Afrikou za každou cenu - Africa or Bust

Datum: 15.03.2020
Praha 15. března 2020 (PROTEXT) - Vzniká nejkomplexnější, dobrodružně-inspirativní seriál o 49 zemích Afriky a všech místech UNESCO, jaký kdy na celém světě vznikl. Projekt byl osm let pečlivě připravovaný a diskutovaný. Mezitím jsme vlastním vozem LAND ROVER DEFENDER procestovali...
Praha 15. března 2020 (PROTEXT) - Vzniká nejkomplexnější, dobrodružně-inspirativní seriál o 49 zemích Afriky a všech místech UNESCO, jaký kdy na celém světě vznikl. Projekt byl osm let pečlivě připravovaný a diskutovaný. Mezitím jsme vlastním vozem LAND ROVER DEFENDER procestovali 203.000 km po 42 zemích Afriky a spali v něm neuvěřitelných 603 nocí.
Vše o unikátním projektu najdete zde: www.startovac.cz/projekty/afrikou-za-kazdou-cenu-africa-or-bust/
Kontakt: www.alexandrbilek.cz
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.