reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Manželka herce Aleca Baldwina se omluvila za nejasné řeči o svém původu

28.02.2021 16:01 Hilaria Baldwinová se omluvila za to, že v online světě nedostatečně vysvětlila fakta ohledně svého původu. Mnoho fanoušků nařklo instruktorku jógy z toho, že zneužívá španělský původ své matky k tomu, aby získala na sociálních sítích víc fanoušků z této země.

Herec na castingu zažívá více zklamání než radosti, říká kapitánka z „Medúzy“

28.02.2021 13:00 Po roli něžných žen netouží. „Ráda bych si zahrála nevyzpytatelnou postavu,“ říká Petra Bučková, která se nedávno představila televizním divákům jako kriminalistka v seriálu Hlava Medúzy, který odvysílala Česká televize.

S tím ksichtem nemůžeš hrát záporáka, říkali mi, vzpomíná Ondřej Veselý

28.02.2021 00:00 Ondřej Veselý se zapsal do paměti diváků jako „hajzlík“ Jarda Franc z Vyprávěj. Zatímco na divadle hrál i pozitivní role, v televizi byl zaškatulkován jako záporák. Nyní boduje coby kardiochirurg v seriálu Anatomie života. S kým konzultoval roli lékaře, prozradil v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

Krása a pikle jako nástroj moci. Jak slavné ženy hýbaly historií

27.02.2021 15:00 Pokud nahlédneme do historie, je intrikánů a intrikánek plná. Někdo kul pikle proto, aby si udržel moc, jiný aby se pomstil nebo získal majetek. A zdaleka nešlo jen o muže. Zákulisní pletichy Marie de Pompadour, Diany de Poitiers a Marie Aimeé de Rohan vstoupily do dějin a o jejich vlivu na panovníky se píše dodnes.

Ukradení buldočci Lady Gaga se našli. Zda vyplatí odměnu, není jasné

27.02.2021 08:50 Dva psi, které tento týden při venčení ukradli zloději americké zpěvačce Lady Gaga, se našli a jsou v pořádku. Na policejní stanici v Los Angeles je přivedla nálezkyně, která podle policie do krádeže patrně nebyla nijak zapletena, informovala dnes agentura AP.

HEADLAJNER: Exkluzivně s Babišem. Odpovíme na vaše komentáře

27.02.2021 00:00 Zamrzlý Bohuš Matuš, potomek berana a kozy požírající faktury, houfnice DITA i hrozící lockdown a kratší pracovní týden Jany Maláčové. V dalším dílu satirického pořadu Headlajner komentuje moderátor Dominik Vršanský vybrané titulky uplynulého týdne. Hlasujte pro ten nejlepší.

Snažím se být užitečná a nepřestávat pracovat, říká Yvetta Blanarovičová

26.02.2021 17:00 Studovala operní zpěv a hru na housle v Žilině, ale toužila po divadle. A tak si Yvetta Blanarovičová tajně podala přihlášku na konzervatoř do Prahy. Přijali ji rovnou do druhého ročníku a v Praze už zůstala.

Princ Harry vtipkuje v televizi o rodině, královna povzbuzuje národ

26.02.2021 12:10 Princ Harry prozradil, jaké bylo první slovo jeho syna Archieho, jakou přezdívkou mu říká manželka Meghan, i čím jeho rodinu jakožto vánočním darem potěšila britská královna Alžběta II. Ta vyzvala ve videu britskou veřejnost k vakcinaci a nesobeckosti.

Sexuolog Uzel promluvil o pocovidové plicní embolii i nevlastním otci

26.02.2021 09:40 Radim Uzel promluvil o svém nakažení covidem-19. Známý gynekolog a sexuolog, který proslul především jako popularizátor sexuologie, přiznal, že byl loni na podzim kvůli plicní embolii na hranici života a smrti. Svěřil se i s tím, proč měl velmi komplikovaný celoživotní vztah s nevlastním otcem.

Lady Gaga při venčení ukradli psy, zpěvačka nabízí půl milionu dolarů

26.02.2021 06:06 Zpěvačka Lady Gaga nabízí půl milionu dolarů za navrácení svých psů. Dva francouzské buldočky někdo ukradl ve středu večer v Hollywoodu při přepadení asistenta Ryana Fischera, který psy venčil. Muž byl postřelen, leží v nemocnici v kritickém stavu.

Lady Gaga při venčení ukradli psy, zpěvačka nabízí půl milionu dolarů

26.02.2021 06:06 Zpěvačka Lady Gaga nabízí půl milionu dolarů za navrácení svých psů. Dva francouzské buldočky někdo ukradl ve středu večer v Hollywoodu při přepadení muže, který psy venčil. Muž byl postřelen, v nemocnici pak ležel v kritickém stavu.

Krásná Nastassja Kinski se po mém vyznání červenala, vzpomíná Václav Knop

26.02.2021 00:00 Václava Knopa mohou diváci v poslední době vídat coby doktora Vacka v seriálu Slunečná. Herec, režisér a dabér zavzpomínal v rozhovoru pro iDNES.cz na svou platonickou lásku, slavnou herečku Nastassju Kinski . Popsal také, jak nejraději relaxuje a koho z bývalých kolegů nosí stále v srdci.

Táta mi často dává najevo, jak moc je na mě pyšný, popisuje Rafferty Law

25.02.2021 15:55 Rafferty Law je synem herce Juda Lawa a jeho první manželky, herečky Sadie Frostové . Muzikant, model a nově i herec se vydal v otcových stopách. Že je svému tátovi podobný jako vejce vejci, se mladý umělec jen směje. Kromě syna Raffa má Jude Law dalších pět dětí.

S Boratem končím, možná po mně chtěli střílet, říká Sacha Baron Cohen

25.02.2021 12:46 Po dvě desetiletí odhaloval Sacha Baron Cohen za pomoci nejrůznějších masek povahy známých osobností i obyčejných lidí. Nyní chce britský herec práce „v utajení“ zanechat. K jeho rozhodnutí přispěla i ošemetná situace, kterou v přestrojení zažil na americké manifestaci za právo držet zbraně.

Rád bych jednou dělal velké romské projekty na úrovni, říká Jan Bendig

25.02.2021 11:15 Jan Bendig se rozhodl věnovat romské komunitě, a to nejen zpěvem a herectvím, ale rovnou vlastní televizí. Založil YouTube kanál a začal doma s přítelem a bratrem točit seriály. Některé z dílů mají i milion zhlédnutí. V Limuzíně s Mírou Hejdou zpěvák prozradil, jak to celé funguje.

Následující měsíc
Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit