Vyhlášení vítězů Ceny JCSI pro mladé tvůrce

Datum: 17.10.2019
NEW YORK 17. října 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost JCS International vyhlásila tři vítěze Ceny JCSI pro mladé tvůrce pro rok 2019 (JCSI Young Creatives Award 2019). Vítěznými krátkými filmy vybranými mezi 26 finalisty, kteří zaslali své příspěvky na letošní téma „Postavte...
NEW YORK 17. října 2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost JCS International vyhlásila tři vítěze Ceny JCSI pro mladé tvůrce pro rok 2019 (JCSI Young Creatives Award 2019). Vítěznými krátkými filmy vybranými mezi 26 finalisty, kteří zaslali své příspěvky na letošní téma „Postavte se za mír", jsou: Next To Me (Vedle mě) (Filipíny), It Starts Within (Začíná to uvnitř) (Albánie) a P.E.A.C.E. - A Spoken Word (Mluvené slovo) (Spojené království). Cena JCS International pro mladé tvůrce byla založena s cílem podpořit mladé talenty na celém světě a vyvolat rozhovory o míru. Společnost JCS International byla založena podnikatelem a filantropickým lídrem Ronaldem S. Lauderem. Organizace se sídlem v New Yorku se zabývá celou řadou činností a služeb, včetně advokacie, výzkumu politik, strategické komunikace a tvorby obsahu. „Cenu JCS International mladých tvůrců považujeme za zvláště účinný způsob prosazování míru prostřednictvím umění," říká Lauder, který je sám laureátem ceny Directorate Award z 34. mezinárodního festivalu Emmy v roce 2006. „Letošní vítězové představují tři vynikající příklady této vize." Vítěze roku 2019 vybrala odborná komise mezinárodních porotců, kterou tvořil Michal Grayevsky, předseda poroty, prezident JCS International a zakladatel Ceny pro mladé tvůrce; Amanda Nguyen, zakladatelka a generální ředitelka organizace Rise; Fred Graver, konzultant; Anne Bahr Thompson, výkonná ředitelka filantropie, Synergos; Lisa Azuelos, filmová producentka a režisérka; Devin Woods, programový manažer, Big Bad Boo; Alvaro Pereira, televizní novinář a Oliver Mahrdt, producent filmů a festivalů. Tito tři vítězové poletí do New Yorku, kde v sobotu 23. listopadu na mezinárodním televizním festivalu Emmy World Television Festival převezmou svou cenu. Předávání cen International Emmy Awards bude následovat v pondělí 25. listopadu. Informace o vítězích: Next To Me Autor: Breech Asher Harani Země: Filipíny Obsah: Po bitvě na Marawi na Filipínách v roce 2017 se mnoho muslimů stěhovalo z Marawi do Mindanao. Vykořeněné děti byly nuceny změnit školy. V nových školách byly šikanovány a diskriminovány, zejména v nemuslimských komunitách. It Starts Within Autor: Artes Ferruni Země: Albánie Obsah: Se všemi světovými problémy může někdy být těžké postavit se za mír. Kde má vůbec člověk začít? Tento film dává jednoduchou, ale zásadní odpověď na tuto otázku. Mír přichází zevnitř - a pouze odtud se může mír dále šířit. P.E.A.C.E. - A Spoken Word Autor: Funke Alafiatayo Země: Spojené království Obsah: Tento mluvený film, který napsala a ve kterém účinkovala Funke Alafiatayo, podněcuje diváky k přemýšlení o tom, jaké by to bylo, kdyby každý z nás věnoval jednu minutu podpoře míru. Kontakt: community@mg745fifth.com Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1009268/JCS_International___Ronald_S_Lauder.jpg Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1011733/JCS_International2.jpg
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.