Komiksový příběh Zbláznění od Ellen Forney

Datum: 12.05.2020
Praha 12. května 2020 (PROTEXT) - Zbláznění Ellen Forney Mánie, deprese, Michelangelo a já Komiksový příběh o mánii, depresi a životě vůbec od výtvarnice Ellen Forney. Překlad Linda Bartošková Bipolární porucha je diagnóza, která výtvarnici Ellen...
Praha 12. května 2020 (PROTEXT) - Zbláznění Ellen Forney Mánie, deprese, Michelangelo a já Komiksový příběh o mánii, depresi a životě vůbec od výtvarnice Ellen Forney. Překlad Linda Bartošková Bipolární porucha je diagnóza, která výtvarnici Ellen Forney změnila život. Jaké to je, když se zblázníte? Ellen to postihlo krátce před třicítkou. O svém životě, kde se střídá mánie a deprese, píše s nadhledem a s humorem. Dává nahlédnout do manických epizod, kdy se její život "rozjede" a ona nad ním ztrácí kontrolu, i do epizod deprese, kdy se z jejího života vytratí barvy a smích. Nežije ale jen mánií a depresí, s nadsázkou popisuje, jaké to je, žít s nálepkou "blázna". Výsledkem je temně vtipná a velmi osobní kniha, za kterou autorka získala řadu ocenění.
V roce vydání se titul Zbláznění dostal mezi komiksové bestsellery roku listu New York Times. Brož., 248 str., 369 Kč ISBN: 978-80-262-1586-8 Nakladatelství: Portál, s.r.o. obchod.portal.cz Zbláznění
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.