reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost Techstars zahajuje celosvětové akce online Startupových víkendů zaměřených na boj proti nákaze COVID-19

Datum: 03.04.2020

Boulder (Colorado) 3. dubna 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) – Vyzýváme vynálezce, inovátory a vývojáře z celého světa, aby se spojili pro řešení problémů souvisejících s virovou nákazou v prvních akcích tohoto druhu, které se budou konat ve více než 60 zemích
Společnost Techstars, globální platforma pro investice a inovace, dnes oznámila zahájení prvního globálního online Víkendu startupů svého druhu s názvem „Unite to Fight COVID-19" (Spojte se v boji proti nákaze COVID-19). Společnost vyzývá všechny, kteří mají nějaký nápad nebo chtějí pomoci. Účastníci budou spolupracovat s ostatními ve své zemi z domova a stráví víkend řešením výzev, které pandemie přináší.

Lídři komunit z více než 60 zemí se zavázali, že pomohou s organizací této akce, která se zaměří na vývoj řešení výzev souvisejících s nákazou COVID-19, které jsou ve všech zemích odlišné. Každý online Startupový víkend bude probíhat na úrovni jednotlivých zemí, s podporou jak zaměstnanců společnosti Techstars, tak i dobrovolníků. Během živé online akce se inovátoři, vývojáři, vynálezci a další setkají s cílem vyvinout modely řešení, které by mohly vyřešit některé z největších výzev, které pandemie představuje.
„Víkend startupů (Startup Weekend) byl pro podnikatele a začínající podniky vždy úžasnou příležitostí ke zlepšení jejich nápadů a představení se spolupracovníkům, investorům a sponzorům. Bylo nám okamžitě jasné, že bychom stejný model mohli použít k řešení mnoha problémů, kterým čelíme všichni v souvislosti s pandemií COVID-19,„ řekl David Brown, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Techstars. „Rychle jsme nasměrovali náš přístup k plánování Víkendu startupů ke spojení stovek, doufejme, že tisíců osob, aby vytvořily řešení pro některé z problémů způsobených touto krizí. Máme již neuvěřitelnou podporu a doufáme, že dobrovolníci uvidí, co děláme, a zaregistrují se, aby se k nám připojili.“

Bude vybráno dvacet týmů z celého světa, které se zúčastní školení Techstars Innovation Bootcamp.
Pokud máte zájem připojit se k akci ve své zemi jako účastník, mentor, sponzor nebo dobrovolník organizačního týmu, vyplňte tento formulář. Aktualizace a seznam zemí, které jsou již zaregistrovány, naleznete zde.
Společnost Techstars od vypuknutí nákazy COVID-19, která začala ovlivňovat komunity po celém světě, provedla řadu změn v plánování programů a zapojení komunity, aby zajistila bezpečnost osob a nadále podporovala startupové společnosti a inovátory v tomto období velkých potřeb. Další informace o úsilí společnosti Techstars, zdrojích a perspektivách, naleznete na webových stránkách techstars.com/co­vid.
O společnosti Techstars
Společnost Techstars je globální platforma pro investice a inovace. Zakladatelé Techstars se spojují s dalšími podnikateli, odborníky, mentory, absolventy, investory, komunitními lídry a korporacemi, aby mohli rozvíjet své společnosti. Společnost Techstars provozuje tři divize: Techstars Startup Programs (startupové programy), Techstars Mentorship-Driven Accelerator Programs (Programy pro urychlení rozvoje s podporou mentorů) a Techstars Corporate Innovation Partnerships (Partnerství pro podnikové inovace). Portfolio tzv. akcelerátorů společnosti Techstars zahrnuje více než 1 900 společností s tržní hodnotou dosahující 26 miliard USD. www.techstars.com
Logo – https://mma.prnewswire.com/…ars_Logo.jpg
KONTAKT: Marney Burbidge, techstars@barokas.com

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit