reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost Shanghai Electric zrychluje průmyslovou digitalizaci a vylepšuje platformu SEunicloud

Datum: 01.06.2020

Šanghaj 1. června 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) – Společnost Shanghai Electric, přední světový výrobce a dodavatel zařízení pro výrobu energie a průmyslových zařízení, oznámila, že aktualizovala svou digitální platformu SEunicloud. Věří, že tím pomůže zrychlit vývoj činností a obnovu vybavení průmyslu.
Platformu, kterou společnost Shanghai Electric Digital Technology Co., Ltd vyvinula a oficiálně uvedla na trh v roce 2019, lze zapojit v mnoha různých případech, jako je například provoz inteligentních větrných elektráren, dálkový provoz tepelné energie, údržba strojů a ukládání a distribuce energie. Platforma poskytuje efektivní řešení, jako například odstraňování poruch, vzdálený provoz, údržba a energetické plánování, aby byly splněny požadavky v různých případech.
Inteligentní řešení pro dodavatelské řetězce platforma SEunicloud společnosti Shanghai Electric je navrženo tak, aby požadavky na energii odpovídaly přímo produkci podniku. Společnost zavedla 1781 zadavatelských projektů online, s finální nabídnutou cenou více než 800 milionů jüanů od obnovení prací v únoru.
Moderní mnohostranná digitální platforma umožňuje uživatelům urychlit procesy rekonstrukce tím, že vyřeší problémy s včasnými dodávkami v rámci dodavatelských řetězců dálkově běžící diagnostikou vybavení, pořizováním a řízením dodavatelských řetězců a monitorováním smluv s dodavateli, nabídkami na zdroje, online nákupy a koordinaci objednávek. Inteligentní platforma pro dodavatelské řetězce rovněž zlepšuje vztahy mezi prodávajícími a kupujícími prostřednictvím analýzy dat z historie nákupních procesů a cen a automaticky sleduje a dokumentuje dřívější výkony dodavatele, začleňuje je do procesu řízení kompletního dodavatelského řetězce a také do případných kontrolních procesů (due diligence).
Řešení pro plánování energie DES-PSO na platformě SEunicloud společně vyvinuly společnosti Shanghai Electric Distributed Energy Co., Ltd a Lawrence Berkeley National Laboratory. Řešení nabízí návrhy a plánování, analýzu investic a posuzování rizik, takže zákazníci mohou posoudit finální životaschopnost rozsáhlých projektů na výrobu energie ještě před zahájením jejich výstavby.
Řešení pro elektronické obchodování Shanghai Electric E-Commerce na platformě SEunicloud zahrnuje seznam 90 % náhradních dílů, které jsou pro elektrárnu nezbytné a představuje jedinečnou platformu začleňující náhradní díly, údržbu, optimalizaci transformace a další. Umožňuje online dodávky více než 22.000 náhradních dílů a 70 standardních setů pro opravy a to vše za téměř výrobní ceny. Pro zasílání požadavků mohou zákazníci použít standardizovaný formát, který zlepšuje efektivitu transakcí díky jednodušší komunikaci mezi nakupujícím a prodávajícím. Prostřednictvím analýzy velkých dat stimuluje platforma pro internetové obchodování vytvoření integrovaného datového řešení pro inteligentní a na míru šité produkty a služby.
„Pod vidinou „nové infrastruktury" rozšiřuje společnost Shanghai Electric svou konkurenceschopnost v oblasti velkých dat v mnoha směrech a vytyčuje cestu pro integrovaná řešení na bázi platformy pro celý energetický průmysl,„ řekl Huang Ou, ředitel a předseda představenstva společnosti Shanghai Electric Group. „Naším cílem je vybavit podniky v různých průmyslových odvětvích touto technologií v dohledné budoucnosti.“
O společnosti Shanghai Electric
Společnost Shanghai Electric Group Company Limited (burzovní index SEHK: 02727, SSE: 601727) se zabývá především návrhy, výrobou a prodejem energetických zařízení a průmyslových zařízení. Zaměřuje se na segment energetických zařízení včetně výroby a prodeje zařízení na výrobu energie spalující uhlí, plynových zařízení na výrobu energie, jaderných energetických zařízení, větrných energetických zařízení, zařízení na skladování energie, špičkového vybavení pro chemický průmysl, řešení pro rozvodné sítě a inteligentní dodavatelské systémy energie do průmyslu, průmyslového vybavení včetně výroby a prodeje výtahů, středních a velkých elektromotorů, inteligentních výrobních zařízení, základních průmyslových dílů, zařízení na ochranu životního prostředí, zařízení pro průmyslovou výstavbu a segment integrovaných služeb zaměřených na energetiku, ochranu životního prostředí, automatizaci a související služby, průmyslové internetové služby, finanční služby, služby v oblasti mezinárodního obchodu, služby v oblasti luxusních nemovitostí a další.
Video – https://mma.prnew­swire.com/medi­a/1174946/shan­ghai3.mp4
Logo – https://mma.prnewswire.com/…ric_Logo.jpg
KONTAKT: Shen Jin, Tel : 13817909115, shenjin@shanghai-electric.com

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit