reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Josef Bečvář prezidentem společnosti Glomex Military Supplies

Datum: 11.01.2019

Praha 11. ledna 2019 (PROTEXT) -
Armádní generál v.v. a bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR Josef Bečvář se v lednu 2019 stal prezidentem společnosti Glomex Military Supplies, která je systémovým integrátorem a dodavatelem komplexních projektů a služeb pro ozbrojené složky. Glomex Military Supplies (Glomex MS) spolupracuje na projektech v České republice i dalších zemích zejména s americkými výrobci high-tech produktů, pro které slouží jako systémový integrátor, marketingové, výcvikové a servisní centrum pro Střední a Východní Evropu. Josef Bečvář je jako vrcholový manažer této společnosti odpovědný za její strategii i vztahy s klíčovými partnery a zákazníky.
Jiří Sadílek, jednatel společnosti Glomex MS, k nástupu Josefa Bečváře uvádí:
„Generál Bečvář se díky působení na pozici NGŠ AČR a dalších odpovědných místech osvědčil jako výborný manažer a má vynikající pověst; velmi důležité je pro nás i jeho dlouholeté působení na vojensko-diplomatické funkci v zahraničí. Proto poté, co ukončil vojenskou kariéru, dostal od naší společnosti nabídku, aby nastoupil do funkce prezidenta Glomex Military Supplies a stal se jejím výkonným manažerem. Jeho příchod do Glomex MS považuje společnost za výjimečnou příležitost zařadit do svého týmu jednoho z nejzkušenějších českých vojenských odborníků. Účastníme se řady strategických vyzbrojovacích projektů ve Střední Evropě i dalších regionech. Považujeme za důležité, aby v čele společnosti stál zkušený seniorní manažer a zároveň významná osobnost bezpečnostní komunity. Proto také o tomto personálním kroku transparentně a široce informujeme.“
Josef Bečvář, prezident Glomex MS, uvádí: „Poté, co jsem dosáhl karierního vrcholu v Armádě ČR, jsem se rozhodl zahájit druhou kariéru jako manažer v soukromé společnosti, logicky v oboru, kde jsem desítky let působil a v němž se vyznám. Společnost Glomex MS jsem si vybral právě kvůli tomu, že mi nabídla plnohodnotnou manažerskou pozici s komplexní odpovědností za strategii, marketing i práci v týmech řešících dílčí projekty. Děkuji společnosti Glomex MS za příležitost, díky níž mohu sbírat nové zkušenosti a osvojit si práci v privátní sféře.“
Dalším důležitým důvodem pro rozhodnutí přijmout tuto nabídku byla samotná společnost: „Glomex MS je menší a mladá společnost obranného a bezpečnostního průmyslu, která mi dává možnost od počátku působit jako výkonný manažer a odborně v ní růst. Dokázala si získat důvěru špičkových výrobců a vývojářů z USA i dalších zemí NATO a s úspěchem realizuje projekty s využitím jejich technologií v ČR i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že jsem významnou část svojí vojenské kariéry i vzdělávání absolvoval ve Francii, rád bych rozšířil spolupráci naší společnosti s francouzským obranným průmyslem a hledal obchodní příležitosti i ve frankofonních zemích, “ uvádí Josef Bečvář.
Glomex Military Supplies byla založena v roce 2008 a postupně se vypracovala na renomovaného řešitele projektů speciálního vybavení a služeb pro ozbrojené složky v ČR, kde vytváří cca dvě třetiny tržeb, a dále na exportních trzích zejména ve střední a východní Evropě. Podíl zahraničních projektů na tržbách společnosti postupně roste. Všechny klíčové zakázky v ČR získala Glomex MS v otevřených soutěžích v režimu zákona o veřejných zakázkách v konkurenci dalších nabídek. Glomex MS je součástí investiční skupiny Glomex Invest, akciová společnost, jejíž tržby za účetní období roku 2018 překročily částku 300 miliónů Kč.
Josef Bečvář, armádní generál ve výslužbě, působil před dosažením pozice náčelníka generálního štábu Armády ČR jako první zástupce náčelníka Generálního štábu Armády ČR a dále například jako velitel Vojenské policie a přidělenec obrany ve Francii. U bojových útvarů sloužil ve velitelsko-štábních funkcích se specializací na dělostřelectvo a raketové vojsko.

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit