reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Pád Elizabeth Holmes nebo smrt Steva Jobse: největší miliardářské milníky uplynulé dekády

17.01.2020 20:00 Poslední dekáda otřásla miliardářskými kruhy více než kterákoli předtím. Počet dolarových miliardářů podle Forbesu se více než zdvojnásobil, z 1011 na 2100, a jejich společné jmění vyšplhalo na neuvěřitelných 8,7 bilionu dolarů. Žebříček se navíc výrazně měnil i v řádu týdnů. Jen loni z něj vypadlo 247 lidí, které nahradilo 195 nových jmen. Přesto bylo o některých slyšet více než o jiných. The post Pád Elizabeth Holmes nebo smrt Steva Jobse: největší miliardářské milníky uplynulé dekády appeared first on Forbes.

Forbes Art: Kupujte brutální umění, jeho cena brutálně poroste

17.01.2020 19:00 Pokud budete tento víkend v New Yorku, určitě zajděte na 18. ulici na půl cesty mezi Koreatown a Greenwich Village. V Metropolitním pavilonu se koná Outsider Art Fair neboli veletrh „syrového umění“, které stále naléhavěji vábí progresivní galeristy i sběratele. Cena děl označených touto nálepkou v posledních letech konstantně roste. Největší hvězdy scény se prodávají za šestimístné částky a vedle prestižních muzeí The post Forbes Art: Kupujte brutální umění, jeho cena brutálně poroste appeared first on Forbes.

Bizarní charita. Na pomoc Austrálii přispěchalo značkové oblečení, čokoláda i sexuální pomůcky

17.01.2020 15:52 Období požárů, které v Austrálii zuří od poloviny listopadu, za několik týdnů narostlo do obludných rozměrů a napáchalo obrovské škody na životech, majetku, přírodě i lidské psychice. Zároveň však lidem otevřelo oči vstříc narůstajícím důsledkům klimatických změn – a také zvedlo vlnu solidarity. Zatímco většina přispívala v rámci tradičních finančních sbírek, další se rozhodli pro nekonvenční cestu, jak požáry zasažené The post Bizarní charita. Na pomoc Austrálii přispěchalo značkové oblečení, čokoláda i sexuální pomůcky appeared first on Forbes.

Forbes Money: Nájmy v Česku rostou druhým nejrychlejším tempem v EU. A bude hůř

17.01.2020 15:00 V Česku v uplynulých 12 letech rostly nájmy zhruba čtyřikrát rychleji než v Evropské unii jako celku. V loňském třetím čtvrtletí zdražovaly české nemovitosti v porovnání s EU dvojnásobným meziročním tempem. Takto citelný dlouhodobý i krátkodobý růst cen nemovitostí i nájmů představuje sociální problém s dopadem na samotnou udržitelnost českých veřejných financí. Klíčovým důvodem neutěšeného stavu je zdlouhavý proces získání stavebního povolení. Z nových The post Forbes Money: Nájmy v Česku rostou druhým nejrychlejším tempem v EU. A bude hůř appeared first on Forbes.

Potřebujete více času? S produktivitou vám pomůže správné rozložení energie

17.01.2020 13:00 Představte si svou denní dávku energie jako velký koláč. Je potřeba ho naporcovat tak, abyste během celého dne energeticky nestrádali – a zejména na složitější úkoly si už dopředu vyčlenili větší kus. Jak na to? Uzavírejte věci Existuje něco, co chcete udělat už týdny, měsíce nebo možná i roky, a stále jste se k tomu nedostali? Preventivní prohlídka u lékaře, The post Potřebujete více času? S produktivitou vám pomůže správné rozložení energie appeared first on Forbes.

Bilion sem, bilion tam. Mateřská společnost Googlu překonala bájnou hodnotu

17.01.2020 12:41 Čtvrteční obchodování přineslo akciím Alphabetu mírný růst, který se ovšem přetavil v poslední zbytky tržní kapitalizace, které mu zbývaly do velkého milníku. Datum 16. ledna 2020 tak vešlo do dějin jako den, kdy jsme byli svědky teprve pátého případu, kdy společnost obchodovaná na burze přesáhla bilionovou hodnotu. Před Alphabetem se přes tuto metu dostaly čtyři firmy, z toho The post Bilion sem, bilion tam. Mateřská společnost Googlu překonala bájnou hodnotu appeared first on Forbes.

Forbes Cocktail: Extase v kinech, šelmy na malířských plátnech

17.01.2020 12:00 Jaký koktejl kulturních akcí byste si měli namíchat tento víkend? Jaký koktejl kulturních akcí byste si měli namíchat tento víkend? Přihlásit se k odběru » /p> The post Forbes Cocktail: Extase v kinech, šelmy na malířských plátnech appeared first on Forbes.

Není důležité zvítězit, ale nezpustošit. Tokio chystá nejzelenější olympiádu

17.01.2020 09:00 Letošní letní olympijské hry v Tokiu budou mimořádné. Japonci slibují technologicky pokročilou akci plnou robotů, ale zároveň chtějí jít vzorem i co se ekologie týče. A tak dělají vše pro to, aby masivní sportovní akce proběhla co nejudržitelněji. Přece jen minulé olympiády po sobě – co se udržitelnosti týče – nezanechaly ten nejlepší dojem. Řecko neví, co se zarostlými The post Není důležité zvítězit, ale nezpustošit. Tokio chystá nejzelenější olympiádu appeared first on Forbes.

Znáte kořeny své rodiny? Zkušený genealog je zvládá vypátrat až do 16. století

17.01.2020 07:00 Poznat vlastní kořeny a dotknout se rodinné historie je zejména pro movitější zájemce čím dál lákavější. „Když jsem před 22 lety se sestavováním rodokmenů začínal, lidé si mysleli, že se to týká psů,“ usmívá se profesionální genealog Tomáš Biskup. „Nyní musím s těžkým srdcem některé žádosti odmítat, prostě nestíhám.“ Motivace současníků, aby se co nejdetailněji seznámili s osudy The post Znáte kořeny své rodiny? Zkušený genealog je zvládá vypátrat až do 16. století appeared first on Forbes.

Čtyři šéfkuchaři a jídlo uprostřed umění. Objevte ukrytý skvost pražské gastroscény

16.01.2020 20:00 Pražská historická Karlova ulice nabízí podívanou spíše hysterickou. Prodejny cizokrajných suvenýrů střídají trdelníky, a když dojdou trdelníky, nastupují salony se staročeskými thajskými masážemi. Tímto kdysi slavným koridorem se navíc valí davy turistů šermujících selfie tyčemi, takže se mu každý příčetný obyvatel Prahy raději vyhne. V Karlovce se přesto nachází i jeden pádný důvod k její návštěvě. Je to The post Čtyři šéfkuchaři a jídlo uprostřed umění. Objevte ukrytý skvost pražské gastroscény appeared first on Forbes.

Kam za vínem v zimě? Zkuste některou z těchto 10 domácích vinařských akcí

16.01.2020 19:00 První tři měsíce roku budou opět nabité vinařskými akcemi, od degustací jednotlivých vinařů přes velké festivaly a galadegustace až po zajímavá školení a odborné masterclass. Vybíráme desítku akcí, na které byste měli zaměřit svou pozornost. Bottled Alive and Cloudy 2020, Tábor Další ročník fantastického festivalu živých vín se uskuteční již tento víkend v Táboře. Jde o zásadní přehlídku The post Kam za vínem v zimě? Zkuste některou z těchto 10 domácích vinařských akcí appeared first on Forbes.

Sto padesát operací týdně. Finančník Janov otevřel jednu z největších pražských klinik

16.01.2020 18:00 V těsném sousedství pražské O2 areny začátkem ledna otevřelo jedno z největších klinických center v Praze. Ačkoli to zde ještě v polovině prosince vypadalo jako při předvánočním zavážení obchodního centra, plánovaný ostrý start v pondělí 6. ledna majitelé stihli. Jen za první týden lékaři v proskleném věžáku provedli více než 150 operací, zejména v oblasti gynekologie a ortopedie. V největším zařízení svého druhu, kde The post Sto padesát operací týdně. Finančník Janov otevřel jednu z největších pražských klinik appeared first on Forbes.

E-mailová etiketa. Na co si dát pozor, abyste v mailech neurazili

16.01.2020 16:00 Stejně jako musíme dbát na to, jak jednáme a vypadáme při osobní schůzce, nesmíme také zapomínat, že určitá pravidla platí i při e-mailové komunikaci. Sami určitě moc dobře víte, že psané zprávy dokážou být pěkně zrádné. Vysvětlujte záměr Příčinou e-mailových neshod je často nerovnováha mezi úsilím v počátečním e-mailu a v reakci na něj. Když někdo napíše podrobný odstavec s důležitými otázkami, očekává The post E-mailová etiketa. Na co si dát pozor, abyste v mailech neurazili appeared first on Forbes.

U Lipna roste unikátní soběstačný dům. Jeho tvůrci ho zpřístupní a odhalí stavební postup

16.01.2020 15:00 Na první pohled vám před očima roste něco, co vypadá jako běžný, byť na poměry v okolí lipenské přehrady vysoce stylový dům. Jeho autor Pavel Podruh o něm však mluví především jako o pokorném malém domku a „laboratoři“. Projekt s názvem Český soběstačný dům je ve skutečnosti unikátem i mezi stavbami, které se snaží být šetrné k životnímu prostředí. Domek si The post U Lipna roste unikátní soběstačný dům. Jeho tvůrci ho zpřístupní a odhalí stavební postup appeared first on Forbes.

Přepravní aplikace Bolt získala úvěr 1,2 miliardy korun. Od Evropské unie

16.01.2020 14:30 Současná outdoorová reklamní kampaň Boltu hlásá, že „paní Uber jezdí Boltem“. Estonskou přepravní aplikací evidentně jezdí i unijní funkcionáři – Evropská investiční banka totiž Boltu odklepla investiční úvěr ve výši 50 milionů eur. Peníze mají padnout na výzkum a vývoj nových produktů. Viceprezident EIB Alexander Stubb na účet Boltu nešetří chválou. Údajně jde o dobrý příklad evropského The post Přepravní aplikace Bolt získala úvěr 1,2 miliardy korun. Od Evropské unie appeared first on Forbes.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit