reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Šijte roušky na pomoc vážně nemocným dětem!

Datum: 27.03.2020

Praha 27. března 2020 (PROTEXT) – V těchto dnech dostáváme často otázku, proč na našem e-shopu se sbírkovými předměty nenabízíme také šité roušky. Odpověď je prostá – protože je nemáme!

Ale mohli bychom je mít, kdyby je laskaví lidé šili a posílali k nám. My bychom je za přijatelně nízkou cenu nabízeli těm, kteří si je sami ušít nedokážou nebo na to prostě nemají čas a za získané peníze bychom pomáhali (stejně jako to děláme už dlouhých dvacet let) rodinám s vážně nemocnými dětmi. A věřte, že tyto rodiny naši pomoc potřebují dneska ještě mnohonásobně více než v dobách klidu, bez koronaviru. Jestli tehdy rodiny žily jenom z jednoho platu nebo pouze ze sociálních dávek, dneska často nemají ani to. Druhý rodič dostává většinou částečný plat a některý dokonce žádný, protože byl pro nadbytečnost propuštěný. I to se už dneska opravdu děje.

Proto se obracíme na všechny laskavé lidi – prosíme, šijte roušky! Pokud se do naší výzvy zapojí hodně lidí, budeme moci Vaše roušky nabídnout na e-shopu a pomůžeme těm nejpotřebnějším, maminkám s vážně nemocnými dětmi, které se o jejich zdraví bojí neustále a dneska o to více, protože jde vždy o děti se sníženou imunitou.

Roušky, prosíme, zasílejte na naši adresu:
Život dětem o.p.s., Lindnerova 998/6, 180 00 Praha 8.


Můžete šít bavlněné roušky jak pro dospělé, tak pro děti. Roušky, prosíme, vložte do igelitového sáčku a napište jejich počet a také připište, zda jsou pro nás, dospělé nebo pro děti.
Čím více laskavých lidí či firem se do této akce zapojí, tím více zájemců si roušky zakoupí pro svou potřebu a my pomůžeme většímu počtu rodin s nemocnými dětmi, které na naši pomoc čekají.

Prosíme, pomozte nám pomáhat! Dneska ještě více než kdy jindy! Děkujeme!

Kontakt:

MgA. Maria Křepelková, ředitelka Život dětem o.p.s.
mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit