reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Haier patří mezi 100 nejhodnotnějších světových značek

Datum: 15.06.2019

Peking (Čína) 15. června 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) – Společnost Haier se řadí mezi 100 nejhodnot­nějších světových značek na seznamu BrandZ
Společnost Haier je uvedena na seznamu 100 nejhodnot­nějších světových značek pro rok 2019, BrandZTM, jednom z nejprestižnějších světových obchodních žebříčků, který byl v úterý v New Yorku společně zveřejněn agenturami WPP a Kantar Millward Brown.
Je to poprvé, kdy se společnost díky své inovaci obchodního modelu zařadila na tento seznam.
Společnost Haier byla uvedena ve zcela nové kategorii žebříčku nazvané „ekosystémová značka IoT (internetu věcí)", což představuje nové signály o strategii značek během éry internetu věcí. Společnost Haier, která byla v uplynulých deseti letech známa jako světová značka prvotřídních domácích spotřebičů, je nyní uznávána jako jediná značka ekosystému IoT a je první značkou uvedenou v této kategorii.
Společnost vytvořila unikátní model ekosystémové zkušenosti prostřednictvím poskytování propojených zařízení a přizpůsobených inteligentních domácností, které nejen pomáhají budovat větší ekosystém inteligentních domácností, ale také sehrávají vedoucí úlohu při stanovování mezinárodních standardů.
Internet potravin (IoF) a internet oděvů (IoC) společnosti Haier jsou lídry v definování mezinárodních standardů pro internet věcí, které připravují půdu pro plné zavedení ekosystému IoT z hlediska technologií a standardů.
COSMOPlat, průmyslová síťová platforma společnosti Haier, je nosnou platformou pro ekosystémovou značku. Šíří model rozsáhlého přizpůsobování, který se soustřeďuje na uživatelské zkušenosti a vytvoření otevřené a mnohostranné platformy pro interaktivní vytváření a sdílení, namísto pouhého nahrazení lidí roboty, propojování zařízení nebo usnadňování transakcí.
Platforma dosud vyvinula 15 vznikajících ekosystémů. Tyto byly replikovány v 11 oblastech a 20 zemích, čímž vybudovaly větší ekosystém pro zákazníky na celém světě, mezi něž patří mimo jiné odvětví oděvů, potravin, ubytování, cestování, zdraví, blahobytu, zdravotnictví a vzdělávání.
Model řízení pro ekosystémovou značku společnosti Haier s názvem Rendanheyi zdůrazňuje, že každý člověk a každý zainteresovaný subjekt v ekosystému Haier je vlastním centrem. Tento model byl úspěšně aplikován v USA u domácích elektrospotřebičů GE, na Novém Zélandu společností Fisher & Paykel, japonskou společností Sanyo, italskou značkou Candy a dalšími mezinárodními značkami získanými společností Haier, čímž byl vytvořen větší ekosystém mezinárodních značek.
Foto – https://mma.prnewswire.com/…l_Brands.jpg
KONTAKT: Silvia, +86–151–1792–5061

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit