reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Předávání Ceny míru Sunhak pro rok 2019 se uskutečnilo v Soulu, laureáty byli Akinwumi Ayodeji Adesina a Waris Dirie

Datum: 09.02.2019

Soul (Jižní Korea) 9. února 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) – Komise Ceny míru Sunhak dne 9. února pořádala od 10:00 slavnostní předávání Cen míru Sunhak pro rok 2019 v hotelu Jamsil Lotte Hotel World.
Cenu míru Sunhak pro rok 2019 získali Dr. Akinwumi Adesina, prezident skupiny Africké rozvojové banky a Waris Dirie, aktivistka za lidská práva a bojovnice proti ženské obřízce (FGM)
Komise uznává dosažené výsledky Dr. Adesiny v oblasti zlepšování hospodářství Afriky prostřednictvím podpory řádné správy a zaváděním zemědělských inovací. Jeho úspěchy přispěly k potravinové bezpečnosti v Africe, jejichž cílem bylo zlepšit životy milionů osob, které žijí v Africe v chudobě.
Komise udělila cenu paní Waris Dirie jako uznání jejího neúnavného obhajování práv dívek a žen a její snahy o celosvětové usnesení o eradikaci mrzačení ženských pohlavních orgánů, tedy ochranu dívek, které jsou vystaveny riziku FGM.
Na slavnostním předávání cen obdržel každý laureát cenu 500.000 USD spolu s medailí a plaketou, které jim předali zakladatel Ceny míru Sunhak Dr. Hak Ja Han Moon a předseda komise Dr. Il Sik Hong.
Slavnostního předávání se zúčastnilo více než 1000 delegátů, včetně současných a bývalých prezidentů, viceprezidentů, vedoucích představitelů a podnikatelů z Afriky a dalších zástupců různých vlád, akademických obcí, podniků, médií a náboženství.
Velvyslanec Kenneth M. Quinn, předseda Nadace ceny World Food Prize, pronesl blahopřejnou řeč, v níž uvedl: oba laureáti se opravdu zaměřují na povznesení lidských práv a lidského rozvoje v Africe.
Dr. Adesina ve své děkovném projevu uvedl, že ve světě, který je hladový, nemůže být mír, a že tato cena je výzvou dělat více pro ty nejméně privilegované po celém světě a zejména v Africe.
Waris zdůraznila, že mrzačení ženských pohlavních orgánů musí být v naší době vymýceno a bude pokračovat v boji za práva dívek a žen, dokud nevytvoříme společnost, kde budou respektována jejich práva.
Předseda komise pan Hong potvrdil důležitost vize „Jedna rodina pod Bohem" a téma lidských práv a lidského rozvoje v Africe. Ve svém uvítacím proslovu zdůraznil, že míru může být dosaženo jen tehdy, když jsou chráněna všechna lidská práva. Uvedl také, že oddanost laureátů může přivést lidstvo o krok blíže k otevření nové kapitoly světového míru.
Cena míru Sunhak vyznamenává jednotlivce a organizace, které významně přispěly k míru a blahu budoucích generací.
Fotografie – https://mma.prnewswire.com/…_Adesina.jpg
Fotografie – https://mma.prnew­swire.com/medi­a/819899/Waris_Di­rie.jpg
Fotografie – https://mma.prnewswire.com/…ommittee.jpg
Kontakt: Gayeon Roh, +82–2–3278–5158, sunhakprize@naver.com

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit