reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Firmy z Olomouckého kraje spojily síly. Výsledkem je bezdotykový nášlapný dávkovač dezinfekce

Datum: 27.05.2020

Praha 27. května 2020 (PROTEXT) – Univerzální řešení, jak dodržovat nezbytnou hygienu rukou v době pandemie, vzniklo propojením know-how výroby a distribuce společností CODA welding a REDDO CZ. Tento patentovaný výrobek je zároveň také ekologický, protože neobsahuje baterie.
Pandemie koronaviru přibrzdila tuzemskou ekonomiku. Mimořádná opatření, která musela vláda přijmout, měla hlavní cíl, a to chránit zdraví obyvatel. Aktuální vývoj sice umožňuje tyto restrikce postupně uvolňovat, i přesto se musí nadále dodržovat opatření a jedním z nich je dezinfekce rukou.
Hlavní myšlenkou bylo proto vymyslet ekonomické bezdotykové řešení. Spojením know-how výroby a distribuce společností CODA welding a REDDO CZ vznikl univerzální bezdotykový dávkovač.
„Provizorní řešení dezinfekce rukou u většiny firem nás přinutilo uvažovat o funkčním, spolehlivém a designově sladěném výrobku, který bude navíc univerzální. V době krize jsme také mysleli na ekonomickou přijatelnost a cenu jsme přizpůsobili pro každou menší firmu či živnostníka,“ míní tvůrci výrobku.
Největší výhodou těchto stojanů je, že se jich nemusíte dotýkat rukou, protože jsou nášlapné, přenosné a také to, že jsou univerzální na různé velikosti lahví. Spojením vlastního designu s efektivním způsobem dávkování se posunula dezinfekce rukou do esteticky přijatelné úrovně.
Bezdotykové dávkovače a stojany na dezinfekci rukou jsou stále více v oblibě a oceňují je především firmy s větším pohybem osob, školy, obchody a prodejny nebo zahrádky restaurací.
„Společnost REDDO CZ nám pomohla s rychlým dodáním bezdotykových stojanů během 24 hodin na naše jednotlivá depa PPL,“ říká Ing. Jaroslav Nedoma, bezpečnostní specialista společnosti PPL
Toto patentované řešení je zároveň i ekologické, protože neobsahuje baterie, což oceňuje spousta českých firem.
Společnost REDDO CZ s.r.o. se sídlem v Hranicích působí na českém trhu od roku 2007 jako dodavatel poskytující svým zákazníkům a partnerům komplexní služby v oblasti reklamy, tisku a také velkoobchodu kancelářského sortimentu včetně obalového materiálu, drogerie a hygieny.
VIDEO: https://youtu.be/gfnItisX95Y
Odkaz na FB: https://www.facebook.com/…07403373473/
Odkaz na web: https://www.dezinfekce-shop.cz/stojan
Kontakt:
Petr Spáčil
734 446 654
www.reddo.cz

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit