iDnes.cz - fotbal 25.05.2025 01:50 Po dlouhých 18 letech a podruhé v historii ovládly Ligu mistryň fotbalistky Arsenalu. Ve finále v Lisabonu porazily Barcelonu 1:0, v 74. minutě se trefila střídající Švédka Stina Blacksteniusová. Arsenal je jediným anglickým týmem, který dokázal nejprestižnější trofej v ženském fotbale vyhrát.

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.