reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Barrák music hrad

Datum: 26.05.2020

Ostrava 26. května 2020 (PROTEXT) – Barrák music hrad
Místo konání: Slezskoostravský hrad
Termín: 19.6. – 18.7. 2020
ŽIVÉ jednodenní koncerty, divadelní představení a performance.

Slezskoostravský hrad ožije živou hudbou! Téměř dvě desítky kapel zahrají v pokoronovirové premiéře. Těšit se můžete na jednodenní koncerty zvučných jmen jako Monkey Business, Chinaski, David Koller, Pokáč, Wohnout, Bára Poláková, Anna K., Kali a Peter Pann. Z tvrdších žánrů to budou kapely Citron a Lautr, Trautenberk, Horkýže Slíže, Zakázaný ovoce, Vypsaná fixa. Specialitou pak bude minifestiválek Metal!!!, kde zahrají lokální kapely Malignant Tumour, Silent Stream of Godless Elegy, Antigod, Primary Resistance, Postcards from Arkham, Dead Carnage a přespolní budějičáci Gutalax.


Měsíční hudební nářez zklidníme vystoupením performerů a slavných českých herců. Jaroslav Dušek s ostravskou premiérou divadelní hry Sláva strojů a měst, Lukáš Pavlásek se svojí one man show Kdo nepláče, není Čech či oblíbený zábavný kněz z Lanškrouna Zbygniew Czendlik s pořadem Postel, hospoda, kostel. Těšte se na ostravskou premiéru divadelní komedie o sobectví ale také štědrosti Osm Eur na hodinu, kde vystoupí Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová a Antonín Procházka nebo Zbyněk Pantůček. Příjemné chvíle strávíte s Vandráky – Vagamundos, Pavlem Liškou, Honzou Révaiem a režisérem Hynkem Bernardem – a jejich příběhy z cest.

Jednotlivé koncerty a divadelní představení budou probíhat v různé dny a v různé časy, proto pečlivě sledujte informace na www.barrakmusichrad.cz a na facebooku a instagramu @barrakmusichrad.

Všem návštěvníkům předem děkujeme za dodržování hygienických opatření nařízených vládou ČR, resp. Ministerstvem zdravotnictví ČR z důvodu koronavirové pandemie. Prioritou je pro nás zdraví jak vás návštěvníků, tak vystupujících a také organizačního týmu, a pro to uděláme maximum.

Barrák music hrad organizuje Barrák music club ve spolupráci s Černá louka s.r.o., Livemusic Agency za podpory Outlet Arena Moravia, Rádia Čas, Rádia Čas Rock a TV Rebel. Oficiálním pivem akce je Radegast.

Kontakt:
Mgr. Jana Jílková
Manažerka marketingu a produkce
Černá louka s.r.o.
www.cerna-louka.cz

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit