"Tři ženy” Lisy Taddeo - nic neskrývající záznam, jak ženy prožívají erotiku, sex a milostné vztahy

Datum: 03.12.2019
Praha 3. prosince 2019 (PROTEXT) - Na vánoční knižní trh přichází kniha TŘI ŽENY v českém překladu Věry Kláskové. Autorkou je známá americká spisovatelka a novinářka Lisa Taddeo, přispěvatelka do časopisů New York, Esquire, Elle, Glamour. Kniha se stala bestsellerem SUNDAY...
Praha 3. prosince 2019 (PROTEXT) - Na vánoční knižní trh přichází kniha TŘI ŽENY v českém překladu Věry Kláskové. Autorkou je známá americká spisovatelka a novinářka Lisa Taddeo, přispěvatelka do časopisů New York, Esquire, Elle, Glamour. Kniha se stala bestsellerem SUNDAY TIMES a NEW YORK TIMES a během tří měsíců se jen ve Spojených státech prodalo 1.100.000 výtisků. Jestli očekáváte něco dráždivého a mírně perverzního ve stylu Padesáti odstínů šedi, budete zklamáni. Detailní studie lásek, které zažívají tři různé ženy, přináší především nesnadné pravdy o prosté touze po sblížení i o nebezpečném pokušení někoho zcela ovládnout. Kniha není chvilková záležitost, autorka vlastně vytvořila nový žánr: dokument napsaný beletristickým stylem, jenž nabízí thrillerové tempo a natolik intimní psychologické portréty, že si až přisvojují individualitu skutečných postav. A zatímco všechny zvláštnosti jejich příběhů nemusejí rezonovat se zkušeností každé čtenářky, zaručeně rezonuje základní potřeba lásky - touha být ceněná a žádoucí. Sex je jen médium. Jmenují se Maggie, Lina a Sloane. Maggie žije v menším městě, nedávno jí bylo dvacet a stále ještě ji pronásledují následky vztahu s ženatým učitelem, když byla na střední škole. Lině je něco přes třicet, žije na venkově, osvobodila se z nevydařeného manželství a stýká se s milencem, kterého poznala ještě na škole. Hmotně nezávislé majitelce restaurace Sloane a jejímu manželovi se blíží čtyřicítka, a oba sexuálně experimentují s jinými muži a ženami. Představují tyhle tři ženy zosobnění častých pravd o erotickém životě žen? Do jakého světla staví jejich příklady ženskou snahu o dosažení svobody sexuální volby, fyzické nezávislosti a o hledání fyzického a emočního souladu? Autorka píše: ... muži lámou ženám srdce pořád stejným způsobem. Nejdřív je milují, ať už celým srdcem, nebo jen napůl, pak je to ale omrzí, takže se celé týdny a měsíce potichu snaží ze vztahu vymanit, načež vycouvají, vypaří se a už nikdy nezavolají. Ženy mezitím čekají. Čekají tím déle, čím víc jsou zamilované a čím méně možností mají. Doufají, že se jim muž vrátí s rozbitým telefonem nebo s rozbitou hubou a řekne: "Moc se omlouvám, víš... „Tři ženy“ zkoumají lásku i smyslnou touhu, svádění a využívání, pohádkovou romantiku i bezskrupulózní nevěru, dívčí snění a dospělou ženskost a zázrak mateřství i všechna stádia mezi nimi - a kladou ty nejpodstatnější otázky týkající se smyslu našeho ženství a způsobu jeho žití. - Elizabeth Day, anglická novinářka Více informací o novince naleznete zde: https://www.leda.cz/Titul-detailni-info.php?i=756 nebo kontaktujte: Dagmar Červenková LEDA, spol. s r. o. e-mail: dagmar.cervenkova@leda.cz
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.