reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Impedanční terapie je převratná léčba meziobratlových plotének

Datum: 12.02.2020

Praha 12. února 2020 (PROTEXT) -
Impedanční terapie je unikátní metoda slovenského týmu neurologů, která jako jediná na světě nemocné a poškozené meziobratlové ploténky léčí. Pacienti je mají po absolvování revolučního medicínského postupu, bez léků či chirurgického zákroku, prokazatelně regenerované – ploténky nabudou původní objem, výšku, strukturu a funkci.
Dosavadní medicínské nebo laické postupy totiž proces degenerace ploténky neinfekčního původu jen zpomalili, nanejvýš zastavili. Zdravotní stav pacientů se tak nezlepšoval a proto nadále pociťovali například bolesti zad, křížů či mravenčení končetin. Impedanční terapie jejich těchto negativních příznaků degenerativní nemoci meziobratlových plotének /Degenerative disc disease – DDD/ zbavuje.
20 let vývoje Impedanční terapie vyvrcholilo v těchto dnech. Její výsledky, postup, randomizovanou klinickou studii a důkazy zveřejnil prestižní recenzovaný časopis Bratislavské lekárske listy – Bratislava Medical Journal v čísle 2/2020 pod názvem Impedance therapy in rehabilitation of degenerative disc disease:
http://www.elis.sk/…oad_file.php?…
Revoluční objev a postup se tak dostali do povědomí světových medicínských kapacit a institucí. Úspěch slovenského výzkumu a chráněného postupu exaktně potvrzují MR a CT vyšetření poškozených plotének před a uzdravených plotének po terapii, jejich 3D vizualizace a modely, pozorování nezávislých radiologů, domácí i zahraniční odborníci a samozřejmě stovky vyléčených pacientů.
Do slovníku odborných pojmů také přibyl „disc grow-up“ – DGU fenomén. Termín označuje dosud medicínou nikdy nepozorovaný jev růstu a uzdravení ploténky, který jako první zavedl autor Impedanční terapie, neurolog MUDr. Pavol Kostka.
Metoda Impedanční terapie proto dokázala, že v roce 1970 popsána degenerativní kaskáda páteře /William Kirkaldy-Willis/ není nevratný proces a dá se léčit. Má proto potenciál i ambici pomoci všem, kteří trpí vertebrogenními obtížemi.
Bezbolestnou elektrofyziolo­gickou potenciálovou metodu – Impedanční terapii – nabízí pacientům s DDD Klinika Impedanční terapie. Na stránce www.liecbaplatniciek.sk jsou zveřejněny kontakty a podrobné informace pro laickou i odbornou veřejnost. V sekci FAQ najdou zájemci o léčbu Impedanční terapii odpovědi na důležité otázky – pro koho je určena nebo jak vypadá její postup. V sekci „Ke stažení“ jsou pro odbornou veřejnost zveřejněny podrobné data, vizualizace, klinické důkazy úspěšnosti Impedanční terapie či randomizovaná klinická studie.
Vizí Kliniky Impedanční terapie je zapojit se do dalších vědeckých projektů, nabídnout naše zkušenosti, inovativní postupy a nová témata pro vědecké projekty, s využitím závěrů naší studie i medicínských pozorování. Jsme připraveni komunikovat naše výsledky na akademické půdě a nabídnout tak ostatním odborným autoritám naši medicínskou technologii ke zkoumání nebo využití, s cílem zlepšit zdravotní stav pacientů nejen na Slovensku.

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit