reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost TOJOY zahajuje formu chytrého podnikání, slibuje, že v období epidemie nebude propouštět a snižovat platy

Datum: 13.02.2020

Peking 13. února 2020 (PROTEXT/PRNew­swire) – 6000 zaměstnanců společnosti TOJOY ze 40 měst na 4 kontinentech se 4. února v 9:00 shromáždilo, aby se zúčastnili jedinečného slavnostního zahájení online podnikání. Byl to úvod do nového pracovního modelu chytrého online podnikání této společnosti pro období epidemie.
Ge Jun, výkonný ředitel představenstva a globální generální ředitel společnosti TOJOY, na setkání oznámil deset opatření společnosti TOJOY pro pomoc při katastrofě a péči o sebe. Oznámil, že od 4. února společnost TOJOY oficiálně a trvale implementuje pro všechny zaměstnance systém práce na dálku.
Společnost TOJOY také slibuje, že během období epidemie nebude propouštět ani snižovat platy. Tento krok je chvályhodný, protože čínské společnosti čelí tlaku na obnovení práce. Na začátku čínského nového roku je to pro všechny vzhledem k epidemické situaci důvod k oslavě.
Společnost TOJOY, která věděla, co bude vyžadovat plnohodnotný systém práce na dálku, začala vyvíjet svůj systém chytrého podnikání s prvotřídními aplikačními standardy od samého začátku.
Společnost TOJOY v roce 2016 založila skupinu TOJOY Network Technology Group, jejímž úkolem bylo vybudovat platformu chytrého podnikání. Systém „TOJOY Smart Office" byl vytvořen společně se společností IBM, která je vyhledávána pro svou pověst největšího světového poskytovatele informačních technologií a obchodních řešení. Vytvoření systému „TOJOY Smart Business", který nyní snadno podporuje 6000 zaměstnanců společnosti TOJOY v různých časových pásmech po celém světě v hladké realizaci jejich práce na dálku, vyžadovalo tým více než 500 špičkových talentů, 3 roky výzkumu a vývoje a investice přes 200 milionů juanů.
V současné době čelí řada malých a středních podniků v celé Číně těžké situaci způsobené epidemií. Z tohoto důvodu bude společnost TOJOY certifikovaným členům bezplatně otevírat podnikatelský cloud „TOJOY Entrepreneur Cloud", aby jim pomohl znovu získat důvěru a dosáhnout „obnovení práce online" co nejdříve.
Z této zprávy, stejně jako ze zprávy o provádění stálého programu práce na dálku nazvaného „Migrační pracovní systém" pro všechny své zaměstnance, vidíme, že společnost TOJOY nezohledňuje pouze zdraví a bezpečnost svých zaměstnanců a partnerů, ale uvědomuje si také tlak na ostatní podniky, aby se zaměstnanci vrátili do práce a vynaložili veškeré úsilí k obnovení řádného provozu v celé ekonomice a společnosti.
Foto – https://mma.prnewswire.com/…Measures.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…offs__no.jpg
KONTAKT: Xiaoyu Guo, +86–18611740095, guoxiaoyu@tojoy.com

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit