reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Do Kellnera se kvůli Nově opřel vlivný americký senátor i piráti. Rekordní obchod ale bude

27.02.2020 19:14 Největší mediální obchod s českou účastí v historii – ovládnutí TV Nova a její mateřské skupiny CME nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem za bezmála 50 miliard korun – budí stále větší rozruch. Obchod, jehož předmětem jsou televizní stanice v Česku, na Slovensku, v Rumunsku, Bulharsku a ve Slovinsku dohromady s 45 miliony diváky, se stal tématem jak v české, tak v americké nejvyšší politice. Přesto The post Do Kellnera se kvůli Nově opřel vlivný americký senátor i piráti. Rekordní obchod ale bude appeared first on Forbes.

Česko se musí vymanit ze statusu montovny. Pomoci má asociace andělských investorů

27.02.2020 19:00 V Česku po vzoru Velké Británie, Rakouska nebo severských zemí vznikla vůbec první asociace andělských investorů, oficiálně Czech Business Angel Association . Stojí za ní investor Jiří Hlavenka, podnikatel Petr Skrla, uskupení Keiretsu, Garage Ventures, Fazole Ventures a bývalý technický ředitel AVG a dlouholetý investor Karel Obluk, který se stal jejím prezidentem. Nejen o tom, co je cílem takové The post Česko se musí vymanit ze statusu montovny. Pomoci má asociace andělských investorů appeared first on Forbes.

Největší investice do startupu českých zakladatelů! Cera dostala 1,6 miliardy korun

27.02.2020 16:27 Marek Sacha toho má za sebou v 32 letech docela dost: založil projekt Benefio, tři roky pracoval jako konzultant v McKinsey a spolu s Tomášem Čuprem byl na startu online supermarketu Rohlík.cz, v němž působil jako jeho první CEO. Posledních pět let se angažuje v česko-britském pečovatelském startupu Cera, který sídlí v Londýně. Sacha je jeho spoluzakladatel, akcionář a člen představenstva, v letech 2015–2018 The post Největší investice do startupu českých zakladatelů! Cera dostala 1,6 miliardy korun appeared first on Forbes.

Vložili necelý milion, sklízejí miliardy. Shopify je lukrativní pro investory i své zaměstnance

27.02.2020 15:08 Nejnovějšími členy pomyslné Síně slávy pro investory by se měli stát nenápadní manželé z kanadského Toronta. Díky penězům, které před 13 lety investovali do vývoje softwarové platformy pro e-shopy malých a středně velkých firem Shopify, aktuálně disponují jměním v hodnotě dvou miliard dolarů. Osmašedesátiletý bývalý právník John Phillips a jeho žena Cathy, která se jako psycholožka specializovala na pomoc The post Vložili necelý milion, sklízejí miliardy. Shopify je lukrativní pro investory i své zaměstnance appeared first on Forbes.

Petr Sís přilákal do Doxu téměř 100 tisíc návštěvníků, jde o historický rekord

27.02.2020 14:05 Výstava Petra Síse O létání a jiných snech, kterou připravilo pražské Centrum současného umění DOX, slaví historický rekord. Expozici, která byla zahájena 13. září 2019 a pro velký zájem návštěvníků byla dvakrát prodloužena, navštívilo celkem 95 375 návštěvníků. Finální počet všech lidí, kteří poetický svět Petra Síse v Doxu navštívili, je ale mnohem vyšší. „Do této celkové návštěvnosti totiž nejsou započítány The post Petr Sís přilákal do Doxu téměř 100 tisíc návštěvníků, jde o historický rekord appeared first on Forbes.

Komentář: Horší než koronavirus? Nákaza panikou

27.02.2020 12:00 Vyvolali co největší hluk a za jeho pomoci navedli vyplašené stádo do připravené pasti. Technika prehistorických lovců je nyní aplikována na nejstádnější tvory planety: na potomky zmiňovaných lovců. Humbuk kolem koronaviru žene davy lidí do pasti paniky, v níž nešťastníci zmateně pobíhají a způsobují si patrně větší újmu, než by dokázaly napáchat všechny viry dohromady. Panika vede k iracionálnímu The post Komentář: Horší než koronavirus? Nákaza panikou appeared first on Forbes.

Čtyřicet dní bez masa? Tohle jsou ty nejlepší vegetariánské restaurace v Praze

27.02.2020 11:57 Počet vegetariánů v České republice stále roste – v současné době stravu s vyloučením masa preferuje 5 procent Čechů, mezi mladými lidmi od 18 do 34 let je to až 10 procent. Pro mnohé vegetariány jsou stálicí na rychlý oběd Beas Dhaba a Loving Hut, díky kterým je Praha jedničkou v Evropě v počtu veganských restaurací – a na romantické vegetariánské večeře The post Čtyřicet dní bez masa? Tohle jsou ty nejlepší vegetariánské restaurace v Praze appeared first on Forbes.

Pozor, křehké! Lasvit, Moser i Preciosa začínají počítat ztráty způsobené koronavirem

27.02.2020 11:27 Nákaza koronavirem kosí světovou ekonomiku a rychle se blíží také do českých firem. Jako jedni z prvních jsou na řadě tuzemští skláři, kteří velkou část produkce vyvážejí a zároveň jim začíná výstavní sezona. Nebo by alespoň začít měla. Je totiž v zásadním ohrožení. Poté, co Itálie předčasně ukončila populární benátský festival a výrazná omezení zavedla i v rámci probíhajícího milánského fashion weeku, The post Pozor, křehké! Lasvit, Moser i Preciosa začínají počítat ztráty způsobené koronavirem appeared first on Forbes.

A bodíky sbíráte? Kaufland pobláznil statisíce Čechů, na kartičku se stály fronty

27.02.2020 07:00 Nabídněte Čechům několikakorunové slevy, možnost vyhrát auto a oni vám o sobě řeknou vše. Naposledy se o tom v uplynulých dnech přesvědčil supermarket Kaufland. Tuzemská jednička mezi obchodními řetězci spustila věrnostní program a lidé na registraci do něj neváhali čekat fronty. Kartu Kaufland Card uvedl řetězec na trh 12. února. Od té doby o ni za dva týdny projevilo zájem bezmála tři The post A bodíky sbíráte? Kaufland pobláznil statisíce Čechů, na kartičku se stály fronty appeared first on Forbes.

Katolická challenge. S čím byste měli seknout během půstu?

26.02.2020 18:00 Každý z nás má nějakou slabost. Něco, bez čeho si nedokáže svůj život představit. Ať už je to ranní káva, bez které nenastartuje svůj den, dezert po obědě, který mu dodá energii na zbytek dne, sklenička vína po práci, díky které se uvolní, nebo sledování oblíbených i bizarních profilů na Instagramu či Twitteru. Pokud je to v míře, je to v pořádku. The post Katolická challenge. S čím byste měli seknout během půstu? appeared first on Forbes.

Čech francouzským rytířem: Tomáš Lesser z Moseru uspěl ve světové konkurenci

26.02.2020 16:00 Každý rok je to ohromná sláva a pocta pro všechny evropské umělce a představitele špičkového řemesla. Francouzské rytířské Řády umění a literatury každoročně přebírají světoví herci, literáti, ale také designéři nebo osobnosti nejluxusnějších světových módních značek z rukou ministra kultury Francouzské republiky. V minulosti toto prestižní vyznamenání převzali třeba spisovatel Paulo Coelho, herečka Vanessa Paradis, fotograf Patrick Demarchelier nebo herci The post Čech francouzským rytířem: Tomáš Lesser z Moseru uspěl ve světové konkurenci appeared first on Forbes.

Panika v městečku: Rohlík.cz vyprodal sklad. S prvním pacientem se to zvrhne, míní Tomáš Čupr

26.02.2020 15:30 Stačilo pár vět a Češi už na nic nečekají. Pár vět premiéra Andreje Babiše pronesených v úterý večer tom, že by Češi měli obecně zvážit všechny cesty do zahraničí, k tomu zjevně nervózní poznámky lékařů pozvaných do večerní relace ČT Události, komentáře a návdavkem několik návodných textů na českých zpravodajských serverech o tom, že není od věci se „trochu předzásobit The post Panika v městečku: Rohlík.cz vyprodal sklad. S prvním pacientem se to zvrhne, míní Tomáš Čupr appeared first on Forbes.

Byznys s nadějí. Firmám hledajícím lék na koronavirus se prozatím uzdravily jejich akcie

26.02.2020 15:15 Vzdor zdánlivému cynismu je následující tvrzení pravdivé: přestože svět sčítá neustále rostoucí negativní dopady koronaviru, najdou se i pozitivní konsekvence. Třeba akcie farmaceutických firem usilujících o lék proti nákaze. Na akcie těchto společností má koronavirus blahodárný vliv. Neetické? Vůbec ne, jde naopak o byznys související s nadějí. O byznys, jehož efektem může být finální nalezení prostředku, díky němuž bude zastavena The post Byznys s nadějí. Firmám hledajícím lék na koronavirus se prozatím uzdravily jejich akcie appeared first on Forbes.

Opravdová Tesla od Mattela. Muskův Cybertruck na dálkové ovládání se bleskově vyprodal

26.02.2020 15:05 Jakmile jednou usednete do futuristického pickupu Cybertruck od Tesly, v duchu musíte uznat, že kdyby nestál tolik, určitě byste si ho pořídili. Nově se můžete spokojit alespoň s věrně vyrobeným modelem na dálkové ovládání, s nímž přišel výrobce hraček Mattel. Model vyvedený v měřítku 1:10 nabídl v předprodeji na svých webových stránkách za 400 dolarů a k velkému překvapení všech se autíčko The post Opravdová Tesla od Mattela. Muskův Cybertruck na dálkové ovládání se bleskově vyprodal appeared first on Forbes.

Jste zdraví a vracíte se z dovolené? Nahlaste se do karantény

26.02.2020 15:00 Vracíte se z jarních prázdnin v Lombardii, nebo z Rakouska, Švýcarska, Chorvatska či z Katalánska, nebo dokonce z mimoevropských lokalit, kde se potvrdily případy nákazy koronavirem? V tom případě byste měli zvednou telefon a nahlásit se na spádovou hygienickou stanici. „Každý, kdo se vrátí ze zasažených oblastí, by se měl sám ozvat,“ uvedla Žampachová z krajské hygienické stanice v Českých Budějovicích. Právě jihočeští hygienici jako The post Jste zdraví a vracíte se z dovolené? Nahlaste se do karantény appeared first on Forbes.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit