reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Váš česko-slovenský průvodce digitálních měn

Kryptoměny: Reakce delistovaných projektů z Binance

18.02.2019 19:25 Binance se v posledních dnech rozhodla delistovat ze své platformy pět kryptoměn. Mezi projekty, které již na platformě nenajdete jsou CloakCoin , Modum , SALT , Substratum a Wings . Důvodem je údajná neschopnost udržet krok s vysokým standardem, jaký Binance od projektů očekává. Podívejme se spolu, jak na krok směnárny reagují jednotlivé kryptoměny. Obecně se však dá říci, že všechny projekty hodlají dál ve svém snažení uspět na trhu pokračovat. Tipy kde koupit kryptoměny: Kde a jak nakoupit spolehlivě kryptoměny CloakCoin Tým za CLOAK napsal na svém webu tiskové prohlášení, ve kterém se projektový manažer kryptoměny zpovídá z toho, jak se ho delistování kryptoměny z platformy velmi silně emočně dotklo. V emotivním příspěvku nicméně uznává, že Binance je důležitý hráč na poli s kryptoměnami a že delistování CLOAK velmi negativně ovlivní projekt do budoucna. Nakonec dodává: "Doufám v detailní vysvětlení toho, které body CloakCoin porušil." Modum Tým za projektem Modum reagoval na svém telegramu. "Nebylo nám dáno žádné upozornění o tomto rozhodnutí. Nedostali jsme ani žádnou oficiální zprávu s důvody. Jakmile se dozvíme něco nového, okamžitě to budeme sdílet s komunitou." Mohlo by vás zajímat: Firma zabývající se kryptoměnami hlásí únik dat 450 000 uživatelů Wings Wings reagoval v podobném znění na svém blogu. Autor vyzdvihuje, že WINGS byl na směnárně téměř od jejího počátku. Stejně jako ostatní projekty se tým za Wings diví, že nedostal žádné upozornění na likvidační krok. Bylo to pro tým velké překvapení, na které nemohl reagovat žádnou snahou o nápravu problémů, které Binance na kryptoměně našla. Substratum Tým SUB reagoval výčtem specifických chyb, kterých se měla Binance při odstranění kryptoměny dopustit. "Jsme neskutečně zklamaní z rozhodnutí o delistování a ze způsobu, jakým byl krok proveden. Abychom byli specifičtí: Nebyli jsme upozorněni na žádné chyby, které bychom mohli vysvětlit před provedením takto závažného kroku. Nebyla nám dána příležitost chyby napravit, a to ani v podobně deadlinu. Nebyl nám podán důvod k delistování. Nicméně tým Substratum ujišťuje komunitu, že bude nadále na projektu pracovat. Salt Tým Salt je rozhořčený stejně jako tým Substratum. Hlavním důvodem je opět to, že Binance nedoručila žádné specifické důvody, které vedly k delistování. Tím vytvořila falešné implikace a poškodila jméno projektu. Salt potvrzuje, že by byl kdykoliv ohoten s Binance spolupracovat a případné chyby napravit nebo vysvětlit. Tým obviňuje Binance z nezodpovědného jednání. Mohlo by vás zajímat: Multimiliardový obchod s pizzou přijímá Bitcoin The post Kryptoměny: Reakce delistovaných projektů z Binance appeared first on CryptoSvet.cz.

Ethereum může být podhodnoceno

17.02.2019 18:57 V roce 2018 zažila síť Ethereum opoždění upgrade protokolu, konec ICO boomu a celkový sentiment na trhu, kterému se začalo říkat "kryptoměnová zima". Chris Brookins sepsal pro coindesk.com článek, ve kterém argumentuje, že Ethereum je podhodnoceno. Tipy kde koupit kryptoměny: Kde a jak nakoupit spolehlivě kryptoměny Jako své argumenty vybírá řadu fundamentálních indikátorů, které by měly podle teorie ukazovat na budoucí pozitivní pohled na kryptoměnu. Například hodnota sítě Ethereum ztratila 93 procent své hodnoty od vrcholu v prosinci roku 2017. Jenže konzumace gasu, který síť pohání ztratila jen 7 procent. Počet transakcí se snížil jen o 52 procent a aktivní adresy o 73 procent. Zajímavostí je, že celkový objem transakcí ztratil 99,50 procent od svého vrcholu. Poměr transakčního objemu ku aktivním adresám TAAR je systém měření, který měří jednoduše poměr mezi kvalitou a kvantitou. Tedy poměr objemu všech transakcí vydělený aktivními adresami. Mohlo by vás zajímat: Firma zabývající se kryptoměnami hlásí únik dat 450 000 uživatelů TAAR pro Bitcoin je naprosto rozdílný od toho, který vidíme u ETH. To by nemělo být překvapením, protože se jedná o dvě naprosto rozdílná digitální aktiva, které řeší každá úplně jiný problém na trhu. TAAR krále altcoinů vidíme na přiložené tabulce. Z grafu je vidět, že pokud TAAR udrží svoji hodnotu kolem 1000, tak Ethereum zažilo své dno kolem 100 amerických dolarů. Aktivní adresy ku průměrné hodnotě denních transakcí Pokud tento indikátor vizualizujeme na logaritmickém grafu, můžeme vidět že historicky cena stála pod AAAT, s výjimkou býčího trhu roku 2017. V tom se cena dostala nad AAAT a tím ukazovala velký býčí trend, který měl přijít. Jak je vidět, v prosinci roku 2018 se opět cena dostala pod AAAT. To znamená velký výkyv v hodnotě Ethereum a může to potenciálně znamenat jisté podhodnocení aktiva. Abychom pochopili, proč je tento graf tolik důležitý, je potřeba si všimnout toho, že AAAT neustále stoupá, což ukazuje zvyšující se počet  aktivních adres a transakcí. To ukazuje na zvyšující se adopci. TAAR na druhou stranu více či méně kopíruje hodnotu samotného Ethereum. To znamená, že se tyto dva indikátory musí při dnešní cenové hladině brzo potkat. Mohlo by vás zajímat: Multimiliardový obchod s pizzou přijímá Bitcoin Co by se stalo, kdyby se tyto dvě hodnoty potkaly? V roce 2016 se přesně toto stalo. A odstartovalo to největší běh býka, jaký kdy Ethereum zažilo. Pokud se bude historie opakovat, stojíme na hraně dna ceny. Setkání těchto dvou indikátorů by mohlo znamenat jiskru v dalším cyklu Ethereum. Brookins předpokládá, že by se TAAR a AAAT měly potkat někdy ke konci roku 2019. The post Ethereum může být podhodnoceno appeared first on CryptoSvet.cz.

Kryptomeny: Trezor má problémy s phishingom

16.02.2019 17:40 Kryptomeny: Trezor má problémy s phishingom Na svojom oficiálnom blogu vývojári peňaženky Trezor s ich komunitou a diskutovali o nedávnych útokoch s cieľom neoprávnene oklamať používateľov Trezoru a získať ich údaje a následne aj ich kryptomeny. Na tieto útoky využívali phishing, ktorý je v dnešnej dobe bežný. Hackeri upravia grafiku daného webu aby bola totožná s tou pravou. Následne sa neopatrní používatelia ľahko dostanú na takéto stránky prostredníctvom rôznych odkazov a podobne a problémy sú na svete. V priebehu týchto akcií hackeri používali značku Trezoru a ich affiliate partnerov. Tím peňaženky uvádza, že našli niekoľko webových stránok, ktoré pracujú pod názvom ich internetového obchodu a iných stránok spoločnosti Trezor alebo spoločností, ktoré predávajú ich produkty. Mohlo by vás zaujímať: Coinbase získala od založenia 14 spoločností. Ukážeme vám aké Problémy s Google Na jar roku 2018 niekoľko internetových gigantov - Facebook, Twitter a Google - "black listli" všetky reklamy spojené s kryptomenami a ICO. Tento krok spôsobil, že aj mnohé legálne projekty boli považované za SCAM a podobne. Trezor bol medzi nimi. Napriek tomuto zákazu však vyhľadávanie Google začalo zobrazovať falošné stránky Trezoru, ktorým sa darilo kradnúť prostriedky a údaje užívateľov. Skutočný tím peňaženky okamžite kontaktoval Google a vysvetlil túto situáciu. Napriek tomu Google potreboval viac ako tri mesiace na to, aby odpovedal na požiadavky Trezoru. Phishing stránky dokonca "spojazdnili" marketingovú kampaň, vďaka čomu im naletelo ešte viac ľudí. Paradoxne, kvôli zákazom pravý Trezor nemohol propagovať nič. Kontrola situácie Tím Trezor uisťuje, že s pomocou spoločnosti Google sa podarilo zlikvidovať väčšinu škodlivých webových stránok, ktoré sa vydávali za Trezor. Platforma spolupracuje s vyhľadávacími nástrojmi a sociálnymi médiami, aby čo najrýchlejšie eliminovali zostávajúce falošné stránky Trezoru. Tím spoločnosti Google je tiež súčasťou tejto spolupráce. Spoločnosť Trezor pripomína svojim zákazníkom, že ich pôvodný tím peňaženky nikdy nepožaduje, aby poslali svoj seed a apelujú na klientov, aby sa zaoberali iba oficiálnou webovou stránkou spoločnosti alebo jej overenými partnermi. Mohlo by vás zaujímať: Binance Coin (BNB( už nebude ERC20 token - bude migrovať! Zdroj: Reddit The post Kryptomeny: Trezor má problémy s phishingom appeared first on CryptoSvet.cz.

Firma zabývající se kryptoměnami hlásí únik dat 450 000 uživatelů

16.02.2019 16:49 Izraelská zprostředkovatelská společnost Coinmama, která nabízí uživatelům koupi Bitcoinu a Ethereum s pomocí kreditní karty, zažila únik dat, který se dotkl 450 000 uživatelů. Incident byl oznámen v oficiální tiskové zprávě 15. února 2019. Tipy kde koupit kryptoměny: Kde a jak nakoupit spolehlivě kryptoměny Únik dat je součástí mamutího mnohoplatforormového hacku, který se dotkl 24 společností a téměř 747 milionů datových záznamů. Mezi společnostmi jsou firmy zabývající se herním průmyslem, cestováním nebo streamingem. Coinmama uvádí, že seznam kolem 450 000 emailových adres a hesel uživatelů registrovaných na její platformě před 5. srpnem 2017 se objevil na webové stránce v rámci dark webu: "Do teď, 15. února 2019, nebyly žádné známky toho, že by tyto data byly někým využity. Vzhledem k povaze zveřejněných dat nemáme žádný důvod si myslet, že jsou systémy Coinmama v nebezpečí. Coinmama neukládá informace o kreditních kartách." Coimama o hacku okamžitě informovala veškeré své uživatele. Navíc její tým nutí veškeré potenciálně dotknuté uživatele k okamžité změně hesla. V neposlední řadě společnost monituruje své systémy, aby mohla odhalit podezřelou aktivitu a neautorizovaný přístup. Platforma tvrdí, že pracuje na zlepšení bezpečnosti a sleduje signály, které by mohly napovědět, jestli někdo uniklých dat využívá. Mohlo by vás zajímat: Bloomberg: Investoři se obrací z kryptoměn na deriváty Kromě nových požadavků na heslo u potenciálních obětí hacku web také žádá všechny uživatele, aby se přesvědčily že jejich hesla jsou dostatečně robustní a unikátní. Coinmama také varuje, aby uživatelé neotevíraly emaily nebo přílohy od neznámých zdrojů. Pozor si mají zákazníci dát i na sdílení svých dat jakýmkoliv třetím stranám. Vzhledem k tomu, že únik se netýkal pouze společnosti Coinmama, ale také mnoho dalších firem pracujících mimo kryptoměnový sektor, jedná se o druhý největší únik dat webových společností tento rok. Další útoky 15. ledna zažila hack i novozélandská směnárna Cryptopia. Hack se dotkl desetitisíců Ethereum peněženek. To vedlo ke ztrátě téměř 23 milionů amerických dolarů. Únik pokračoval i několik týdnů po identifikaci problému. Mohlo by vás zajímat: Kryptoměnové malware v Google Play Nedávná zpráva z newyorské blockchainové společnosti Chainalysis odhaduje, že dvě stále aktivní organizované hackerské skupiny podle všeho ukradly přes 1 miliardu amerických dolarů v kryptoměnách. Většina těchto kryptoměn byla odcizena klasikou mezi podvody - phishingem. The post Firma zabývající se kryptoměnami hlásí únik dat 450 000 uživatelů appeared first on CryptoSvet.cz.

Multimiliardový obchod s pizzou přijímá Bitcoin

14.02.2019 18:59 Držení Bitcoinu se právě stalo o něco složitější, když si teď zákazníci po celém světě mohou vychutnat svoji oblíbenou pizzu z obchodu Domino’s Pizza s pomocí Bitcoin Lightning Network. To vše s téměř nulovými poplatky. Transakce trvá pod třicet sekund, což je téměř instantní, a dovoz pizzy je zaručen do třiceti minut kdekoliv ve Spojených státech Amerických. Tipy kde koupit kryptoměny: Kde a jak nakoupit spolehlivě kryptoměny "Nyní si můžete koupit Domino’s Pizza skrze Lightning Network s 5% slevou kdekoliv ve Spojených státech. Poplatky jsou menší než 0,01$ s instantní transakcí a dobou doručení do třiceti minut. Kupte si, dokud je ještě teplá." https://twitter.com/ln_pizza/status/1095751406420615168 Zatím nejsou žádné detaily o tom, zda je Bitcoin přijímán i ve všech 13 811 obchodech všude napříč světem, včetně Číny. Nemůžete ale zamítnout fakt, že obecná adopce kryptoměn nabírá na obrátkách. Mohlo by vás zajímat: Bloomberg: Investoři se obrací z kryptoměn na deriváty Pro ty, kteří Domino’s Pizza neznají, musím zmínit, že se jedná o největšího prodejce pizz na světě. Společnost má pobočky téměř v každém státě napříč zeměkoulí. Obrat společnosti za finanční rok 2017 byl 2,47 miliardy amerických dolarů. To se dá přeložit do 214,68 milionů dolarů čistého zisku. Domino’s Pizza se nyní staví po boku Nanotorch, Spendl, Vape Store a dalších, kteří se rozhodli přijímat ve svých obchodech budoucnost peněz - Bitcoin. Proč Lightning Network Ačkoliv zde je otázka, jak dobře Lightning Network funguje, je faktem, že LN pomáhá tolik složité škálovatelnosti Bitcoinu.  Na svém webu lidé za LN argumentují, že platforma fungující mimo hlavní řetězec garantuje instantní transakce zatím co pomáhá přebrat zatížení z veřejného blockchainu. Síť LN  je designovaná, aby nabídla maximální rychlost, eliminovala velké poplatky a v neposlední řadě aby zvládla miliony nebo miliardy transakcí za sekundu. Rychlost a dobrá škálovatelnost mají i vedlejší účinek toho, že uleví transakcím na hlavním řetězci. Takže pizzu si nyní můžou zákazníci po celém světě vychutnat s téměř nulovými poplatky. Mohlo by vás zajímat: Kryptoměnové malware v Google Play Statistiky ukazují, že síťových nodů je 6242, čímž se zvyšuje počet otevřených kanálů na 25 841. To je o 30,9 % více než na hlavní síti. Kapacita celé sítě je 673,85 BTC. To znamená že LN může pracovat s transakcemi za 2,4 milionu amerických dolarů. The post Multimiliardový obchod s pizzou přijímá Bitcoin appeared first on CryptoSvet.cz.

Bloomberg: Investoři se obrací z kryptoměn na deriváty

13.02.2019 18:53 Investoři a malí těžaři kryptoměn se obracejí směrem na deriváty. Vede je k tomu dlouhá kryptoměnová zima, kterou trh právě teď prochází. Se zprávou přišel informační web zaměřený na obchod Bloomberg 13. února 2019. Tipy kde koupit kryptoměny: Kde a jak nakoupit spolehlivě kryptoměny Článek prezentuje zvyšující se popularitu složitých obchodních instrumentů jako způsobu získání krátkodobých výdělků. Tento fakt spojuje s tím, jak složité se stalo pro obchodníky přežít tento pobyt medvěda - nejdelší z jeho návštěv v historii. Sam Bankman-Fried - CEO  Alameda Research, obchodní společnosti zaměřené na digitální aktiva sídlící v San Franciscu, řekl Bloomberg: "Každý sedící na balíku tokenů viděl během medvědího trhu v roce 2018 to, že jejich byznys je závislý na ceně kryptoměn. Pro takové je životně důležité mít některé peníze ulité, pokud cena kryptoměn půjde dolů." S řadou finančních profesionálů vstupujících na trh s kryptoměnami se řady sofistikovaných obchodních instrumentů výrazně rozrostly. Jako příklad Bloomberg uvádí zástupce singapurské obchodní společnosti se zaměřením na kryptoměny, QCP Capital, který přiblížil, že společnost v poslední době nakoupila options s tříměsíční lhůtou za nominální hodnotu 250 Bitcoin . To se rovná zhruba 900 000 amerických dolarů. Mohlo by vás zajímat: Argentina: Bitcoinem lze nyní zaplatit za veřejnou dopravu ve 37 městech Podle zdrojů skupiny Bloomberg byla hodnota kontraktu stanovena na 4200 dolarů. To by znamenalo, že pokud se v době vypršení kontraktu bude cena pohybovat pod tímto mezníkem, protistrana obchodu získá 666,250 dolarů a nechá si své BTC. Pokud se však cena bude pohybovat nad tímto mezníkem, protistrana bude muset svých 250 BTC prodat za mezní cenu, aniž by měla nárok na jakékoliv změny. Vzhledem k faktu, že mnoho těchto derivátních kontraktů jsou osobní smlouvy, je velmi obtížné získat oficiální statistiky. Nicméně článek zmiňuje, že těžaři neobvykle trpící pod náporem trhu, se stali hlavními obchodníky, kteří tyto možnosti využívají. Článek nádále upozorňuje, že pokud se technologičtí průkopníci dostanou do takového obchodu s bývalými členy Wall Street, může trh utrpět. Takové případy jsou často přirovnávány k "plavání s žraloky", vzhledem ke zkušenostem, které straně průkopníků chybí. Mohlo by vás zajímat: CEO Intercontinental Exchange: Na Bakkt se pracuje Jak okomentoval jeden bývalý člen Citigroup: "Těžaři by se měli být na pozoru, aby nebyli oklamáni lidmi, kteří se v derivátech vyznají. Obchodní profesionálové se budou snažit, aby těžaři prodávali své kryptoměny příliš levně." The post Bloomberg: Investoři se obrací z kryptoměn na deriváty appeared first on CryptoSvet.cz.

Kryptomeny: Nový koncept pre analýzy od uznávaných traderov.

13.02.2019 17:07 Kryptomeny: Nový koncept pre analýzy od uznávaných traderov. Pokiaľ obchodujete kryptomeny, zbystrite pozornosť. Tento článok je pilotným dielom zo série, v ktorej by sme vám radi prinášali najzaujímavejšie aktuálne analýzy uznávaných krypto traderov, ktorí sú aktívni na webe www.tradingview.com.V prípade, že by sa vám tento nový koncept páčil, určite by sme pokračovali a vyberali a prekladali pre vás tie najlepšie analýzy, ktoré by vám mohli byť nápomocné. Mohlo by vás zaujímať: Binance Coin Analýza od botje11 - Bull Flag alebo Fraktál? Aktuálna situácia a formácia je veľmi podobná tej z júla 2018. Dá sa povedať, že sú takmer identické. Objemy boli vtedy síce podstatne vyššie, avšak v trhu bolo rovnako viac peňazí. Alty vyzerajú aktuálne dobre, ale nemali by sme zabudnúť na január. Alty vtedy v druhom januárovom týždni výrazne poskočili keď mal Bitcoin cenu okolo 4000-4050 USD. Následne však sa však Alty a aj Bitcoin výraznejšie prepadli. Objemy boli podobné minulým dňom. Avšak tento fraktál vyzerá dobre, akurát jedným nedostatkom je, že chýba skutočne agresívny veľký nákupný objem. Fraktál z predchádzajúcej analýzy je stále ešte v hre . Myslím si, že modrý kanál môže byť dobrý náznak toho, čo bude zrejme nasledovať. Ak nastane break down, pravdepodobne klesne ako predchádzajúci fraktál, ak však zostaneme v tomto kanáli a pomaly sa znova posunieme a zlomíme úroveň 3620 USD, uvidíme okamžitú reakciu a ďalší tlak. Disclaimer: Autorom tejto analýzy nie je web CryptoSvet.cz Zhrnutie Bitcoin by už nemal zlomiť úroveň 3450-3480 dolárov, inak bude impulzový faktor preč. Prelomenie úrovne 3700 dolárov bude pravdepodobne znamenať prechod od bear trendu do bull trendu. Mohlo by vás zaujímať: Coinbase získala od založenia 14 spoločností. Ukážeme vám aké Analýza: Trader Botje11 The post Kryptomeny: Nový koncept pre analýzy od uznávaných traderov. appeared first on CryptoSvet.cz.

Kryptoměnové malware v Google Play

12.02.2019 18:53 Nová forma malware, které se orientuje na kryptoměny, byla objevena v obchodě Google Play. Malware přezdívané "clipper" bylo objeveno v aplikaci, která nabízela správu MetaMask - rozšíření pro prohlížeče, které nabízí aplikacím fungujícím na Ethereum fungovat i na prohlížeči, aniž by se musel na zařízení instalovat celý Ethereumnode. Tipy kde koupit kryptoměny: Kde a jak nakoupit spolehlivě kryptoměny Malware označované jako "clipper" funguje tak, že využije možnosti zařízení kopírovat a vkládat.  Na to jsou neobvykle náchylné veškeré kryptoměnové aplikace, protože po uživatelích vyžadují vkládání a práci s dlouhými adresami a kódy. Malware následně monitoruje veškeré tyto kopie na infikovaném systému a identifikuje ty, které vypadají jako adresy peněženek. Jakmile bude adresa identifikována, malware nahradí zkopírovanou adresu adresou hackera. Pokud oběť dokončí transakci, aniž by si této změny všimla, kryptoměny budou zaslány na adresu útočníka. Tato aplikace byla objevena bezpečnostní společností Eset. Jedná se o první aplikaci svého druhu, která prošla skrze kontrolu Google. Mohlo by vás zajímat: Argentina: Bitcoinem lze nyní zaplatit za veřejnou dopravu ve 37 městech Malware a jiné útoky zaměřené na software výpočetních technologií se staly velmi oblíbeným nástrojem hackerů, kteří si vybírají svět kryptoměn. Kryptoměny z útoků se dají velmi snadno zpeněžit. Tento fakt se ještě umocňuje tím, že krádež dat nebo identity bývá pro hackery mnohem větší práce, proto se kryptoměny zdají jako snadný cíl. Diskuze kolem takzvaného "crypto-jackingu" již proběhla, proto si na tento fenomén dává mnoho lidí velký pozor. Jedná se o druh útoku, kdy hacker využije výpočetního výkonu svých obětí k těžení kryptoměny. Tato forma hackování se stala propíranou poté, co byl malware CoinHive odhalen na oblíbeném webu The Pirate Bay.  Nicméně CoinHive a podobné programy s sebou přinášejí i otázku, zda by lidé byli ochotni vzdát se trochy svého výkonu výměnou za webové stránky bez reklam. Samozřejmě by uživatel musel být o takové věci nejdříve informován předtím, než na infikovanou stránku vstoupí. Vyvstává i otázka, zda by se některé weby typu The Pirate Bay, které nabízí velmi specifickou službu, neměly mít právo požadovat od uživatelů tento malý poplatek. Mohlo by vás zajímat: CEO Intercontinental Exchange: Na Bakkt se pracuje Studie zveřejněná ke konci roku 2017 ukázala, jak moc se útoky na uživatele kryptoměn rozrostly: "Malware těžící kryptoměny dosáhly 24 procent veškerých zablokovaných útoků v roce 2017, což jen demonstruje obrovský vliv těchto útoků v prohlížeči uživatele." The post Kryptoměnové malware v Google Play appeared first on CryptoSvet.cz.

CEO Intercontinental Exchange: Na Bakkt se pracuje

11.02.2019 20:25 CEO Intercontinental Exchange předpokládá, že platforma pro digitální aktiva Bakkt vude vypuštěna na veřejnost ještě v roce 2019. Komentář o plánovaném spuštění platformy pronesl CEO Jeff Sprecher minulý týden během pravidelného hovoru investorů a vývojářů. Tipy kde koupit kryptoměny: Kde a jak nakoupit spolehlivě kryptoměny Hovor byl uskutečněn, aby se probraly finanční výsledky společnosti ICE za čtvrtý kvartál minulého roku. Sprecher vysvětlil, že společnost utratila zhruba jednu miliardu amerických dolarů na strategických iniciativách, mezi které patří práce tolik očekávaný Bakkt. ICE má pod sebou 23 vedoucích světových burz, včetně té v New Yorku. Mohlo by vás zajímat: Argentina: Bitcoinem lze nyní zaplatit za veřejnou dopravu ve 37 městech CFO společnosti Scott Hill dále odhali své očekávaní toho, co platforma Bakkt přinese na základě finančních výsledků společnosti: "Naše investice do Bakkt bude generovat mezi 20 až 25 miliony amerických dolarů. Výsledek záleží na tom, jak se nám bude dařit v prvním čtvrtletí. Budeme přinášet důležité aktualizace z vývoje Bakkt a úroveň naší investice. A to po celý rok." Když byl dotázán na předpokádané výdělky z posledních investic, včetně Bakkt, Sprecher charakterizoval kryptoměnovou platformu jako "vysokou vsázku" pro ICE: "No, je to trochu vvysoká vsázka a celá organizace projektu je velmi rozdílná oproti tomu, jak ICE v normálním případě dělá byznys  Jsou na dobré cestě vytvořit infrastrukturu, kterou si myslím uvidíte už tento rok." Sprecher dodal, že Bakkt existuje nezávisle na ICE, má své vlastní kanceláře, tým managenentu a infrastrukturu. Dále zmínil, že infrasruktura celého projektu již přilákala řadu velmi lukrativních investorů a partnerů, včetně Starbucks a Microsoft. Hill nezapomenul upomenout, že Bakkt je spíše dlouhodobě zaměřený projekt, než agenda zaměřená na rok 2019. "Já si myslím, že Bakkt je ve skutečnosti spíše investice  To je více o budoucnosti, příležitostí na trhu a výdělku. Více možností vidím ve vzdálenější budoucnosti, než je rok 2019." Mohlo by vás zajímat: Toto sú dôvody, prečo je dobré držať kryptomeny v 2019 Skupina ICE poprvé oznámila svůj záměr vytvořit platformu zaměřenou na digitální aktiva v srpnu 2018. Nová platforma měla původně odstartovat na začátku roku 2019, ale celý záměr byl odložen kvůli probíhajícím konzultacím s americkými úřady. V sobotu 9. února ICE oznámila, že dokončila akvizice majetku obchodníka s futures Rosenthal Collins Group. Celý záměr byl oznámen v lednu. The post CEO Intercontinental Exchange: Na Bakkt se pracuje appeared first on CryptoSvet.cz.

Toto sú dôvody, prečo je dobré držať kryptomeny v 2019

10.02.2019 14:01 Toto sú dôvody, prečo je dobré držať kryptomeny v 2019 Práve teraz sa nachádzame uprostred bear trendu, ktorý býva prezývaný aj ako krypto zima. Táto zima si vyberá daň na mnohých kryptomenách, ale aj investoroch. Aj keď sa na prvý pohľad nezdá, že je tu nejaké pozitívum, tak pravda je iná. V tomto článku vám ukážeme dôvody, prečo je stále dobré vlastniť kryptomeny aj v roku 2019. Mohlo by vás zaujímať: Binance Coin (BNB( už nebude ERC20 token - bude migrovať! Čím dlhšie trvá zima, tým viac môžeme prikupovať Tento bod patrí hlavne hodlerom. Pokiaľ veríte, že kryptomeny majú budúcnosť a postupne stále prikupujete, bear trend vám na to poskytuje dostatok času aby vám "neušiel vlak". Môžeme si to názorne predstaviť na situácii, ktorá bola približne rok späť. Keď bol Bitcoin na ATH, tak si všetci priali aby bol aspoň o polovicu nižšie aby mohli prikúpiť. Dnes je situácia podobná, až na to, že cena BTC je podstatne nižšie. Ak však veríte, že kryptomeny v budúcnosti porastú, máte ideálnu možnosť stále prikupovať za "dobré" ceny. Siete stále rastú Circle nedávno vydal správu o stave kryptografie a zistil, že okrem samotnej ceny veci vyzerajú celkom optimisticky. Najväčšie platformy sa rozrastajú, nové dApps pribúdajú každý mesiac a nové partnerstvá sa tiež neustále oznamujú. So zvyšujúcimi sa službami a rastúcimi užívateľskými základňami by sa dalo očakávať zrýchlenie adopcie. Analytici sú naladení pozitívne Napriek tomu, že "shillovanie" kryptomien je v tomto odvetví časté, mnoho legitímnych analytikov hovorí, že existuje dôvod, že cena opäť stúpne už pred koncom roka 2019. Dokonca aj skromné predpovede nás vracajú k úrovniam okolo 6000-7000 dolárov. Nie je to ako FOMO, ktorý sme videli na konci roku 2017. Sú to ľudia, ktorí sú obozretne optimistickí, pokiaľ ide o to, kde by cena mohla byť v tomto roku.  Mohlo by vás zaujímať: Coinbase získala od založenia 14 spoločností. Ukážeme vám aké Zdroj: Chepicap The post Toto sú dôvody, prečo je dobré držať kryptomeny v 2019 appeared first on CryptoSvet.cz.

Coinbase získala od založenia 14 spoločností. Ukážeme vám aké

09.02.2019 11:49 Coinbase získala od založenia 14 spoločností. Ukážeme vám aké Spoločnosť Coinbase americká spoločnosť, so sídlom v San Franciscu. Je to jedna z najväčších krypto zmenární vo svete. Vzhľadom k jej konkurentom sa však javí ako jedna z najaktívnejších spoločností v oblasti akvizícií. Mohlo by vás zaujímať: CEO Binance plánuje spoluprácu s jednou z top 10 kryptomien Táto spoločnosť má hodnotu 8 miliárd dolárov. Vďaka tomu má dostatok peňazí na to, aby si mohla dovoliť získať menšie firmy v novovzniknutom krypto svete, vrátane najvýraznejšej firmy Earn. Táto spoločnosť poskytuje platformu pre ľudí, vďaka ktorej môžu získavať krypto prostredníctvom odpovedí na e-maily. Bolo oznámené, že spoločnosť Coinbase získala Earn za hodnotu vyššiu ako 100 miliónov dolárov. To je najväčšia transakcia spoločnosti Coinbase zo 14 akvizícií, ktoré získala. Taktiež získali decentralizovanú burzu Paradex a maklérsku spoločnosť Keystone. Získali aj menšie projekty ako Bumpers - hudobná aplikácia a Sececa Systems - platforma na zlepšenie platobných tokov pre vlády. Mohlo by vás zaujímať: Kryptomeny: 10 známych predpovedí, že Bitcoin je mŕtvy Za touto akvizičnou aktivitou spoločnosti Coinbase je Emilie Choi, ktorý bol vrcholový obchodník v spoločnosti LinkedIn. "Máme tieto neuveriteľne silné kľúčové podniky, ktoré využívajú silu kryptografie a primárne "krypto", napriek tomu, že vyzerajú ako finančné inštitúcie." povedal Choi. Max Branzburg, vedúci vývoja v Coinbase, pracuje spolu s Choi a tímom viac ako desiatich ľudí, ktorí sa podieľajú na aktivitách akvizícií. Nižšie v článku nájdete zoznam všetkých 14 spoločností. Zoznam spoločností Kippt získaná 7. mája 2014 Blockr.io získaná 18. augusta 2014 Memo.AI získaná 18. januára 2018                                                                                                                     Bumpers získaná 20. februára 2018 Cipher Browser získaný 13. apríla 2018 Earn.com získaná 16. apríla 2018 Paradex získaná 23. mája 2018 Keystone Capital Corp. získaná 6. júna 2018 Digital Wealth získaná 6. júna 2018 Venovate získaná 6. júna 2018 Distributed Systems získaná 15. augusta 2018 CryptoFin získaná 26. októbra 2018 Seneca Systems získaná 14. novembra 2018 Blockstring získaná 17. januára 2019 Mohlo by vás zaujímať: Binance Coin (BNB( už nebude ERC20 token - bude migrovať! Zdroj: Theblockcrypto The post Coinbase získala od založenia 14 spoločností. Ukážeme vám aké appeared first on CryptoSvet.cz.

Argentina: Bitcoinem lze nyní zaplatit za veřejnou dopravu ve 37 městech

08.02.2019 18:48 Uživatelé veřejné dopravy mohou nyní v 37 lokacích po celé Argentině využívat Bitcoin. Na své jízdní karty SUBE mohou nově kupovat kredit skrze krále kryptoměn. K této novince, která znamená zajímavý pokrok v užití Bitcoinu, se dostala Argentina skrze platformu Alto Viaje a technologickou firmu Bitex. Tipy kde koupit kryptoměny: Kde a jak nakoupit spolehlivě kryptoměny Cestující v Bueno Aires mohou využít Bitcoin Toto může znít jako malý krůček pro Bitcoin, je to ale velký skok pro celý svět kryptoměn. Integrace Bitcoinu a plateb skrze kryptoměny za produkty a služby není nic nového. Ale získat takovou publicitu, jakou může nabídnout vysoce diverzifikované publikum využívající hromadné spoje, to už se žadné kryptoměně jen tak nepovede. Argentina je jihoamerickým srdcem turismu a hromadnou dopravu zde ročně využívají vysoké desítky milionů lidí. To už je velký skok do mainstreamu, o který se kryptoměny tak dlouho snaží. Jak CMO Bitexu, Manuel Beaudroit vysvětlil: "Věříme, že tento typ projektu má velkou důležitost, protože přinese technologii jako je Bitcoin širokému publiku. Demonstruje to opravdovou hodnotu a aplikaci, jakou může mít v běžném životě každého z nás." SUBE karty mohou být nabity kreditem na všech větších stanicích, na národních stanovištích a v některých kioskách. Mohlo by vás zajímat: Ripple: Partnerství s nejlepšími univerzitami světa Společnost za nápadem Hlavním cílem pro Alto Viaje je udělat nabíjení jejich karty co nejvíce přístupné, jak to jen jde. Před přijímáním Bitcoinu společnost brala pouze PayPal. Nicméně Argentinci se brzo dočkají také přijímání plateb skrze místní finanční společnost RapiPago. Partnerství s Bitexem nabídlo společnosti dobíjení pomocí Bitcoinu v bezpečné a testované infrastruktuře. CEO Luciano Verardo k tomu řekl: "... chceme nabídnout bezpečné a inovativní služby. Aliance s Bitexem nám dovolí integrovat platební systém založený na Bitcoinu a nových trendech v technologiích ..." Argentina ve finanční krizi Argentina se v momentální době vzmítá ve finanční krizi. Inflace dělá vrásky na čele nejednomu Argentinci. To vedlo k zvyšujícímu se počtu argentinských občanů, kteří své naděje upírají na Bitcoin. Ten je totiž ve státě snadno dostupný a oproti hrozící se inflaci i bezpečný. Čísla směnárny LocalBitcoins ve státě zaznamenávají rekordy. Stejně tak i Bitcoin ATM, které se za posledních několik měsíců vyrojily jako houby po dešti. Mohlo by vás zajímat: CEO Twitteru Jack Dorsey stále věří v Bitcoin The post Argentina: Bitcoinem lze nyní zaplatit za veřejnou dopravu ve 37 městech appeared first on CryptoSvet.cz.

Kryptomeny: Binance Coin už nebude ERC20 token!

08.02.2019 13:07 Kryptomeny: Binance Coin už nebude ERC20 token! Spoločnosť Binance presúva svoj token prečo zo siete Ethereum, keďže sa pripravuje na spustenie vlastnej decentralizovanej zmenárne . Binance Coin tak už nebude ERC20 token ale presunie sa na Binance Chain. Mohlo by vás zaujímať: Kryptomeny: 10 známych predpovedí, že Bitcoin je mŕtvy Binance DEX testnet postavený na Binance Chain je nastavený na spustenie o jeden alebo dva týždne. Povedal tak CEO Binance Changpeng 'CZ' Zhao. Vo štvrtok v Q&A odhalili detaily o spustení Binance Chain. Binance Coin , ktorá bola vydaná ako ICO v roku 2017, bude migrovať z tokenu ERC20. Decentralizovaná zmenáreň Binance získa od každého obchodu na burze DEX malý poplatok a bude tiež účtovať poplatok za projekty, ktoré budú chcieť spustiť ich projekty na Binance Chain. Poplatok by sa mal pohybovať okolo 100 000 USD. CZ uviedol, že poplatok je vysoký z dôvodu, aby ich sieť nebola zaspamovaná rôznymi podradnými neserióznymi projektami. Služba Binance DEX bude non-custodial. To znamená, že súkromné ​​kľúče nikdy neopustia zariadenie, ale CZ pripúšťa, že Binance bude mať vo svojej rannej fáze veľký vplyv na sieť a validátory. Binance Chain bude mať len 11 uzlov validátora v momente, keď sa spustí na testnet. Tento krok odôvodnil nasledovne: "Myslím si, že je dôležité, aby sme si udržali tento vplyv v počiatočných fázach. Postupom času sa pridá viac a viac validátorov a náš vplyv sa zníži. " Po spustení testnetu bude možné získať prístup k používateľskému rozhraniu klienta Binance DEX prostredníctvom webového prehliadača. Binance už poskytla early-access vývojárom peňaženiek. Ledger Nano S bude prvou hardvérovou peňaženkou na podporu Binance Chain a DEX. Ledger Nano X bude podporovaný ďalej. Neskôr sa pridajú aj a KeepKey a Trezor. Biance tiež plánuje neskôr zaviesť cross-chain interoperabilitu. Mohlo by vás zaujímať: CEO Binance plánuje spoluprácu s jednou z top 10 kryptomien Zdroj: Theblockcrypto The post Kryptomeny: Binance Coin už nebude ERC20 token! appeared first on CryptoSvet.cz.

