reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Váš česko-slovenský průvodce digitálních měn

Bitcoin ještě není na vrcholu, BTC dominance na 90%

23.08.2019 09:55 Podle poslední analýzy Hanse Hauge, analytika investičního fondu Ikigai, Bitcoin ještě není na vrcholu svého růstové cyklu. V sérii tweetů se zabýval indikátorem BDD, který měří čas za který se přesune určité množství bitcoinů. Čím je tato doba kratší, tím je pravděpodobnější, že cena dosáhne nových lokálních maxim. Momentálně vykazuje BDD podobnou hodnotu jako měl na Originální článek Bitcoin ještě není na vrcholu, BTC dominance na 90% pochází z webu CryptoSvet.cz.

Indie rozhodne vývoj ceny bitcoinu – za dva týdny bude jasno

22.08.2019 19:58 Indie je pro kryptoměny zásadní trh. Jedná se o posledního asijského giganta, který není do trhu plně zapojený. Proto zde leží mnoho peněz, které potenciálně mohou trh posilnit. Indický Nejvyšší soud dal indické centrální bance dva týdny na to, aby ospravedlnila svůj zákaz obchodních činností týkajících se kryptoměn. Indie kryptoměny považuje za ohrožení svého růstu, Originální článek Indie rozhodne vývoj ceny bitcoinu – za dva týdny bude jasno pochází z webu CryptoSvet.cz.

Nejlepší krypto broker – Přehled a porovnání 2019

22.08.2019 11:21 Nejlepší krypto broker jako Avatrade nebo Plus500: Jak vybrat nejlepšího krypto brokera? Krypto brokeři jsou webové stránky. K nim mohou obchodníci přistoupit, aby mohli obchodovat s kryptoměnami za stanovenou cenu. Na rozdíl od centralizované burzy se obchodování provádí prostřednictvím sítě dealerů. Ta je také známá jako mimoburzovní trh. Tito makléři vyhledávají a zápasí s Originální článek Nejlepší krypto broker – Přehled a porovnání 2019 pochází z webu CryptoSvet.cz.

Bitcoin oslabil o $1000 během pár hodin

21.08.2019 18:10 Během pár minut Bitcoin oslabil o stovky dolarů a zastavila ho úroveň podpory u hranice deseti tisíc dolarů. Ostatní kryptoměny tento pád následovaly, celý trh se nachází v červených číslech vyjma Ethereum Classic . ETC je jedinou kryptoměnou z top 20, která si připisuje za posledních 24 hodin zisky. Ihned se vyrojilo několik spekulací, co Originální článek Bitcoin oslabil o $1000 během pár hodin pochází z webu CryptoSvet.cz.

Bitcoin Cash přišel o milion sledujících – zrada přítele Vera?

20.08.2019 19:59 Svět kryptoměn je na nohou. Největší jména průmyslu se snaží přijít na kloub nejnovější záhadě. Kontroverzní twitterový účet @bitcoin přes noc změnil celý pohled na letitou občanskou válku mezi Bitcoin Core a Bitcoin Cash. Objevují se různé, často velmi zábavné, teorie o tom, co se s vlastníkem účtu a známým postavy Roger Ver stalo. Vlastník The post Bitcoin Cash přišel o milion sledujících – zrada přítele Vera? appeared first on CryptoSvet.cz.

Technická analýza |20.08| Bitcoin za 5 dní narostl o 15%. Čeká nás důležitá resistance, kd

20.08.2019 10:23 Bude nové ATH v roce 2019 podpořeno halvingem, který je plánován na květen 2020? Pojďme se podívat na to, kde se nachází důležité supportní zóny a co můžeme očekávat od Bitcoinu v následujících dnech. Technická analýza: BTC/USD Zdravím všechny tradery a traderky u nového updatu technické analýzy Bitcoinu. Začneme vývojem BTC v posledních pár dnech a že to bylo zajímavé! 15.08.19 The post Technická analýza |20.08| Bitcoin za 5 dní narostl o 15%. Čeká nás důležitá resistance, kde? appeared first on CryptoSvet.cz.

Čeho se vyvarovat při nákupu Bitcoinu ?

20.08.2019 09:57 V tomto článku si představíme 7 pravidel, kterých byste se měli držet při nakupování Bitcoinu. 7 pravidel při nakupování Bitcoinu Nejdůležitější pravidlo: Nikdy nenakupujte BTC od někoho, jehož důvěryhodnost si nemůžete ověřit. Pokud nakupujete ze směnárny, vyhledejte si na tuto směnárnu recenze. Prohlídku recenzí a směnáren najdete třeba na www.cryptocompare.com. Já to osobně používám. Ověřte The post Čeho se vyvarovat při nákupu Bitcoinu ? appeared first on CryptoSvet.cz.

Top burza Binance chce konkurovat Facebooku – ohlášení projektu Venus

19.08.2019 19:54 Top burza Binance spouští otevřený blockchainový projekt Venus. Ten má pomoci s vývojem stablecoinů po celém světě. Chce tím připravit podhoubí, jež by pomohlo snížit pravděpodobný monopol kryptoměny Libra, jež vyvíjí Facebook. Stablecoiny rostou jako houby po dešti. Mohlo by vás zajímat: Co je dvoufaktorová autentizace a které 2FA aplikace jsou nejlepší? V prohlášení, které bylo The post Top burza Binance chce konkurovat Facebooku – ohlášení projektu Venus appeared first on CryptoSvet.cz.

Analýza a update Bitcoinu 19.8. pomocí Elliott Wave

19.08.2019 18:19 Analýza od skupiny traderů GoldenPocket Přispívejte také vy svojí analýzou pro naše čtenáře a komunitu. Více na Info@CryptoSvet.cz Ahojte tradeři a vítejte u pondělního updatu trhu. BTCUSD: Na grafu BTCUSD sledujeme stále stejné scénáře, na které neměl ostrý downtrend v minulém týdnu žádný vliv. Díky tomu, že jsme měli odraz z predikované support zóny, stále jako prioritní The post Analýza a update Bitcoinu 19.8. pomocí Elliott Wave appeared first on CryptoSvet.cz.

Vůdce protestů chce jít proti čínským bankám..Ale jak?

19.08.2019 07:52 Vůdce protestů v Hong Kongu, Chen Haotian, chce run na čínské banky. Run na čínské banky by znamenalo přilití oleje do ohně, jelikož to není tak dlouho co na veřejnost prosákly informace o problémech v čínském bankovním sektoru. Run na banky znamená hromadné vybírání vkladů a vzhledem k využívanému systému frakčních rezerv, jsou tyto akce The post Vůdce protestů chce jít proti čínským bankám..Ale jak? appeared first on CryptoSvet.cz.

Bitcoin, pizza a mýtus bohatství

18.08.2019 12:36 Žijeme v informační společnosti. Schopnost pracovat s informacemi, interpretovat jejich význam v kontextu dalších faktů a zpracovávat je tak, abychom získali nějakou přidanou hodnotu je právě to, co člověka z roku 2019 odlišuje od jeho předchůdce z minulých staletí. Z textu se stal hypertext. Realita je rozšiřována. Za jediný den na nás útočí více informací, než The post Bitcoin, pizza a mýtus bohatství appeared first on CryptoSvet.cz.

Bakkt: Důvody, proč je to dobré pro bitcoin hodlery

17.08.2019 19:49 Včerejší velké oznámení, že byl po dlouhém čekání schválen regulační rámec pro Bakkt, by mohlo být největší novinkou a zázrakem, jež si mohli držitelé bitcoinu přát. Koupě bitcoinu se stane pro instituce mnohem jednodušší. Jedná se o velký skok pro celý trh, nejen na území Spojených států Amerických. Kryptoměna bitcoin by tak mohla navštívit opět The post Bakkt: Důvody, proč je to dobré pro bitcoin hodlery appeared first on CryptoSvet.cz.

Skandál Binance nebo fake news?

17.08.2019 11:39 Hacker ukradl osobní data uživatelů Binance a žádal vykupné 300 BTC, jinak prý data zvěřejní. Binance nezaplatila a označila celou událost za fake news. Hacker by údajně měl mít záznamy z procedury KYC téměř deseti tisíc uživatelů této burzy. CEO Binance Changpeng Zhao přezdívaný komunitou „CZ“ v tomto tweetu označil celou událost jako FUD a The post Skandál Binance nebo fake news? appeared first on CryptoSvet.cz.

Fear & Greed index: Extrémní strach – paralela s prosincem 2018

16.08.2019 19:30 Bitcoin investice se dostává do bodu paralely. Opět. Zatím, co před třemi měsíci byl index na vrcholu “chamtivosti”, nyní se propadl do totálního strachu. Fear Greed index je oblíbeným nástrojem mnoha obchodníků, protože se snaží do technického světa kryptoměn vznést lidskou psychiku. Investice se tak velmi zjednodušeně řečeno polidští.  14. sprna jsme tak zaznamenali The post Fear & Greed index: Extrémní strach – paralela s prosincem 2018 appeared first on CryptoSvet.cz.

Dokáže Revolut karta nahradit běžné bankovnictví?

16.08.2019 15:31 Dokáže Revolut karta nahradit běžné bankovnictví? Od svého vzniku získala bankovní aplikace Revolut již více než 2 miliony uživatelů a jejich počet neustále roste. Díky své přehledné a elegantní mobilní aplikaci zjednodušuje bankovnictví pro konečného uživatele, dává mu nad svým účtem kontrolu a umožňuje mnoho dalších výhod. Nyní je Revolut karta k dispozici také v The post Dokáže Revolut karta nahradit běžné bankovnictví? appeared first on CryptoSvet.cz.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit