reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Bucket hat: horký trend, nebo nekonečný příběh?

25.04.2019 16:30 Bucket hats nejsou zpátky. Posledních 30 let totiž z módy nikdy nevyšly. I přesto, že spoustě lidí tyhle kloboučky nesluší a málokdo je dokáže nosit tak, aby nevypadal komicky. Kdo to bezesporu uměl, byli šedesátkoví mods, stejně jako rapeři a raveři v osmdesátých a devadesátých letech. Chcete to umět i vy, nebo vám čepice, které se v Bulharsku říká idiotka, přijde nevkusná? Během The post Bucket hat: horký trend, nebo nekonečný příběh? appeared first on Forbes.

Jak na nákup prvních hodinek, když na ně nemáte miliony

25.04.2019 14:16 Chtěli byste si pořídit luxusní hodinky, jenže to má pár ale… Nechcete nebo nemůžete investovat do těch nejdražších modelů a zároveň jste nováček, co se v hodinkách ještě úplně nevyzná? I tak můžete být nakonec spokojení. Usnadnili jsme vám totiž práci a sepsali pravidla, podle jakých se při nákupu řídit. K tomu přinášíme výběr z osvědčených značek, u nichž se přitom s nákupem The post Jak na nákup prvních hodinek, když na ně nemáte miliony appeared first on Forbes.

Hasiči, armáda a záchranáři v Česku i ve světě nosí rukavice Holík

25.04.2019 12:18 Na začátku devadesátých let vyráběl tehdy třicetiletý Ivo Holík pracovní rukavice prakticky pro všechny velké podniky u nás. Jeho firmu ve Štípě u Zlína ovšem zasáhl dovoz levných rukavic z Číny, musel během půl roku propustit 80 procent zaměstnanců a ztratil několik milionů korun. On se ale rozhodl bojovat. „Máme znalosti a umíme řemeslo. Pojďme najít technologii a vyrobit specializované rukavice, The post Hasiči, armáda a záchranáři v Česku i ve světě nosí rukavice Holík appeared first on Forbes.

Český úspěch v late night show. Jimmy Fallon seká s Beat Saberem

25.04.2019 07:53 Jimmy Fallon je v americké televizní zábavě hvězda číslo jedna. Jeho pořad The Tonight Show pravidelně sleduje 2,5 milionu diváků a jako hosté v ní letos účinkovali například Samuel L. Jackson, Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian nebo Kobe Bryant. V noci na čtvrtek se v ní poprvé objevil i český host – nebyl to člověk, nýbrž hra Beat Saber, za kterou The post Český úspěch v late night show. Jimmy Fallon seká s Beat Saberem appeared first on Forbes.

Endgame je tady. Jak se povedl epický závěr Avengers?

24.04.2019 17:30 Největší filmová událost roku přichází. Do kin zítra vstupuje komiksový blockbuster Avengers: Endgame, jímž studio Marvel ukončuje nejúspěšnější filmovou sérii všech dob. Jednadvacítka unikátně propojených superhrdinských snímků totiž vydělala za posledních 11 let přes 18,5 miliardy dolarů. V roce 2008 to tak přitom vůbec nevypadalo. Do kin se totiž pomalu sunul Iron Man, který se připravoval The post Endgame je tady. Jak se povedl epický závěr Avengers? appeared first on Forbes.

Knihy, které pomohly Michaele Chaloupkové do představenstva ČEZ

24.04.2019 16:00 Michaela Chaloupková je jedinou ženou v představenstvu elektrárenské společnosti ČEZ a také jednou z dvaceti procent žen zaměstnaných v této skupině. A tohle jsou dvě knihy, které z ní zformovaly ženu, která ví, co chce. Co? „Pro mě jsou nezapomenutelné dvě knihy: Johanthan Livingston Racek od Richarda Bacha a Atlasova vzpoura od Ayn Rand.“ Proč? „Obě knihy jsou si v některých myšlenkách vlastně The post Knihy, které pomohly Michaele Chaloupkové do představenstva ČEZ appeared first on Forbes.

Manifesto se rozšiřuje na druhý břeh, k Národnímu domu na Smíchově

24.04.2019 13:52 Pražský gastronomický koncept Manifesto Martina Barryho chystá novou pobočku na druhém břehu Vltavy. V hlavní roli tentokrát budou voda, pivo a Smíchov. Druhý dočasný market, do kterého nedávno investovala skupina Rockaway Capital Jakuba Havrlanta, vznikne letos v létě na prázdném provizorním parkovišti vedle budovy Národního domu na Smíchově, kterou čeká rekonstrukce v režii Torino-Praga Investu. Právě Manifesto chce budoucnost The post Manifesto se rozšiřuje na druhý břeh, k Národnímu domu na Smíchově appeared first on Forbes.

V hudbě už dokázala vše, co mohla. Teď si Beyoncé jde pro status miliardářky

24.04.2019 12:19 Na to, že jde vlastně „jen“ o koncert, se na hudební dokument Homecoming, který měl v půlce dubna premiéru na Netflixu, snáší až neobvyklé množství chvály filmových kritiků, hudebních publicistů a pochopitelně fanoušků. Dvouhodinový film o loňském vystoupení Beyoncé na festivalu Coachella totiž není jen záznamem hudební show. Homecoming je protkaný zákulisními záběry z osmiměsíčních příprav už teď legendární performance The post V hudbě už dokázala vše, co mohla. Teď si Beyoncé jde pro status miliardářky appeared first on Forbes.

Největší hospoda v Praze bude poctou plzeňskému pivu a Gočárovi

24.04.2019 10:19 Diamantová lana se zařízla do betonové podlahy a postupně do ní vykrájela jasně čitelný kubistický vzor. „Pocta Gočárovi,“ pokyvuje hlavou Luboš Kastner, hlavní tvář firmy Hospodska, která ve Šporkovském paláci nedaleko Masarykova nádraží buduje zřejmě největší hospodu v Praze. Bude tu 500 míst, se zahrádkou a salonky možná 700, to se ještě uvidí. A každý host s vychlazenou plzní v ruce The post Největší hospoda v Praze bude poctou plzeňskému pivu a Gočárovi appeared first on Forbes.

Vítězný oblouk v novém. Zahalí ho 25 tisíc metrů čtverečních látky

23.04.2019 17:30 Zakroužkujte si v kalendáři datum 6. až 19. dubna 2020. Nebo ještě líp: kupte si v tomto období letenky do Paříže. Do Notre-Dame se sice ještě tou dobou nepodíváte , město světel pro vás ale příští jaro bude mít jinou atrakci. Vítězný oblouk na pařížském bulváru Champs Élysées totiž The post Vítězný oblouk v novém. Zahalí ho 25 tisíc metrů čtverečních látky appeared first on Forbes.

Livesport nasadí Petra Čecha, breaking news i vlastní televizi

23.04.2019 16:00 Livesport, jeden z největších českých technologických hráčů, se dostal do zvláštní situace: zatímco pokračuje v překonávání rekordů u finančních výsledků, u těch sportovních zpomalil na minimum a hledá cestu jak opět nakopnout růst návštěvnosti. Poskytovatel rychlého sportovního servisu, který je ve světě známý zejména přes značku Flashscore, loni vytáhl své tržby na 1,7 miliardy korun, což je o 14 % víc než The post Livesport nasadí Petra Čecha, breaking news i vlastní televizi appeared first on Forbes.

Jack Ma vás chce mít 12 hodin denně v kanclu. Proč to není šílený nápad?

23.04.2019 14:12 Jack Ma, zakladatel Alibaby a nejbohatší Číňan, je velkým fandou kontroverzního konceptu přezdívaného 996. A často se za to ocitá pod palbou kritiků. Co je to 996? Ma je přesvědčený, že všichni jeho zaměstnanci by měli pracovat od devíti ráno do devíti večer šest dní v týdnu – a měli by z toho mít radost. Už v 90. letech, v úplných začátcích budování The post Jack Ma vás chce mít 12 hodin denně v kanclu. Proč to není šílený nápad? appeared first on Forbes.

Nápad od studenta má stejnou váhu jako od šéfa, říká nový CEO Avastu

23.04.2019 12:28 Když začal Ondřej Vlček poprvé spolupracovat s Avastem jako brigádník, psal se rok 1995. Předního světového hráče na poli kyberbezpečnosti už nikdy neopustil a za téměř čtvrtstoletí s ním zažil mnohé – neúspěšný vstup na burzu, úspěšný vstup na burzu i akvizici konkurenčního AVG. Mimo jiné se také stal miliardářem. „Vidět firmu, jak roste, a zároveň v ní postupovat nahoru je The post Nápad od studenta má stejnou váhu jako od šéfa, říká nový CEO Avastu appeared first on Forbes.

Máme nakročeno k tomu, stát se miliardovou firmou, říká šéf DoDa

23.04.2019 10:01 Už už to vypadalo, že česká služba DoDo, patřící společnosti Inveo, se stane letošním nejlepším startupem regionu V4 a pojede se utkat o milion dolarů na celosvětové klání do Silicon Valley. Nakonec ale porota dubnového Startup World Cup Summitu po dlouhém váhání dala přednost brněnské firmě MotionLab. Nic proti úspěchu brněnské party, šéf Invea Michal Menšík by The post Máme nakročeno k tomu, stát se miliardovou firmou, říká šéf DoDa appeared first on Forbes.

Networking je introvertův zlý sen. Existuje ale způsob, jak ho přežít

22.04.2019 16:00 Pokud se vám při spojení pracovní networking ihned začnou potit dlaně, máme pro vás dobrou zprávu: když se na tuto nezbytnou kariérní aktivitu podíváte trochu z jiné perspektivy, můžete svou stydlivost jednou provždy porazit. Nechceme vám nalhávat, že se bez kontaktů a druhých lidí v práci obejdete. A to zejména ve chvíli, kdy se bez jejich pomoci nemůžete pohnout z místa. The post Networking je introvertův zlý sen. Existuje ale způsob, jak ho přežít appeared first on Forbes.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit