reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Austro Vin Tulln: Největší rakouský zemědělský veletrh

Datum: 20.01.2020

Vídeň 20. ledna 2020 (PROTEXT/ots) – Veletržní premiéra – Austro Vin Tulln 2020: Největší rakouský zemědělský veletrh
Austro Vin Tulln, největší rakouský specializovaný veletrh pro zemědělství, se koná od 30. ledna do 1. února 2020. Tento specializovaný veletrh se zaměřuje výhradně na dynamický růst v oblasti pěstování vína, ovoce, technologií pro výrobu vína a marketingu. V průběhu této třídenní akce se uskuteční řada přednášek od předních specialistů v oboru. Skvělá akce a vhodný termín konání pro všechny pěstitele vína a ovoce.
Velká výstavní plocha:
Na ploše 18 tisíc m2 představí 240 vystavovatelů celkem 380 značkových nejnovějších inovací v oblasti pěstování vína a ovoce, technologií pro výrobu vína a marketingu.
Specializovaný program:
Skvělý specializovaný program připravený našimi nejlepšími sponzory: Weinbauverband Österreich (Rakouská asociace pěstitelů vína) a Bundesobstverband Österreich (Federální rakouská asociace pěstitelů ovoce) ve spolupráci s Univerzitou přírodních zdrojů a aplikovaných věd o životě ve Vídni a s dalšími profesionálními vinařskými a ovocnářskými školami. Tento program se do celé koncepce veletrhu dobře hodí.
Přehled všech témat:
- Venkovní mechanizace: sazeče, traktory a přepravní zařízení, technologie pro sběr, sázení, přípravu půdy, zavlažování, ochranu, hnojení a pěstování vína a ovoce
- Technologie pro výrobu vína: čerpadla a dopravníkové systémy, filtrační technologie, stroje pro zpracování vína a ovoce, třídící systémy, manipulační systémy pro vína, ovocné džusy a alkoholické nápoje, technologie pro perlivá a šumivá vína, nápojové tanky, destilační technologie a analytika
- Plnění a balení: třídící a ovládací systémy, plnící systémy, těsnící a uzávěrové technologie, balící linky, technologie pro chlazení a uskladnění, balící stroje
- Služby a marketing: informační služby, prodej a prezentace, bary, přímý marketing.
Cena Austro Vin Award
Na veletrhu bude vůbec poprvé udělena cena “Austro Vin Award” za nejlepší inovaci. Do soutěže se přihlásila řada specializovaných vystavovatelů. Výherce vybrala odborná porota, podle následujících kritérií: inovace, zralost trhu a trvalá udržitelnost. Ocenění budou udělena při zahajovacím ceremoniálu v kategoriích pěstování vína, technologie pro výrobu vína, marketing, trvalá udržitelnost a pěstování ovoce.
Otevírací doba:
Čtvrtek 30. ledna a pátek 31. ledna od 10:00 do 18:00
Sobota 1. února: od 10:00 do 17:00
Kontakt:
Messe Tulln GmbH
Messegelände 1
3430 Tulln an der Donau
Rakousko
Web: www.messe-tulln.at

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit