reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Kühne + Nagel spustil provoz svého rezervačního a objednávkového portálu myKN

Datum: 05.12.2018

Praha 5. prosince 2018 (PROTEXT) -
Společnost Kühne + Nagel zprovoznila v listopadu nový zákaznický samoobslužný portál myKN, kde si mohou zákazníci tvořit cenové poptávky online v režimu 24/7, vyhledávat trasy a servisy, rezervovat nákladní dopravu a sledovat své zboží na cestě kdekoliv po světě.
- Čtyři hlavní funkcionality myKN: poptávání cen, objednávání přeprav, sledování zásilek a vyhledávání servisů v jedné aplikaci
- Zákazníci si sami přes vlastní účet spravují svoje letecké, námořní i silniční přepravy online
Rezervační a objednávková služba myKN je zákazníkům k dispozici kdykoliv, a to přes snadný a pohodlný přístup z webových stránek www.kuehne-nagel.cz nebo přes aplikaci v tabletu či mobilu. Z jednoho místa si tak zákazník může spravovat vše okolo svých přeprav včetně plánování a analýz, a to online a nonstop.
Dr. Detlef Trefzger, výkonný ředitel Kuehne + Nagel International AG vyzdvihuje: „Středobodem a cílem našeho snažení je spokojený zákazník. I proto jsme vyvinuli revoluční aplikaci, díky které se správa nákladních přeprav stává jednoduchým úkonem. Plníme přání zákazníků, aby se nutná administrativa okolo spedice zvládala mnohem efektivněji a snadněji a cenové nabídky byly k dispozici rychle a kdykoliv. I proto je naše aplikace myKN interaktivní, komplexní a dostupná nonstop.“
myKN umožňuje registrovaným zákazníkům, mimo jiné, vyhledávat všechny námořní servisy na světě a získávat tak vizuální přehled na interaktivních mapách o detailech přepravy v nedávno představené digitální platformě Sea Explorer www.seaexplorer.com.
Účet si v aplikaci myKN lze personalizovat a nastavit podle svých potřeb, samozřejmostí je zasílání notifikací o změně pohybu zboží na svůj telefon nebo email či porovnávat rychlost doručení u různých typů přeprav apod.
Tyto a mnoho dalších užitečných integrovaných funkcionalit řadí myKN mezi nejlepší digitální logistické nástroje na světě. Do myKN může vstoupit a registrovat se každý zákazník vpravo nahoře na českém webu www.kuehne-nagel.cz.
O Kühne + Nagel
Vedoucí světová logistická společnost Kuehne + Nagel, se sídlem ve Švýcarsku, operuje díky svým téměř 79 000 zaměstnanců v 1 300 pobočkách ve více než 100 zemích. Skupina je globální jedničkou v námořní přepravě, dlouhodobě světovou dvojkou v leteckém cargu, evropskou trojkou pozemní přepravy a světovou dvojkou v segmentu kontraktní logistiky. Díky nasazení nejmodernějších IT řešení poskytuje Kuehne + Nagel komplexní služby v řízení celého dodavatelského řetězce „od dveří ke dveřím“ pro malé i velké podniky.
Společnost Kühne + Nagel Česká republika byla založena v roce 1991 a svá zastoupení má v Praze, Brně, Olomouci, Teplicích a Hostivicích. Prostřednictvím více jak 300 zaměstnanců poskytuje vysoce kvalitní logistické služby lokálním i mezinárodním zákazníkům.
V ČR společnost používá svůj oficiální název Kühne + Nagel, spol. s r.o.
Další informace najdete na webových stránkách www.kuehne-nagel.cz.
Kontakt: Lenka Křivancová
Marketing & Communications Manager
Kühne + Nagel
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com
http://www.kuehne-nagel.cz

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit