reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Nord Anglia Education oslavuje 94procentní úspěšnost při zkouškách IB Diploma

Datum: 12.07.2018

Hongkong 12. července 2018 (PROTEXT/PRNew­swire) – Výjimečná míra úspěšnosti představuje významné příležitosti studentů studujících na školách organizace Nord Anglia Education
Přední světový provozovatel prvotřídních škol společnost Nord Anglia Education (NAE) dnes oznámila 94% míru úspěšnosti při zkouškách programu International Baccalaureate Diploma (IBDP) ve školním roce 2017/18. Tyto výsledky jsou výrazně vyšší než průměrná globální úspěšnost u zkoušek IB Diploma, která v roce 2017 činila 78,4 %.
„Jsem velmi potěšen vynikajícími výsledky, kterých dosáhli naši studenti u letošních zkoušek IB Diploma. Tento vynikající výsledek není jen důsledkem jejich úsilí, ale je také výsledkem sdílení globálních osvědčených postupů naší organizace, její filozofie „Buď ambiciózní„, individuálního přístupu k učení a výuky předními světovými učiteli,“ řekl Andy Puttock, ředitel vzdělávacího organizace Nord Anglia Education.
Vysoká míra úspěšnosti se na školách NAE držela po dobu osmi po sobě jdoucích let, přičemž došlo k obrovskému nárůstu počtu studentů, kteří získali International Baccalaureate Diploma; ve stejném časovém období se tento počet zvýšil z téměř 700 na více než 1 100 studentů.
Pouze v loňském roce vzrostl globální počet škol NAE ze 43 na 55 škol. Navzdory tak rychlému růstu skupina stále dokázala dosáhnout pozoruhodné míry úspěšnosti. Nárůst počtu studentů také činí z organizace NAE jednoho z předních světových poskytovatelů učebních osnov a největšího poskytovatele v oblasti soukromého vzdělávání.
V tomto akademickém roce pět studentů Nord Anglia Education dosáhlo nejvyšší pocty dokonalého výsledku 45 ze 45 bodů. Pouze 278 studentů z celého světa získalo perfektní skóre 45 ze 45 bodů, z celkového počtu více než 157 000 studentů, kteří v roce 2017 absolvovali zkoušku IB Diploma.
Stručný přehled výsledků zkoušek IB Diploma ve školách Nord Anglia Education:
- 94% míra úspěšnosti překonala průměrnou celosvětovou míru úspěšnosti 78,4 %.
- Průměrné skóre 33 bodů při zkouškách IB ve školách NAE je o více než deset procent vyšší oproti globálnímu průměru zkoušek IB, které činí 29,78 bodů.
- Studenti z následujících škol získali perfektní skóre 45 ze 45 bodů:
– Nord Anglia International School Šanghaj, Pudong
– British International School Šanghaj, Puxi
– British School Peking, Shunyi
– Coll?ge Du Léman, Ženeva
– British International School of Houston
- V letošním roce absolvovalo zkoušku IB Diploma 1103 studentů škol organizace Nord Anglia.
„Vzhledem k míře přísnosti a specializovanému studiu, které jsou pro úspěšné absolvování zkoušky IB Diploma vyžadované, jsem mimořádně hrdý na výsledky v naší rodině škol v tomto akademickém roce,„ řekl Andrew Fitzmaurice, generální ředitel společnosti Nord Anglia Education. „Jsme odhodláni pomáhat našim studentům dosáhnout vynikajících úrovní akademické dokonalosti a v letošním roce pět studentů získalo maximální počet 45 bodů, což jim umožnilo získat vstup na přední světové univerzity spolu s mnoha jejich spolužáky z našich škol Nord Anglia Education. Toto je potvrzením naší filozofie „Buď ambiciózní“, která zdůrazňuje, že neexistuje žádný limit pro to, čeho naši studenti mohou dosáhnout. Všem našim studentům opět blahopřejeme ke skvělým výsledkům!"
Mezinárodní program bakalářského diplomu označovaný jako IBDP je dvouletý vzdělávací program pro studenty ve věku 16–19 let. Program je široce realizován na mezinárodních školách a je uznávanou kvalifikací pro vstup do vysokoškolského vzdělávání a univerzit na celém světě.
O organizaci Nord Anglia Education
Nord Anglia Education je přední světová organizace prvotřídních škol se školními zařízeními, která se nacházejí ve 25 zemích v Severní Americe, Evropě, Číně, jihovýchodní Asii a na Středním východě. Našich 55 škol vzdělává celkem více než 50 000 studentů, od mateřských škol až po ukončení středního vzdělávání. Vede nás jedna sjednocující filozofie – máme ambice pro naše školy, studenty, učitele a zaměstnance a inspirujeme každé dítě, které navštěvuje školu Nord Anglia Education, aby dosáhlo více, než si kdy představovalo, že je možné.
Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší – stejně tak my. Školy organizace Nord Anglia Education poskytují vysoce kvalitní, transformační vzdělávání a zajišťují vynikající akademické výsledky tím, že jdou za hranice tradičního učení. Naše celosvětová působnost nám umožňuje nábor a udržení předních světových učitelů a zprostředkování nezapomenutelných zážitků prostřednictvím globálních a regionálních událostí, zatímco naše příjemné vzdělávací prostředí zajišťuje, že všichni naši studenti chodí do školy s radostí.
Více informací naleznete na webových stránkách www.nordangli­aeducation.com
Pro dotazy z médií kontaktujte:
Neetu Sakhrani
Manažer pro komunikaci
neetu.sakhrani@nordanglia.com
Pevná linka: +852 3951 1147
Mobil: +852 9312 0167
Logo – https://mma.prnewswire.com/…OGO_Logo.jpg 

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit