reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Expanze Risen Energy na globálním solárním trhu

Datum: 12.01.2019

Ning-po (Čína) 12. ledna 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) – Neustálá expanze společnosti Risen Energy na globálním solárním trhu
Brazilská společnost pro výzkum trhu Greener nedávno zveřejnila výsledky zprávy o strategických trzích výroby energie z fotovoltaických elektráren během druhé poloviny roku 2018. Během jednoho měsíce provedla společnost Greener rozsáhlý průzkum poskytovatelů solárních řešení všech velikostí po celém světě, s vyjádřeními 768 systémových integrátorů.
Jedno ze zjištění, které ze zprávy vyplývalo, byla skutečnost, že čínský výrobce solárních panelů Risen Energy byl integrátorem, který se umístil na třetím místě z hlediska rozsahu působení na brazilském trhu, přičemž index tržního dosahu v rámci země dosáhl 24,6 procenta. Zpráva dále zdůraznila, že kvalita modulů je pro zákazníky hlavním faktorem při výběru značky a 9,79 procenta brazilských dodavatelů zvolilo Risen Energy jako svého preferovaného dodavatele.
Další pozitivní zprávou pro společnost Risen Energy je, že dne 7. ledna podepsala smlouvu o dodávce modulů o celkovém výkonu 50 MW s vietnamskou firmou PNPHANOI v souladu a s podporou čínské vládní iniciativy Jednoho pásu a jedné stezky a hospodářského plánu vietnamské vlády „Dvou koridorů a jednoho hospodářského okruhu". Společnost Risen Energy poskytne společnosti PNPHANOI moduly o celkovém výkonu 50 MW pro projekt solární elektrárny Long Thanh 1.
Risen Energy je jen jedním z mnoha čínských výrobců fotovoltaických řešení, kteří již léta věnují zvýšenou pozornost expanzi mimo svůj domácí trh. Rychle rostoucí trh Jižní Ameriky s Brazílií, která slouží jako reprezentativní příklad, je oblastí s obrovským potenciálem, který je však pochopitelně spojen se silnou konkurencí.
Zhao Zelin, viceprezident prodeje společnosti Risen Energy, řekl: „Abychom lépe porozuměli očekáváním brazilského trhu, představili jsme na 5. mezinárodním veletrhu technologií pro solární energii Enersolar + Brasil v srpnu 2018 řadu vysoce přesných modulů, včetně 72 polykrysta­lických, 72 monokrysta­lických PERC a 72 mimosíťových monokrystalických PERC modulů a prezentovali je zákazníkům. Zlepšili jsme povědomí o naší značce prostřednictvím řady propagačních akcí a kampaní, které daly pevný základ pro následná partnerství. Dle našeho cíle dodávek do Brazílie pro rok 2018, tedy modulů o celkovém výkonu přesahujícím 100 MW a získaných objednávek, usilujeme o to, abychom v letošním roce dodali v celé zemi solární zařízení s moduly o výkonu přesahujícím 260 MW, s očekávaným tržním podílem v rozmezí 15–20 procent."
KONTAKT: Tina Feng, +86–13736192549

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit