PROTEXT VIDEO: TK společnosti Billa...

Datum: 09.06.2020
ČTK bude ve středu 10. června v servisu PROTEXT VIDEO vysílat živě tiskovou konferenci společnosti Billa k značce Vocílka. Šéfkuchař Jan Punčochář v provozu své restaurace U Matěje představí, co u masa sleduje, jak ho vybírá. Přímý přenos začne v 10:00. Zasíláme kód...
ČTK bude ve středu 10. června v servisu PROTEXT VIDEO vysílat živě tiskovou konferenci společnosti Billa k značce Vocílka. Šéfkuchař Jan Punčochář v provozu své restaurace U Matěje představí, co u masa sleduje, jak ho vybírá. Přímý přenos začne v 10:00. Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení. <iframe id="ls_embed_1591613166" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9166838/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=false&mute=false" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.