reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Saúdskoarabské Aramco jde na burzu. Deset důvodů, proč do něj neinvestovat

23.10.2019 20:00 Saúdskoarabské Aramco je s více než 200 miliardami ročního zisku jednou z nejvýdělečnějších firem na světě. Šejkové ho teď připravují na vstup na burzu, ale potenciální investoři by si měli dát pozor a své peníze raději investovat jinam. Tady je hned deset důvodů proč: Geopolitický risk: Útoky na ropná pole ze 14. září vyřadily z provozu dvě klíčová The post Saúdskoarabské Aramco jde na burzu. Deset důvodů, proč do něj neinvestovat appeared first on Forbes.

Balíky v taxících. Liftago jde ještě dál. Chce, aby každý vozil všechno

23.10.2019 18:00 Jedno auto na všechno. Tak by šla naprostou zkratkou vysvětlit myšlenka, která uzrála v hlavě ředitele společnosti Liftago Ondřeje Krátkého. Jinak řečeno, proč by měly jeho taxíky vozit pouze lidi, když v prostojích dokážou vyzvednout a doručit balík zákazníkovi. A nejde jen o taxíky. Podobná volná okna má ve městě spousta specializovaných přepravců, kteří by mohli ve volných chvílích pomoci e-shopům The post Balíky v taxících. Liftago jde ještě dál. Chce, aby každý vozil všechno appeared first on Forbes.

Vzkaz z Ostravy: Česko, máš se dobře! Ale přidej

23.10.2019 16:35 Popáté jsme za Forbes dali dohromady zástupce vlády, experty a byznysmeny, abychom s nimi diskutovali o stavu Česka. V ostravském Gongu proběhla dnes konference Česko: Jak jsme na tom. Tentokrát stála na třech hlavních tematických pilířích – kvalita života, konkurenceschopnost a a vzdělávání. Česko se má podle řečníků konference dobře. Musí ale přidat, aby mu to zůstalo. Projděte si ty nejzajímavější The post Vzkaz z Ostravy: Česko, máš se dobře! Ale přidej appeared first on Forbes.

Druhý život kávových kapslí. Mladý designér z nich udělal dlaždice ze stanic metra A

23.10.2019 14:30 Ikonické barevné čtverce s vypouklou čočkou, které známe ze starých stanic linky metra A, se objevily v nové „zastávce“. V Pařížské ulici, kousek od stanice Staroměstská, vyrostla v butiku značky Nespresso stěna z dlaždic, která přesně imituje obložení nejstarší části zelené trasy pražského metra. Po 13 letech od otevření se butik, ležící uprostřed nejlukrativnější ulice v Česku, dočkal kompletní renovace. A díky The post Druhý život kávových kapslí. Mladý designér z nich udělal dlaždice ze stanic metra A appeared first on Forbes.

Stroj na sny Disney se zadrhl. Proč Zlobě nepomáhá ani korzet Angeliny Jolie

23.10.2019 13:00 Dlouho to vypadalo jako záruka jistého zisku. Když hollywoodská továrna na sny The Walt Disney Company zrovna neví, co točit, sáhne do svých archivů. Vytáhne některou ze svých legendárních animovaných pohádek, ať už Popelku, Šípkovou Růženku, Lvího krále, nebo Aladina, hvězdně ji obsadí, přidá něco digitálních kouzel – a stamilionové, někdy dokonce miliardové tržby má jisté. Stačí The post Stroj na sny Disney se zadrhl. Proč Zlobě nepomáhá ani korzet Angeliny Jolie appeared first on Forbes.

Jak překonat odpolední pracovní útlum? Sluncem a písničkou

23.10.2019 12:00 Pokud jste se rozhodli číst následující řádky, jste pravděpodobně po obědě, unavení a bez další motivace pustit se do práce. Oči se vám zavírají a vy myslíte jen na to, až z práce odejdete. Jak odpolední pracovní útlum překonat? Následující postupy vám pomohou přestát druhou polovinu pracovního dne až do jeho zdárného konce. Projděte se nebo si udělejte pár dřepů The post Jak překonat odpolední pracovní útlum? Sluncem a písničkou appeared first on Forbes.

Hraje bosá a z varhan umí vyloudit techno. Česká varhanice dobývá svět

23.10.2019 08:00 Kateřinu Chrobokovou alias Kattu poznáte za jejím nástrojem snadno. Hraje bosá, zpívá, a ještě u toho zvládá dělat docela slušnou gymnastiku. Už několik let je ambasadorkou varhanní hudby a svým koníčkem se zároveň živí. Varhany si oblíbila, ještě když vyrůstala v Olomouci, kde se každoročně koná mezinárodní varhanní festival v kostele sv. Mořice. U Chrobokové ovšem nelze mluvit o kostelní klasice. Hudba, The post Hraje bosá a z varhan umí vyloudit techno. Česká varhanice dobývá svět appeared first on Forbes.

Křetínský mediálním magnátem? Proč se český miliardář rozkročil už do šesti zemí

22.10.2019 19:30 Z pátého nejbohatšího Čecha Daniela Křetínského roste mediální magnát. Po investici do německé televizní skupiny ProSiebenSat.1 už Křetínský vlastní nebo spoluvlastní média v šesti evropských zemích od Francie po Rumunsko. A podle všeho chce svoji mediální stopu ještě rozšířit. Minoritní podíl v ProSiebenSat.1 ve výši 4,1 procenta, který Křetínského a jeho slovenské partnery Patrika Tkáče a Romana Korbačku vyšel odhadem na 120 The post Křetínský mediálním magnátem? Proč se český miliardář rozkročil už do šesti zemí appeared first on Forbes.

Česko-německou startupovou soutěž letos ovládne umělá inteligence

22.10.2019 17:30 197 startupů z 30 zemí a jen jeden vítěz. Česko-německá obchodní a průmyslová komora ve spolupráci s partnery soutěže vyhlásí ve čtvrtek letošní výsledky své startupové soutěže Connect Visions to Solutions.  Po sdílených solárních systémech, elektřině vyrobené z fotosyntézy rostlin a analýzy zvuků strojů vzejde vítěz tentokrát ze startupů The post Česko-německou startupovou soutěž letos ovládne umělá inteligence appeared first on Forbes.

Jak vycházet s lidmi, které nesnášíte? Řekněte jim, kde jsou hranice

22.10.2019 16:45 Buďme k sobě upřímní. Být kamarád s každým nejde. Dříve nebo později narazíme na někoho, kdo nám bude už jen svou přítomností ve stejné místnosti znepříjemňovat život. Naštěstí existuje postup, díky kterému lze lidi, které nesnášíme, zvládnout. Na to, jak s nimi vyjít, se podíval stanfordský profesor Robert Sutton. Tématu zasvětil knihu nazvanou The Asshole Survival Guide: How to The post Jak vycházet s lidmi, které nesnášíte? Řekněte jim, kde jsou hranice appeared first on Forbes.

Chtěl fotit nahé holky, dnes vydělává miliony na tom, že je obléká

22.10.2019 15:30 Slyšte příběh, ve kterém jsou holky, motorky, bolest, vášeň, miliony a nakonec i zdravý rozum. Martin Feix měl v šestnácti sen, který v tomhle věku sní spousta puberťáků – chtěl fotit holky, pokud možno bez oblečení. Ale Martinovi se tenhle sen vyplnil, a navíc díky němu o osm let později založil firmu, která ty holky, dřív než se svléknou, obléká. Firma The post Chtěl fotit nahé holky, dnes vydělává miliony na tom, že je obléká appeared first on Forbes.

Sto miliard vizí a problémů. WeWork ukazuje, že i hvězdný investor se mýlí

22.10.2019 12:30 „Někteří mí investoři mi říkají: Maso, věnuješ příliš mnoho energie a peněz do jedné společnosti, nejdi tak daleko. Já jsem ale z WeWorku nadšený, a pokud bych svou investici mohl navýšit, udělal bych to.“ Takto v březnu letošního roku hovořil investor Masajoši Son v televizním rozhovoru pro CNBC. Neváhal přitom WeWork, tou dobou ještě valuovaný na 47 miliard dolarů, z hlediska The post Sto miliard vizí a problémů. WeWork ukazuje, že i hvězdný investor se mýlí appeared first on Forbes.

Kokoschka, Kupka, Medek. České umění láme aukční rekordy

22.10.2019 11:00 Nedělní zpráva rozčeřila diskusi i mezi lidmi, kteří se o trh s uměním běžně nezajímají. Obraz Pohled na Prahu od Oskara Kokoschky se na aukci společnosti Adolf Loos Apartment and Gallery prodal za 78,5 milionu korun, a pokořil tak všechny české aukční rekordy. Působivý olej na plátně, který Prahu zobrazuje „Pohledem z křižovnického kláštera“ , namaloval The post Kokoschka, Kupka, Medek. České umění láme aukční rekordy appeared first on Forbes.

Kvůli zdraví odešel z banky. Dnes trénuje psy a vydělá si stejné peníze

22.10.2019 07:00 Když Robert Zlocha něco dělá, dělá to naplno. Nejprve skvěle postupoval v bance, kde měl na starosti financování velkých firem. Pak onemocněl a investoval statisíce korun do své léčby. A když konečně změnil profesi a začal trénovat psy, rychle se prosadil i v nové výzvě. Dneska si vydělá totéž, jako před lety v roli bankéře. Svou budoucnost přitom viděl právě bankovnictví. Vystudoval The post Kvůli zdraví odešel z banky. Dnes trénuje psy a vydělá si stejné peníze appeared first on Forbes.

Fabičovic, Světlík, Bérová a další. Kdo vystoupí na konferenci Česko: Jak jsme na tom?

21.10.2019 20:00 Už jenom dva dny zbývají do celodenní konference Česko: Jak jsme na tom?, která se pro hosty otevře v centru Gong v ostravském areálu Dolní oblasti Vítkovic ve středu 23. října v 9.30. Jako každý rok se na konferenci setkají zástupci z řad byznysu, státní správy i neziskového sektoru a budou debatovat o tématech klíčových pro rozvoj a bohatou budoucnost naší země: o konkurenceschopnosti, vzdělávání The post Fabičovic, Světlík, Bérová a další. Kdo vystoupí na konferenci Česko: Jak jsme na tom? appeared first on Forbes.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit