Výborný výsledek českého závodníka Lukáše Dražila

Datum: 03.08.2020
Praha/Pochlarm (Rakousko) 3. srpna 2020 (PROTEXT) - Výborného výsledku dosáhl český závodník na vodních skútrech Lukáš Dražil ve městě Pochlarm na mistrovství Rakouska. Po českých závodech, které se s účastí prestižních jezdců Evropy konaly minulý týden v Praze Troji,...
Praha/Pochlarm (Rakousko) 3. srpna 2020 (PROTEXT) - Výborného výsledku dosáhl český závodník na vodních skútrech Lukáš Dražil ve městě Pochlarm na mistrovství Rakouska. Po českých závodech, které se s účastí prestižních jezdců Evropy konaly minulý týden v Praze Troji, kde obsadil první místo v kategorii GNB GP4, se Lukáš Dražil tento víkend zúčastnil závodů v rakouském městě Pochlarm, kde obsadil výborné třetí místo ve stejné kategorii. Tvrdá příprava Lukáše Dražila je směřována na AQUABIKE european championship v maďarském městě Leveleg a Polském ELK, kterého se zúčastní jezdci z 22 států Evropy. Pořadatelem je organizace U.I.N. uznávaná Olympijským svazem. Kontakt: e-mail: info@lionsteam.cz
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.