reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Hledáme nejlepší ÚČETNÍ a ÚČETNÍ FIRMU ROKU 2020

Datum: 01.06.2020

Praha 1. června 2020 (PROTEXT) – Třetí ročník profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU, ve kterém se hledají nejlepší profesní účetní a nejlepší účetní firma v České republice, odstartovala v pondělí 1. června 2020. Soutěž, jež pořádá společnost WOLTERS KLUWER, přináší pro tento rok několik novinek v pravidlech.

Nominace kandidátů na titul ÚČETNÍ ROKU 2020 jsou zcela otevřené – nominační přihlášku může zaslat kdokoliv bez omezení včetně možné nominace sebe samého. Podobné je to u kategorie ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2020, kde mohou nominace přicházet jak přímo od zástupců účetních firem, tak od široké veřejnosti (například od klientů firem, jejich zaměstnanců apod.).

Rozhodnutí o vítězích v obou kategoriích je poté v rukou odborné poroty. Jakým způsobem je možné zasílat nominace a jaká kritéria by měli splňovat jednotliví kandidáti? Vše potřebné se dozvíte na webových stránkách soutěže http://www.ucetni-roku.cz.

Stejně jako v minulých letech se soutěž koná pod odbornou záštitou Komory certifikovaných účetních a Svazu účetních ČR.

V odborné porotě ročníku 2020 zasedají osobnosti jako Libor Vašek, předseda Komory certifikovaných účetních, Jan Molín, předseda Etické komise Komory certifikovaných účetních a zástupce vedoucího katedry finančního účetnictví a auditingu VŠE v Praze, či Alice Šrámková, uznávaná účetní specialistka a daňová poradkyně. Podle tradice zavedené v minulém roce nebudou v porotě chybět ani vítězové z roku 2019, kterými jsou paní Renáta Pavičová (ÚČETNÍ ROKU 2019) a pan Tomáš Slavík, zástupce firmy SLUTO s. r. o. (ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2019). Kompletní složení poroty viz http://www.ucetni-roku.cz/porota/.

Soutěž bude probíhat dle tohoto harmonogramu:
• zahájení 1. června 2020,
• ukončení nominací do soutěže 7. září 2020,
• pohovory s finalisty 4. listopadu 2020,
• rozhodování poroty,
• slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků 1. prosince 2020.

Více informací naleznete na webové stránce http://www.ucetni-roku.cz.

KONTAKT:
Wolters Kluwer ČR, a.s.
Kontaktní osoba: Andrea Doušová
E-mail: Andrea.Dousova@wolterskluwer.com Mobil: +420 731 516 376

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit