reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

OneStream Software vstupuje na český trh

Datum: 03.07.2020

Praha 3. července 2020 (PROTEXT) – Česká firma SIMPLEBEEZ se stává nejnovějším implementačním partnerem pro řešení od společnosti OneStream Software.

Poradenská společnost SIMPLEBEEZ uzavřela strategické partnerství s jedním ze světových lídrů v oblasti Corporate Performance Managementu (CPM), americkou společností OneStream Software. SIMPLEBEEZ se tím stává hlavním partnerem pro implementaci systémů finančního řízení od OneStream Software pro oblast střední a východní Evropy. Díky tomuto strategickému partnerství budou mít i firmy z Česka a okolních států přístup k unikátní kombinaci globálního špičkového softwarového řešení a praktických lokálních zkušeností se zvyšováním efektivity v oblasti finančního řízení.
OneStream Software poskytuje jednotnou platformu SmartCPM™, která zjednodušuje a sjednocuje finanční konsolidaci, plánování, výkaznictví, analýzu a kvalitu finančních údajů. OneStream snižuje riziko a komplexitu datových integrací, validací a rekonciliací mezi mnoha různými produkty, aplikacemi či moduly, čímž odsouvá ostatní neintegrovaná CPM řešení do minulosti.

Kontakt:
www.simplebeez.com
info@simplebeez.com

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit