Neposer se – neotřelá kniha o seberozvoji na cestě

Datum: 18.10.2019
Praha 18. října 2019 (PROTEXT) - Adam Carson je trochu magor. Prošel si nejintenzivnějším kurzem přežití a jednání v krizových situacích pro civilisty s armádou ČR. Učí, jak mluvit s přízvukem rodilého Angličana, nebo Američana. Věnuje se gymnastice. Nyní vydává knihu Neposer...
Praha 18. října 2019 (PROTEXT) - Adam Carson je trochu magor. Prošel si nejintenzivnějším kurzem přežití a jednání v krizových situacích pro civilisty s armádou ČR. Učí, jak mluvit s přízvukem rodilého Angličana, nebo Američana. Věnuje se gymnastice. Nyní vydává knihu Neposer se. Jde o knihu seberozvojovou, která se zabývá vztahy, sexem, produktivitou těla i mysli, komunikačními dovednostmi. Ale i třeba hlubšími otázkami, co je realita nebo pravda. Kniha cílí primárně na muže, čemuž odpovídá ostřejší jazyk obsahující i vulgarismy. Autor se ptá, jak se stát víc než jen chlapem. Na knihu aktuálně běží 30denní crowdfundingová kampaň na platformě hithit.cz. Autor si od ní slibuje vybrat 110 tisíc korun potřebných na její publikaci. Kampaň vyprší 15. listopadu. Samotná kampaň nabízí řadu zajímavých odměn jako značkovou stoličku Štokrle, sušené maso, luxusní merino svetry a další. Kniha zaujme každého, kdo chce na sobě pracovat a rád chodí do hloubky. Obsahuje širší až filosofické koncepty, které autor zasazuje do reality a poskytuje jak praktické příklady, tak i vědecké studie. Kontakt: Adam Carson e-mail: adam@accentartisan.com accentartisan.com
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.