reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Helma 365 se zúčastní šachového mistrovství světa

Datum: 27.02.2020

Praha 27. února 2020 (PROTEXT) – Společnost Helma 365, největší český vydavatel výrobků s kalendáriem, se zúčastní šachového mistrovství světa družstev seniorů v kategorii 50+, které se uskuteční v Praze ve dnech 5. až 15. března 2020. Helma 365 se stala zároveň sponzorem šampionátu, dále se rozhodla vyhlásit doprovodnou soutěž a jednoho z účastníků (hráčů) odměnit speciální cenou v hodnotě 3.000 Kč.
Vítěz doprovodné soutěže bude jako jeden z mála vyvolených o (k)rok napřed díky kalendáři na rok 2021, který se objeví společně s dalšími výrobky ve výherním balíčku, jehož hodnota bude 3.000 Kč. Dále společnost věnuje dřevěné obrazy těm šťastlivcům, kteří mají narozeniny právě ve dnech konání šampionátu. Družstvo Helma 365 bude v průběhu akce předávat motivační deníky 365 START jako poděkování za vzácný čas, který mohli naši hráči strávit se svými soupeři.
Za družstvo Helma 365 se budou na světovém šampionátu v šachu do roztrhání těla a šachovnice bít majitelé společnosti Helma 365, jmenovitě Vladimír Bretšnajdr, Jaroslav Šura, Tomáš Růžička, které doplňují jména bývalých vynikajících hráčů Štěpána Papáčka a Zdeňka Kaplana.
Taktiku družstva Helma 365 odhaluje jeden z účastníků, Tomáš Růžička: „Taktika našeho družstva je jednoduchá, ale záludná. Budeme předstírat velmi slabou výkonnost, kterou při vlastní hře pak potvrdíme. Tím zmateme soupeře natolik, že bude vzdávat vyrovnané i lepší pozice v obavě před blíže nespecifikovanou blamáží.“
Helma 365 je český vydavatel kalendářů, diářů, zápisníků a dřevěných obrazových kalendářů
Společnost Helma 365 se za dobu více jak dvacetileté specializace na tvorbu výrobků s kalendáriem stala největším českým producentem, jehož roční produkce čítá více než 6 miliónů kusů. Své výrobky navrhuje a vyrábí s reklamními službami, či přímo firmám na klíč a dodává je do více jak 20 evropských zemí. Posláním celého týmu je přinášet více krásy, radosti a inspirace pro váš vzácný čas, prostřednictvím kalendářů a diářů, 365 dnů v roce.
Bližší informace o účastnících a sponzoringu naleznete v článku na webových stránkách: https://www.helma365.eu.
KONTAKT:
Ludmila Zlatníková
Helma 365
www.helma365.eu

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit