PROTEXT VIDEO: TK České rady pro šetrné budovy...

Datum: 23.09.2020
ČTK bude ve čtvrtek 24. září v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line tiskovou konferenci České rady pro šetrné budovy (CZGBC) v rámci Světového týdne šetrných budov, na které představí návrhy změn legislativy a podpůrných programů, jež přispějí k tomu, aby se realizačním...
ČTK bude ve čtvrtek 24. září v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line tiskovou konferenci České rady pro šetrné budovy (CZGBC) v rámci Světového týdne šetrných budov, na které představí návrhy změn legislativy a podpůrných programů, jež přispějí k tomu, aby se realizačním firmám i investorům vyplatilo do uvažování o projektech vnést šetrné principy. Vystoupí předseda CZGBC Karel Fronk, člen představenstva Ondřej Šrámek a výkonná ředitelka Simona Kalvod. Přímý přenos začne v 10:00. Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek, který mohou použít všichni uživatelé bez omezení. <iframe id="ls_embed_1600772111" src="https://livestream.com/accounts/17590784/events/9315521/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=false&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false" width="640" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen> </iframe> PROTEXT
Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.