reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Na letišti v Las Vegas již nedýchají exhaláty z letadel

Datum: 14.09.2019

Praha 14. září 2019 (PROTEXT) – Uvnitř letištního terminálu v Las Vegas již nedýchají exhaláty z letadel
Každý z nás, kdo kdy někam cestoval letadlem, se dostal v letištní hale do prostor, kde byly cítit zplodiny z leteckých motorů. Nikdo se nad tím až tak moc nepozastavoval, ale příjemné to rozhodně nebylo. Na letišti v Las Vegas je teď se zápachem ze zplodin konec, a to díky speciálním funkčním nanonátěrům FN NANO®, které kromě jiného dokáží čistit vzduch od různých jedovatých látek, plísní, virů, bakterií a hlavně zápachů.
Na toto jednoduché a vysoce efektivní řešení přišlo i vedení letiště North Las Vegas, které již více než před rokem začalo využívat všech unikátních předností funkčních nanonátěrů FN NANO® a již více než jeden rok oceňuje čerstvý vzduch uvnitř terminálu. To vše díky fotokatalytickému nátěru FN NANO®, který zde aplikovala společnost Macoma LLC.
Las Vegas, Nevada, USA – 26. července 2019
Dnes v kavárně Sunshine a Tailwinds Café několik pilotů a vedoucích pracovníků komentovalo hlavní změny v poslední době na letišti v severním Las Vegas:
„Nejen facelift zařízení, které loni stálo Clark County dva miliony dolarů, ale také pozoruhodný pocit svěžesti v interiéru terminálu, který je zde díky nové nanotechnologii čistící vzduch. Předtím než jsme měli FN NANO® nátěry na stěnách, výpary z motorů a ze zahřívacích trysek zůstávaly v místnosti po celý den. Teď jsou pryč do pěti minut,“ řekl Steve Hood, manažer Sunshine and Tailwinds Café v prvním patře letiště.
„Když vstoupíte do naší krásné kavárny Sunlight a Tailwinds, již necítíte ani výpary z kuchyně a vzduch je čerstvější než kdy předtím. Nanonátěr je zde něco, o čem lidé mluví.“ https://youtu.be/FhepOYJLJac
Podle časopisu Las Vegas Review Journal byla ředitelka leteckého odboru Clark County paní Rosemary Vassiliadis neoblomná a při rekonstrukci trvala na odvedení precizní práce a kvalitních materiálech. „Jsou to úplně jiné prostory, než byly doposud. Tato transformace je úžasná,“ řekla Vassiliadis.
Funkce samočisticího nátěru FN NANO® jsou založeny na čistém a ekologicky velmi šetrném fyzikálním způsobu – fotokatalýze. Tato technologie dokáže odstranit exhalace, pachy a škodlivé mikročástice ze vzduchu, pracuje bez chemických látek a jedna aplikace vydrží mnoho let.
"Tato trvanlivost je způsobena hlavně skutečností, že nátěr má samočistící vlastnosti – využívá energii Slunce, kterou převádí na ekologický efekt přirovnatelný k horké plotýnce, která na sobě pálí špínu a škodlivé látky“, řekla Vivian Palmer, generální ředitelka společnosti.
Las Vegas je v mnohém jedničkou, ale dnes i jiná letiště mohou mít krásné, čisté a svěží prostory.
A nejen to, technologie nátěrů FN NANO® je zde a jejím použitím každý z nás může přispět ke zlepšení životního prostředí okolo nás. Chytré budovy začínají u čistého vzduchu.
Vše o této nanotechnologii samočisticích nátěrů se dozvíte na www.fn-nano.com
Tiskovou zprávu vydala společnost FN-NANO s.r.o.
Pro více informací se obracejte na: fn@fn-nano.com nebo
Blanka Zajíčková., mob.: +420 724 309 696, e-mail: zajickova@fn-nano.com
ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

PROTEXT

pridej.cz

Bitcoin - nákup a prodej

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit