reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost Stream TV představila na veletrhu CES 2019 27" PC monitor 8K „Lite" 3D bez brýlí

Datum: 11.01.2019

Filadelfie (USA) 11. ledna 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) – 2. produkt v rámci nového partnerství se společností BOE, ideální pro hry.
Společnost Stream TV Networks, Inc. představila na veletrhu CES 2019 v Las Vegas svůj nový 27" PC Monitor 8K „Lite" 3D bez brýlí. Monitor 8K „Lite" s 16 miliony pixelů, který je krokem mezi monitorem 4K (s 8 miliony pixelů) a plným monitorem 8K (s 32 miliony pixelů), poskytuje při sledování nevídaný zážitek. Novou obrazovku si můžete prohlédnout v centrálním pavilonu Konferenčního centra v Las Vegas na stánku 10700.
Společnost Stream TV, přední světová společnost v oboru 3D technologie bez brýlí, spolupracuje se společností BOE Technology Group Co, Ltd. („BOE"), největším světovým výrobcem televizních panelů. Na tiskové konferenci v listopadu oznámily tyto společnosti své partnerství a představily první produkt, 65palcový televizor 8K „Lite". Nový 27" PC monitor je druhým produktem v rámci nového partnerství, další produkty jsou ve vývoji.
„Jsme mimořádně nadšeni z uvedení tohoto 27" LCD monitoru 8K Lite 3D bez brýlí,„ uvedl Mathu Rajan, generální ředitel společnosti Stream TV. „To, co 65“ televizor dělá pro zábavu, 27" 3D monitor bez brýlí dělá pro hraní. Poskytuje zkušenost bezprecedentní kvality a hloubky. Vzhledem k tomu, že naše technologie umožňuje spotřebitelům prohlížet si veškerý stávající obsah v úžasném zobrazení 3D, neexistuje žádné čekání na vyhrazený obsah. Vzhledem k tomu, že nový obsah s vyšším rozlišením se stává dostupným z jakéhokoli zdroje, vylepšuje pouze úžasné 3D efekty, které spotřebitelé a hráči vidí na našich obrazovkách."
O SPOLEČNOSTI STREAM TV NETWORKS, INC:
Stream TV je technologická společnost se sídlem ve Filadelfii. Její průlomová technologie Ultra-D je jediným patentovaným 3D řešením bez brýlí, které nabízí jak ohromující vizuální zobrazení, tak konverzi obsahu z jakéhokoli zdroje 2D nebo 3D. www.Ultra-D.com
KONTAKT:
Shelli Greene, 1.214.392.1990, sgreene@streamtvnetworks.com

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit