PROTEXT VIDEO: Národní průmyslový summit 2020...

Datum: 08.09.2020
ČTK bude ve středu 9. září v servisu PROTEXT VIDEO vysílat konferenci: Národní průmyslový summit 2020. Cílem akce je poskytnout pravidelnou platformu pro diskusi vrcholných představitelů státu, průmyslu a akademie o dalším směřování průmyslu v ČR, zvýšení jeho konkurenceschopnosti,...
ČTK bude ve středu 9. září v servisu PROTEXT VIDEO vysílat konferenci: Národní průmyslový summit 2020. Cílem akce je poskytnout pravidelnou platformu pro diskusi vrcholných představitelů státu, průmyslu a akademie o dalším směřování průmyslu v ČR, zvýšení jeho konkurenceschopnosti, inovativnosti a přidané hodnoty. Vystoupí mj. premiér Andrej Babiš, ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček, ministryně financí Alena Schillerová, ministr průmyslu Karel Havlíček, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák a prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Živý přenos začíná ve 13:00. Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení. Dotazy ohledně materiálů označených jako PROTEXT VIDEO prosím adresujte na tel.: +420 222 098 368, protext@ctk.cz. PROTEXT <iframe id="ls_embed_1599564489" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9292165/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=false&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe>
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.