s firemním logem či jiným motivem. Ve svém sortimentu už mají kornoutky s hygienickým návlekem významní partneři, mj. Bohemilk - zmrzlina z Opočna, Prima zmrzlina, Ice café Adria, Cukrářství Pudilovi, Zmrzlinárna, s. r. o., nebo Ovocný Světozor, což byla u nás první firma, která začala tyto návleky před 12 lety používat. Další informace najdete na webu www.tvin-cones.com a na FCB - @tvincz a IG - @tvin_cz_official, #nazmrzkuvpohode. Kontakt pro média: Mariana Pohlová PR E-mail: ohlova@m-communication.cz FCB, IG, LNKDN, T
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.