Ripple: Partnerství s nejlepšími univerzitami světa

07.02.2019 18:40 Ripple uzavřel partnerství s další desítkou nejlepších univerzit světa. Cílem výzkumu a financování bude blockchain a jeho možnosti. Tipy kde koupit kryptoměny: Kde a jak nakoupit spolehlivě kryptoměny Ripple oznámil svoji zprávu 7. února 2019. Firma za účelem spolupráce vytvořila University Blockchain Research Initiative . Jejím cílem je pomoci růst blockchainovému ekosystému. Do iniciativy se nyní přidávají americké univerzity Carnegie Mellon, Cornell, Duke, Georgetown, Morgan State, Kansas, Michigan a Northeasternské univerzity. Největším tahákem je Národní Singapurská univerzita. Ta se řadí dlouhodobě na špičku technologického výzkumu v Asii. Posledním přídavkem do rodiny UBRI je Univerzita v Sao Paulu. V minulém měsíci Ripple oznámil partnerství s Institute for Fintech Research na Pekingské univerzitě. Instituce nyní bude spolupracovat s UBRI. Mohlo by vás zajímat: CEO Twitteru Jack Dorsey stále věří v Bitcoin Pod hlavičkou financování společnosti Ripple se skrývá mnoho záležitostí, které si nyní můžou jednotlivé univerzity dovolit. Hlavním cílem bude samozřejmě výzkum, vývoj a testování nových technologií. Dojde ale i na kurzy, konference zaměřené na blockchain nebo stipendia pro studenty, kteří hledají uplatnění na poli kryptoměn, digitálních platebních systémů nebo internetových technologiích. Například univerzita v Georgetownu bude podporovat "rozšiřování učebních osnov a výuky, výzkum a technologické projekty napříč všemi vědními obory". Každá univerzita má svůj vlastní plán, jak s penězi naložit. Například univerzita v Sao Paulu plánuje odstartovat inovační program pro mladé blockchainové programátory. S novými přírůstky má firma Ripple nyní dohromady 29 univerzitních partnerů, jak uvádí na svém blogu. Mohlo by vás zajímat: Na Binance bude od příštího týdne StableUSD Historie a cíle projektu UBRI Ripple odstartoval iniciativu v červnu roku 2018. Pro účely celého projektu bylo vyhrazeno 50 milionů amerických dolarů a v té době spojovala platforma 17 univerzit z celého světa. Eric van Miltenburg ve svém prohlášení ze 7. února řekl: "Za méně než rok se naším UBRI partnerům povedlo nastartovat nové výzkumné projekty, komunitní události, nabídky kurzů a mnohem více. Rozšiřování ekosystému do více globálně propojeného, diverzifikováného systému UBRI partnerů jen napomůže obohacení těchto projektů. Z hlediska ceny se Ripple pohybuje již několik dní ve stejné hladině. V době psaní článku je cena ustálena na 0,294 USD a nic nenasvědčuje tomu, že bychom v příštích dnech měli zažít nějaké cenové pohyby. Společnost Ripple se rozhodla pokračovat ve své strategii BUILD, kterou razí a propaguje například CEO Binance Changpeng Zhao. The post Ripple: Partnerství s nejlepšími univerzitami světa appeared first on CryptoSvet.cz.

CEO Binance plánuje spoluprácu s jednou z top 10 kryptomien

07.02.2019 10:45 CEO Binance plánuje spoluprácu s jednou z top 10 kryptomien Generálny riaditeľ spoločnosti Binance, Changpeng Zhao povedal, že táto krypto zmenáreň bude určite partnerom kryptomeny Ripple, aby zvýšila a podporila platobné riešenie xRapid s podporou XRP. Zhao tvrdí, že tieto dve spoločnosti ešte nezačali riešiť detaily. Dôvodom je ten, že pre blízku budúcnosť zostáva pre Binance prioritou spustenie decentralizovanej burzy BinanceDEX. Mohlo by vás zaujímať: Kryptomeny: 10 známych predpovedí, že Bitcoin je mŕtvy "Aktuálne sa zameriavame na spustenie viacerých funkcií, preto pracujeme s viacerými ďalšími partnermi. S xRapidom sa teraz aktuálne nič nerobí. V budúcnosti sa určite stanú našim partnerom. " Ripple už spolupracuje s krypto zmenárňami Bittrex, Bitso, Coins.ph a Bitstamp kvôli zvýšeniu likvidity pre xRapid. Tieto zmenárne umožnia finančným inštitúciám konvertovať svoju miestnu menu na XRP a odoslať digitálne aktíva do inej krajiny Tam sa okamžite prevedú na fiat. Proces je navrhnutý tak, aby trval len pár minút od začiatku do konca. Časový limit prostriedkov v XRP je obmedzený na niekoľko sekúnd. Mohlo by vás zaujímať: 5 Dôvodov, prečo investovať do Ripple Ripple vyvinul xRapid ako regulačný spôsob, aby medzinárodné spoločnosti mohli presunúť peniaze bez toho, aby museli vlastniť fiatové meny na bankových účtoch po celom svete. Cory Johnson od Ripplu tvrdí, že jeho kryptoobchodní partneri budú mať zásadný význam pre globálne prijatie systému xRapid. XRP následne môže poskytnúť finančným inštitúciám komfort a istotu, že ich platby budú plynúť hladko medzi rôznymi menami hocikde vo svete. Mohlo by vás zaujímať: Kryptomeny: Partner Ripple, Euro Exim Bank, integruje xRapid Zdroj: Dailyhodl The post CEO Binance plánuje spoluprácu s jednou z top 10 kryptomien appeared first on CryptoSvet.cz.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit