reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Australian Open uzavírá partnerskou dohodu s Luzhou Laojiao

Datum: 12.10.2018

Šanghaj 12. října 2018 (PROTEXT/PRNew­swire) – Turnaj Australian Open uzavřel významnou partnerskou dohodu se společností Luzhou Laojiao, předním čínským výrobcem tradičního likéru paj-ťiou. Jedná se o největší sponzorskou dohodu s čínskou společností v historii turnaje.
Toto partnerství bude oficiálně zahájeno na Australian Open oslavou sdílených hodnot, jakými jsou tradice, dějiny, oslavy, kultura a inovace v rámci speciální řady s názvem ‚Winning Moments‘ (Vítězné okamžiky).
Luzhou Laojiao díky partnerství s Australian Open získá celosvětovou publicitu a angažovanost značky, včetně mezinárodní viditelnosti v médiích a možnosti nabízet pohoštění prvotřídní světové úrovně.
„Je nám potěšením přivítat společnost Luzhou Laojiao do rodiny partnerů Australian Open, jedná se o významnou událost v historii naší organizace“, uvedl Richard Heaselgrave, Chief Revenue Officer organizace Tennis Australia.
„Není žádným tajemstvím, že Čína a tento region představují pro Australian Open velkou prioritu a že naši roli Grand Slamu Asie a Pacifiku bereme vážně.“
„Australian Open je největší lednovou sportovní a zábavní událostí na světě, která na sebe poutá pozornost nejen Melbourne, ale celého světa díky předním světovým hráčům, skvělému tenisu a celosvětovému vysílání.“
„Toto partnerství je beze sporu dalším historickým milníkem na cestě internacionalizace společnosti Luzhou Laojiao. Do budoucna plánujeme společně s Australian Open propagovat tenis, zakládat dobročinné sportovní programy a budovat silnou spotřebitelskou základnu, abychom aktivovali toto komplexní, vícerozměrné a dlouhodobé partnerství a zároveň posílili komunikaci s našimi spotřebiteli po celém světě a dále rozšířili globální vliv značky Luzhou Laojiao,“
uvedl Miao Liu, předseda představenstva Luzhou Laojiao.
Coby první čínský výrobce paj-ťiou, který se stal partnerem Grand Slamu, přispěje Luzhou Laojiao k větší rozmanitosti nabídky občerstvení na Australian Open a zároveň představí jedinečnou kulturu a etiketu paj-ťiou fanouškům po celém světě.
Ruku v ruce s tím, jak se z Australian Open stala v posledních letech přední světová sportovní událost, došlo i k prudkému nárůstu nových fanoušků z regionu, kteří turnaj sledují v televizi nebo ho přímo navštíví. Díky tomu představuje Australian Open pro své partnery jedinečnou platformu, prostřednictvím které mohou tyto fanoušky nejrůznějšími způsoby oslovit.
Organizace Tennis Australia otevřela v posledních letech své zastoupení v Šanghaji i Hongkongu a tým místních odborníků organizuje v průběhu celého roku řadu událostí souvisejících s Australian Open, vytváří obsah šitý na míru fanouškům na místním trhu a propaguje Australian Open pro ty, kteří chtějí tento turnaj zažít na vlastní kůži.
Spolu s podporou od silných společností, médií a prostřednictvím cestovních i vládních partnerství Australian Open nadále upevňuje svoji pozici Grand Slamu Asie a Pacifiku.
Odkaz na fotografie:
http://asianetnews.net/view-attachment?…
KONTAKT: Pan Han, tel.: 86 10 88051148

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit