reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Katherine Weng generální ředitelkou Mary Kay pro Čínu

Datum: 23.08.2019

Dallas (USA) 23. srpna 2019 (PROTEXT/Busi­nessWire) – Společnost Mary Kay jmenovala Katherine Weng generální ředitelkou pro Čínu
Globální kosmetická špička podporuje ženy ve vedoucích funkcích celosvětově
Firma Mary Kay Inc., která patří mezi přední firmy z hlediska podpory žen ve vedoucích funkcích a v podnikání, oznámila jmenování Katherine Weng do funkce generální ředitelky firmy Mary Kay (China) Co., Ltd. Paní Weng bude pracovat z naší pobočky v Šanghaji a bude přímou podřízenou prezidenta firmy Mary Kay pro oblast Asie a Tichomoří, KK Chua.
Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst na https://www.businesswire.com/…22005337/en/
„Katherine má neúnavné pracovní nasazení, strategické myšlení a schopnost udržovat a posilovat dlouhodobé vztahy. Díky tomu pomáhá firmě Mary Kay China dosahovat nových výšin,“ říká prezident Chua.
„Je vášnivou zastánkyní našich snah obohatit životy žen a rozumí potřebám i práci naší sítě nezávislých kosmetických poradců a tvrdě pracuje na tom, aby byly uspokojeny i jejich potřeby. V rámci naší firmy úspěšně vytvořila bezproblémové spojení mezi obchodem, marketingem a provozem. Těšíme se na další růst v Číně pod jejím vedením.“
Firma Mary Kay začala v Číně podnikat před více než 20 lety a Čína se rychle dostala mezi tři její nejvýznamnější zahraniční trhy.
Jmenování paní Weng je jen posledním počinem v rámci desítky let trvajícímu úsilí firmy Mary Kay Inc. podporovat ženy ve vedoucích pozicích po celém světě. Ženy ve vedoucích funkcích ve firmě Mary Kay jsou hybnou silou jejího úspěchu:
- 61 % zaměstnanců firmy Mary Kay jsou ženy;
- Ve vedoucích funkcích od ředitele výše tvoří ženy 59%;
- Ve vedoucích pozicích od viceprezidenta výše je 51% žen;
- 46 % pracovníků firmy Mary Kay jsou ženy;
- 68 % vedoucích pracovníků firmy Mary Kay na zahraničních trzích jsou ženy.
„Je mi velkou ctí sloužit ženám a jejich rodinám v Číně,“ řekla Weng. „Je pro mě poctou moci pracovat pro společnost, která se věnuje nejen obohacování života žen díky špičkovým produktům a skvělým pracovním příležitostem, ale současně se věnuje také charitě a trvalé udržitelnosti.“
Weng začala pracovat v pobočce firmy Mary Kay China v Šanghaji v roce 1995 a po následujících 24 let zastávala různé manažerské pozice. Naposledy byla vyšší viceprezidentkou pro obchod. Je důležitou součástí manažerského týmu naší firmy v Číně a má podstatný podíl zásluh na růstu a úspěších firmy Mary Kay China.
Paní Weng získala titul MBA (Master of Business Administration) na univerzitě Latrobe v australském Melbourne.
O společnosti Mary Kay
Mary Kay Ash založila svou kosmetickou firmu před více než 55 lety se třemi hlavními cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má milióny nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa.
Firma Mary Kay se snaží věnovat výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, kosmetiku pro barvení vlasů a doplňky stravy. Prostřednictvím své nadace Mary Kay Foundation(SM) firma věnovala více než 78 milionů dolarů do výzkumu rakoviny a přístřeší pro oběti domácího násilí. Původní vize paní Mary Kay Ash – „postupně zlepšovat jednu rtěnku denně“ tak i nadále platí.
Více informací najdete na webových stránkách www.marykay.com.
Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/…22005337/en/
Kontaktní informace:
Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/new­sroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com
Zdroj: Mary Kay Inc.
ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.
Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.
(BW)

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit