PROTEXT VIDEO: TK k zahájení výstavy Rembrandt...

Datum: 23.09.2020
ČTK bude ve čtvrtek 24. září v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line tiskovou konferenci k zahájení výstavy Národní galerie Praha Rembrandt: Portrét člověka. Představí více než 110 děl z významných zahraničních i tuzemských institucí a soukromých sbírek, včetně jediné...
ČTK bude ve čtvrtek 24. září v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line tiskovou konferenci k zahájení výstavy Národní galerie Praha Rembrandt: Portrét člověka. Představí více než 110 děl z významných zahraničních i tuzemských institucí a soukromých sbírek, včetně jediné Rembrandtovy malby na našem území Učence ve studovně. Přímý přenos začne v 11:00. Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení. <iframe id="ls_embed_1600785332" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9315892/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe> PROTEXT
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.