PROTEXT VIDEO: Setkání nakladatelství Argo...

Datum: 09.09.2020
ČTK bude ve čtvrtek 10. září v servisu PROTEXT VIDEO vysílat od 09:30 živě setkání s autory a redaktory nakladatelství Argo a představení novinek podzimní sezony. Vystoupí mimo jiné Jan Novák k pokračování Kundery i k novému komiksu o Věře Čáslavské a Michael Žantovský...
ČTK bude ve čtvrtek 10. září v servisu PROTEXT VIDEO vysílat od 09:30 živě setkání s autory a redaktory nakladatelství Argo a představení novinek podzimní sezony. Vystoupí mimo jiné Jan Novák k pokračování Kundery i k novému komiksu o Věře Čáslavské a Michael Žantovský k překladu vzpomínek Madeleine Albrightové. Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení. <iframe id="ls_embed_1599646904" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9295018/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.