reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Rekord Fortnite nevydržel dlouho. Je tu Dota 2 a hraje se o 770 milionů korun

20.08.2019 07:58 Největší turnaj v historii počítačových her – aspoň podle prize money – právě startuje. Šestnáct týmů se ode dneška do neděle v Šanghaji utká ve finálovém turnaji hry Dota 2 a rozdělí si při tom odměnu 33,4 milionu dolarů . Jestli jste o Dota 2 ještě neslyšeli, tak vězte, že to je strategická free-to-play hra z kategorie MOBA The post Rekord Fortnite nevydržel dlouho. Je tu Dota 2 a hraje se o 770 milionů korun appeared first on Forbes.

Startuje výzva: Zamilujte se znovu do své práce. Zjistěte, co vás baví a co umíte

19.08.2019 19:00 Do konce prázdnin zbývá 14 dní. Je to ideální čas se připravit, restartovat a začít si znovu užívat svou práci. Připravili jsme pro vás desetidenní výzvu. Každý pracovní den dostanete jeden úkol, díky kterému budete svou práci na konci výzvy milovat. Nebo ji naopak změníte. První úkol: Má vaše práce smysl? Toužíte po tom, aby vaše práce měla The post Startuje výzva: Zamilujte se znovu do své práce. Zjistěte, co vás baví a co umíte appeared first on Forbes.

Byznys oběd v Praze? Tahle místa vás zaručeně nezklamou

19.08.2019 17:31 Pokud se s někým potřebujete setkat na neutrální půdě a dobře se u toho najíst, je v Praze z čeho vybírat. Manévrovací prostor náročného strávníka vyžadujícího navíc reprezentativní prostředí se však zmenšuje, a tak je dobré mít po ruce pár sázek na jistotu. Vybrali jsme sedm míst, jež všechna tato kritéria splňují a vašeho byznysového partnera (nebo člověka, na kterého byste rádi udělali The post Byznys oběd v Praze? Tahle místa vás zaručeně nezklamou appeared first on Forbes.

Připravte se na letištní chaos. Nebezpečný MacBook má zákaz létání

19.08.2019 16:47 V červnu společnost Apple oznámila, že se na trhu objevilo limitované množství patnáctipalcových MacBooků Pro s vadnou baterií. Jedná se o kusy prodané mezi zářím 2015 a únorem 2017, ve kterých se může lithium-iontová baterie přehřát a způsobit požár. Pokud jste tak majitelem jednoho z nich, asi se na letišti trochu zahřejete taky. Jen v Americe a Kanadě by se mělo jednat The post Připravte se na letištní chaos. Nebezpečný MacBook má zákaz létání appeared first on Forbes.

Spejbl slaví 100. narozeniny. Divadlu opět pomůže mecenáš Karel Janeček

19.08.2019 16:02 Když byl Josef Skupa po konci první světové války propuštěn z plzeňského oddělení vojenské cenzury, nastoupil jako středoškolský učitel. Jeho skutečnou vášní ovšem bylo loutkové divadlo, v Plzni a okolí se celkem rychle proslavil jako vodič populární postavy Kašpárka. Ta mu ale připadala málo výmluvná, chtěl něco satiričtějšího. V průběhu roku 1919 se proto obrátil na známého řezbáře Karla Noska, The post Spejbl slaví 100. narozeniny. Divadlu opět pomůže mecenáš Karel Janeček appeared first on Forbes.

Nový plášť i luxusní zelené kanceláře. Socialistický obchodní dům Máj za tři roky nepoznáte

19.08.2019 14:00 Před 40 lety spolu soutěžily o prvenství mezi obchodními domy v Praze dva symboly normalizační architektury: Máj, který vzešel z předlohy architektů Johna Eislera, Martina Rajniše a Miroslava Masáka, a brutalistní Kotva od manželů Machoninových. V obou se svého času stály fronty na nedostupné „západní“ zboží a do Prahy se jezdilo mnohdy jenom kvůli nim.  Sedmipatrový obchodní dům Máj dnes s Kotvou svádí The post Nový plášť i luxusní zelené kanceláře. Socialistický obchodní dům Máj za tři roky nepoznáte appeared first on Forbes.

Zapomeňte na My. WeWork, jednorožce mířícího na burzu, ovládá jediný člověk

19.08.2019 11:59 Na to, že je WeWork firmou zaměřenou na budování komunity, předalo překvapivě velké množství kontroly – a hotovosti – do rukou jednoho člověka. Z dokumentů, které firma zveřejnila před blížícím se úpisem akcií, vyplývá, že CEO Adam Neumann si podrží nejméně 50 procent akcií s hlasovacími právy, až firma vstoupí letos na burzu. V prospektu je i vysvětleno proč: The post Zapomeňte na My. WeWork, jednorožce mířícího na burzu, ovládá jediný člověk appeared first on Forbes.

Co o vás vědí Facebook nebo Google a jaká data jim o sobě říkáte

19.08.2019 10:00 Každý den technologickým firmám, jako je Facebook, Google, Twitter a další, poskytujeme spoustu dat, nejčastěji výměnou za možnost službu používat „zdarma“. Proč ty uvozovky? Jak řekl někdo velmi všímavý: pokud nic neplatíte, nejste zákazníkem, ale produktem k prodeji. Firmy neprodávají vám, ale vás, obrazně řečeno. Pojďme se tedy podívat na to, co nabízíte a jak to stáhnout z prodeje. The post Co o vás vědí Facebook nebo Google a jaká data jim o sobě říkáte appeared first on Forbes.

Jako prezident jsem přišel o tři až pět miliard dolarů, tvrdí Trump. To je zcela absurdní

19.08.2019 07:00 Americký prezident Donald Trump v úterý během veřejného vystoupení uvedl, že být prezidentem ho „stojí asi tři až pět miliard“ dolarů. To je ale absurdní tvrzení. Trump během svého prezidentování rozhodně neztrácí tři až pět miliard dolarů. Ve skutečnosti se jeho příjem nikdy ani neblížil třem miliardám dolarů. A jeho čisté jmění od jeho vstupu do politiky The post Jako prezident jsem přišel o tři až pět miliard dolarů, tvrdí Trump. To je zcela absurdní appeared first on Forbes.

Stvořil miliardový Cirque du Solei. Teď chce postavit pyramidu v každém městě

18.08.2019 20:04 Guy Laliberté stojí v přístavu a dívá se na Monréal. Na hoře Mount Royal, která se tyčí nad centrem hlavního města provincie Québec, je vidět slavný kříž a hned napravo od něj osvětlené šapitó s modrobílými pruhy. „Moje první dítě,“ ukazuje Laliberté na vrchol hory na cirkus, kde se konají představení Cirque du Soleil. Pak se otočí do leva, The post Stvořil miliardový Cirque du Solei. Teď chce postavit pyramidu v každém městě appeared first on Forbes.

Nazdar! Jambo! Fanfaron v českém hotelu na Zanzibaru

18.08.2019 16:00 „Přineste mi ještě jeden Zuri gin tonic, prosím,“ říkám. „Hakuna matata, sir.“ Ta odpověď se člověku prostě musí líbit. V překladu totiž znamená něco jako: „Gin je tu cobydup a pro jistotu vám ho udělám dvojitej jako vždycky, jo?“ Moře v padesáti odstínech modré šplouchá nějakých dvacet metrů od místa, kde za chvíli přistane ten drink plný ginu, The post Nazdar! Jambo! Fanfaron v českém hotelu na Zanzibaru appeared first on Forbes.

Vstupte na palubu první třídy. Takhle se létá s nejluxusnějšími aerolinkami

18.08.2019 15:50 Že jste si vždycky přáli objednat jídlo a pití před Messenger nebo usltat si v oblacích v pohodlné manželské posteli? Zatímco některé aerolinky se předhánější maxiálně tak v tom, jak malé příruční zavazadlo si můžete vzít na kabinu, jiné naopak víc a víc pracují na skvělém zážitku z letu. Tady je přehled těch nejlepších prvních tříd, kterými se momentálně můžete proletět. The post Vstupte na palubu první třídy. Takhle se létá s nejluxusnějšími aerolinkami appeared first on Forbes.

Sedm aktivit, na které ve skutečnosti máte čas

18.08.2019 15:00 Práce, rodina, přátelé. Nevíte, kam dřív, a času na seberozvoj příliš nezbývá. Přitom je právě ten podstatnou součástí vyrovnaného života. Tady je sedm činností, které můžete pro své lepší já dělat každý den. Dělejte online kurzy Jedna z nejlepších technik osobního rozvoje. Chtěli jste se dlouho učit cizí jazyk, a nemáte čas chodit na lekce? S online kurzem můžete The post Sedm aktivit, na které ve skutečnosti máte čas appeared first on Forbes.

Tohle jsou nejlepší golfová hřiště v Česku. Koho na nich potkáte?

18.08.2019 12:00 Přivedl do Česka nejslavnější golfovou tour světa. Nikdo jiný v tuzemsku neprotočí v golfu tolik peněz a energie jako on. Východočeský developer Petr Dědek je nadšený golfista, a hlavně promotér, který stojí za právě probíhajícím D+D Real Czech Masters. Sám má nahrány stovky hodin po hřištích v Česku i ve světě.  Pro Forbes teď vybírá svá nejoblíbenější a nejlepší hřiště v Česku nejen pro The post Tohle jsou nejlepší golfová hřiště v Česku. Koho na nich potkáte? appeared first on Forbes.

Adidas slaví 70 let. Tohle jsou reklamy, které ho formovaly

18.08.2019 07:55 The brand with three stripes má dnes velké jubileum. Přesně před 70 lety totiž Adi Dassler zapsal svou začínající firmu do obchodního rejstříku. Nyní je Adidas jednou z největších sportovních společností vůbec, zaměstnává 57 tisíc lidí a působí po celém světě. A ačkoli je v těchto dnech sláva Adidasu v očích mnohých dána partnerstvím s rapperem Kanye Westem a společnými extrémně úspěšnými The post Adidas slaví 70 let. Tohle jsou reklamy, které ho formovaly appeared first on Forbes.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit