reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Společnost Hikvision oznámila finanční výsledky za 3. čtvrtletí roku 2019: meziroční nárůst o 23,12%

Datum: 23.10.2019

Chang-čou (Čína) 23. října 2019 (PROTEXT/PRNew­swire) – Společnost Hikvision, přední světový poskytovatel inovativních bezpečnostních produktů a řešení, oznámila své finanční výsledky za třetí čtvrtletí roku 2019. Během třetího čtvrtletí roku 2019 dosáhla společnost Hikvision výnosu ve výši 15,92 miliardy RMB, když dosáhla meziročního růstu 23,12 % a čistý zisk připadající akcionářům společnosti dosáhl 3,81 miliardy RMB, což představuje meziroční nárůst o 17,31 %.
Společnost Hikvision v období od 1. do 3. čtvrtletí vygenerovala celkový provozní příjem ve výši 39,84 miliardy RMB, což představuje meziroční nárůst o 17,86 %.
Růst výnosů byl v prvních třech čtvrtletích roku 2019 stabilní a robustní a každé čtvrtletí se postupně zvyšoval.
Společnost Hikvision je přesvědčena, že na čínském i zahraničním trhu rostou požadavky na bezpečnost a vznikají příležitosti růstu, a proto se neustále bude snažit poskytovat vynikající produkty a služby všem zákazníkům a partnerům po celém světě.
Úplnou finanční zprávu za 3. čtvrtletí 2019 naleznete zde.
O společnosti Hikvision
Společnost Hikvision je předním světovým poskytovatelem bezpečnostních produktů a řešení. Díky rozsáhlé a vysoce kvalifikované pracovní síle ve výzkumu a vývoji vyrábí Hikvision kompletní sadu komplexních produktů a řešení pro širokou škálu vertikálních trhů. Kromě bezpečnostního průmyslu rozšiřuje společnost Hikvision svůj dosah i na inteligentní domácí technologie, průmyslovou automatizaci a automobilovou elektroniku, aby dosáhla své dlouhodobé vize. Produkty Hikvision také poskytují výkonnou obchodní inteligenci pro koncové uživatele, což může umožnit efektivnější provoz a větší komerční úspěch. Společnost Hikvision, která se zavázala k maximální kvalitě a bezpečnosti svých produktů, vyzývá partnery, aby využívali mnohé zdroje kybernetické bezpečnosti, které Hikvision nabízí, včetně centra Hikvision Cybersecurity Centre. Další informace naleznete na webových stránkách www.hikvision­.com.
Foto – https://mma.prnewswire.com/…_results.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/…ikvision.jpg
KONTAKT: Luke Liu, Tel: +86–15210662217, Fax: +86 571 89935635, E-mail: liuyunlong10@hikvision.com

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit