reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Dejte výpověď a přestěhujte se na jeden z těchto levných ostrovů v Karibiku

16.06.2019 14:05 Taky jste se v práci před monitorem někdy jen tak zasnili, že jednou budete žít na ostrově s bílými plážemi někde v Karibiku? Podle nové studie webového serveru InternationalLiving.com se to může stát realitou. Tohle je pět nejlevnějších karibských ostrovů, kde vás život v páru vyjde na 30 tisíc korun měsíčně. Isla Colón, Panama Kde se nachází: Ne každý si The post Dejte výpověď a přestěhujte se na jeden z těchto levných ostrovů v Karibiku appeared first on Forbes.

Designéři z Amsterodamu vymysleli elektrokoloběžky, které na ulicích neobtěžují

16.06.2019 10:00 Městské koloběžky jsou na vrcholu. Kdysi legrační dopravní prostředek, který pořizovali rodiče svým dětem, aby je rychleji dostali do školy, dospěl. Začal jezdit na elektřinu a na zdolání krátkých cest ho používá stále víc a víc obyvatel světových měst. Pohled na byznysmeny v obleku, jak se prohánějí centrem Londýna na elektrických koloběžkách, dnes už nikoho nezarazí. Naopak stále The post Designéři z Amsterodamu vymysleli elektrokoloběžky, které na ulicích neobtěžují appeared first on Forbes.

Agrokalypsa přichází. Honba za výnosy ohrožuje krajinu i lidi

15.06.2019 14:00 Co hýbe světem technologií, inovací a byznysu? O čem byste měli vědět, abyste byli připravení na budoucnost? A kde to všechno zjistit?! Přece v našem newsletteru Forbes NEXT, který pro vás každý týden píšeme. Pokud ho ještě neodebíráte, nezoufejte, na Forbes.cz vám každý víkend nabízíme aktuální vydání. Tentokrát je naším tématem zemědělská půda, kterou nenávratně vytěžujeme kvůli maximálním výnosům The post Agrokalypsa přichází. Honba za výnosy ohrožuje krajinu i lidi appeared first on Forbes.

Lakování na zeleno. Firmy chtějí vypadat ekologicky, nakonec si tím ale škodí

15.06.2019 10:00 Kdo by nemiloval čokoládu! Jenže jen málokdo si při lámání tabulky uvědomuje, co se za její masovou produkcí skrývá. Sklízení kakaových bobů přispívá k masivní deforestaci v Africe, na farmách navíc často pracují dětští otroci v hrozných podmínkách. A přece se Nestlé nedávno chlubilo, že podporuje lokální farmáře a že vyrábí produkty z udržitelně získaných kakaových bobů. Kvůli těmto tvrzením na ně The post Lakování na zeleno. Firmy chtějí vypadat ekologicky, nakonec si tím ale škodí appeared first on Forbes.

Dejte si piknik na nepřístupné střeše i v utajené zahradě

14.06.2019 16:00 V příštích dnech se koná hned několik kulturních akcí, které byste neměli vynechat. A pokud se vám na výstavu nebo do kina zrovna chtít nebude, jděte si dát aspoň dobrý koktejl, to je vždycky správná volba. Forbes Cocktail je náš nový newsletter – každý čtvrtek odpoledne vám do e-mailu namixujeme to nejlepší, co byste si o nadcházejícím The post Dejte si piknik na nepřístupné střeše i v utajené zahradě appeared first on Forbes.

Horské zúčtování. Dávní vládci Prahy si porcují Špindlerův Mlýn

14.06.2019 14:09 Dělení majetku dvou svého času mocných mužů pražské politické a podnikatelské scény zároveň, Romana Janouška a Tomáše Hrdličky, vyvrcholilo u lanovek nejslavnějšího českého lyžařského areálu Špindlerův Mlýn. Důvodem je obchodní i mocenský rozchod, který začal odsouzením Romana Janouška. Horský opar, jenž obklopoval vlastnickou strukturu provozovatele známého areálu, se tak po letech začíná konečně trhat. V posledních dnech se totiž mění The post Horské zúčtování. Dávní vládci Prahy si porcují Špindlerův Mlýn appeared first on Forbes.

Čeští miliardáři jsou překvapivě stejní, říká expert na akvizice

14.06.2019 12:13 Petr Kříž je šéfem fúzí a akvizic společnosti Vafo Praha, která vyrábí krmiva pro zvířata. Během svého takřka dvacetiletého působení stál u desítek prodejů velkých i menších společností a dobře zná prostředí nejvyššího českého byznysu i jeho kapitánů. „Nejsilnější rys českých miliardářů je, že jsou všichni až překvapivě stejní. Jejich povahy jsou si v jádru velmi podobné. Jsou velmi netrpěliví, své The post Čeští miliardáři jsou překvapivě stejní, říká expert na akvizice appeared first on Forbes.

První ukázka jednoho z nejdražších českých filmů. Nabarvené ptáče chce do Benátek

14.06.2019 10:00 „Je dlouhý, těžký, kontroverzní, černobílý, velmi drahý a moc se v něm nemluví,“ popisuje svůj opus magnum režisér Václav Marhoul. Náročnou adaptaci slavného románu Jerzyho Kosińského chystá už deset let. A letos v září Nabarvené ptáče konečně pošle do kin. Teď z něj Václav Marhoul představil první exkluzivní ukázku. Rozpočet příběhu o putování malého židovského chlapce Evropou zmítanou hrůzami druhé světové The post První ukázka jednoho z nejdražších českých filmů. Nabarvené ptáče chce do Benátek appeared first on Forbes.

Vyšívané obrazy české umělkyně okouzlily Vídeň, Paříž i Basilej

13.06.2019 16:39 Jako malá si šila oblečení na panenky a dnes svým výšivkám vytváří interiéry na míru na výstavách v Praze, Vídni, Paříži a nejnověji také v Basileji. Rodačka z Uherského Hradiště se poprvé prezentuje na jednom z nejprestižnějších evropských veletrhů s uměním Art Basel – Liste v sólo instalaci pražské galerie Hunt Kastner, která ji zastupuje od roku 20016. Kromě výšivek, jak přezdívá svým The post Vyšívané obrazy české umělkyně okouzlily Vídeň, Paříž i Basilej appeared first on Forbes.

Zemřel Štěpán Popovič. Muž, který nastartoval Petra Kellnera

13.06.2019 15:33 Ve svých třiasedmdesáti letech ve čtvrtek ráno zemřel Štěpán Popovič, zámožný muž, bývalý prezident Svazu průmyslu ČR a významný český manažer, který desítky let vedl teplické sklárny. A také člověk, jenž zásadně ovlivnil začátky podnikání nejbohatšího Čecha Petra Kellnera. Štěpán Popovič pocházel z Ústí nad Labem, studoval vysokou školu textilní a strojní v Liberci a v roce 1989 se stal generálním ředitelem The post Zemřel Štěpán Popovič. Muž, který nastartoval Petra Kellnera appeared first on Forbes.

Uber Eats v San Diegu otestuje rozvážení jídla pomocí dronů

13.06.2019 14:00 Pokud budete v létě v San Diegu, zkuste občas zaklonit hlavu, jestli nad vámi náhodou zrovna nepřelétá šťavnatý burger nebo pizza. Uber tu totiž bude testovat doručování objednávek z restaurací pomocí dronů s cílem vyzkoušet doručování nákladu vzdušnou cestou v hustém městském prostředí. V rámci testu budou restaurace odbavovat objednávky pomocí dronu Uber Eats, který pak doletí na domluvené místo, The post Uber Eats v San Diegu otestuje rozvážení jídla pomocí dronů appeared first on Forbes.

Když turismus pomáhá. Fairbnb chce být šetrnou alternativou Airbnb

13.06.2019 12:00 Americká ubytovací síť Airbnb nabobtnala za 11 let existence do obřích rozměrů. Momentálně nabízí přes šest milionů míst takřka po celém světě. Jenže její popularita přinesla i stinnou stránku. Vadí lidem, v jejichž sousedství se byty pronajímají, stěžují si na ni radnice, kritici v ní vidí jednu z příčin vysokých nájmů a složitě s ní bojují i daňové úřady. Deziluzí z Airbnb si prošel The post Když turismus pomáhá. Fairbnb chce být šetrnou alternativou Airbnb appeared first on Forbes.

Recept úspěšné značky mouky? Mít tři šéfy, kteří si dokážou vše vyříkat

13.06.2019 10:00 Ralph Carlton, jeden z šéfů výrobce mouky King Arthur, se opře o zeď ve skromně zařízené kanceláři, kterou sdílí s dalšími dvěma šéfkami slavné značky v jejím ředitelství v městečku Norwich v americkém státě Vermont. „Když jsme spolu, jdeme do všeho fakt společně,“ prohlásí s úsměvem šedesátník. „Nejsem natolik kompetentní, abych firmě šéfovala sama. Věřím ale, že jsou ti dva díky mně The post Recept úspěšné značky mouky? Mít tři šéfy, kteří si dokážou vše vyříkat appeared first on Forbes.

Igor Rattaj konečně uspěl v Alpách. Kupuje korutanské areály Mölltal a Ankogel

12.06.2019 17:30 Několik let avizovaný plán slovenského finančníka Igora Rattaje koupit alpské středisko se konečně naplnil. Jeho skupina Tatry Mountain Resorts právě dotáhla nákup resortu Mölltal v rakouském Korutansku. Skupina TMR ve středisku od loňska působila jako obchodní partner v oblasti marketingu a dodavatel systému prodejů lístků Gopass, který využívá ve svých střediscích na Slovensku, v Česku a Polsku. Současná dohoda The post Igor Rattaj konečně uspěl v Alpách. Kupuje korutanské areály Mölltal a Ankogel appeared first on Forbes.

Filmy, u kterých jedna sklenka nestačí. Tohle jsou nejlepší snímky o víně

12.06.2019 14:19 Trocha dobrého vína coby doprovod k večernímu posezení u filmu se vždycky hodí. Svět filmu a vína mají vůbec přátelský vztah – nejedna hvězda stříbrného plátna má vlastní vinařství či alespoň víno nesoucí její jméno. Château Miraval v Provence patří páru Brad Pitt a Angelina Jolie, Antonio Banderas má podnik ve španělské oblasti Ribera del Duero, Gérard Depardieu vlastní hned The post Filmy, u kterých jedna sklenka nestačí. Tohle jsou nejlepší snímky o víně appeared first on Forbes.

Následující měsíc

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit