reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Akademie ČTK přechází se svými kurzy do on-line prostoru

Datum: 25.03.2020

Praha 25. března 2020 (PROTEXT) -
Mediální a vzdělávací kurzy Akademie ČTK přecházejí do on-line prostoru. Prvním kurzem, který se na webu uskuteční 31. března, bude Psaní pro web. Akademie svými webináři reaguje na aktuální krizi, kdy je kvůli koronaviru z nařízení vlády omezen pohyb lidí a uzavřeny všechny vzdělávací instituce.
Z pohodlí domova bude možné se přihlásit také na další semináře, jako například Souboj s titulkem, Čeština ve veřejném styku, Psaní e-mailu, Umění interview, také na Kurz žurnalistiky nebo kurz Jak napsat tiskovou zprávu, aby neskončila v koši.
Webináře mohou objednávat i firmy pro své zaměstnance. Pokud má firma specifické požadavky, je možné vytvořit individuální on-line kurz na míru.
On-line kurz Psaní pro web je určen všem, kdo se chtějí naučit vytvářet kvalitní texty pro webové stránky tak, aby upoutaly uživatele a usnadnily mu jejich čtení. Internet je dnes jedním z hlavních nástrojů firemní komunikace, své voliče jeho prostřednictvím oslovují i politické strany, stal se hájemstvím blogerů. Ti všichni si potřebují osvojit zásady efektivního psaní pro web. S těmi zájemce seznámí zkušený lektor a tvůrce webových obsahů Jan Weisser.
Internetové kurzy budou trvat tři hodiny a uskuteční se v aplikaci ZOOM, která dovoluje sdílet prezentace a je uživatelsky velmi komfortní. Po skončení kurzu dostanou jeho účastníci prezentaci a videozáznam.
Kurzy Akademie ČTK těží z know-how národní tiskové agentury, lektory jsou bývalí nebo současní redaktoři a zpravodajové ČTK.
Více informací a přihlášky na www.ctk.cz/…e-ctk/kurzy/

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit