reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Optimalizované řešení HVAC společnosti LG bude centrem pozornosti na výstavě MCE 2018

Datum: 13.03.2018

Milán 13. března 2018 (PROTEXT/PRNew­swire) – Pokročilá produktová řada s integrovaným ovládáním a optimální efektivitou umožňující uživatelům pohodlné užívání
Společnost LG Electronics (LG) představí během výstavy Mostra Convegno Expocomfort (MCE) 2018, konané od 13. do 16. března v Miláně v Itálii, svá moderní řešení a řídicí systémy v oblasti vytápění, větrání a klimatizace (HVAC), které se vyznačují integrovaným ovládáním a optimální efektivitou.
Stánek společnosti LG představí rezidenční a komerční řešení pro vytápění a klimatizaci, přizpůsobené evropskému regionu. Především se očekává, že největší zájem vzbudí její hlavní řešení vytápění, včetně řešení LG Therma V a LG Hybrid Multi, jakož i jeho lokálně přizpůsobené řešení VRF.
Řešení LG Therma V Split nabízí pohodlnou instalaci a výrazné zvýšení výkonu. Prezentováno bude také řešení Hybrid Multi, které nabízí efektivitu nákladů, protože nabízí chlazení, topení, a dokonce i teplou vodu, aby se minimalizovaly náklady na instalaci. Modulární systém MULTI V M s velmi flexibilní instalací je zaměřen na evropský trh.
„Společně s prezentací pokročilých řešení na výstavě MCE se bude společnost LG nadále aktivně zaměřovat na evropský průmysl HVAC s inovativními řešeními, které jsou speciálně přizpůsobeny tomuto trhu,„ řekl James Lee, vedoucí prodeje a marketingu divize Air Solution.
O obchodní divizi Air Solution společnosti LG Electronics
Obchodní divize Air Solution společnosti LG Electronics je světovým lídrem v oblasti vzduchotechnických a energetických řešení s komplexním portfoliem ověřených odborných znalostí a výkonných produktů. Společnost LG představila v roce 1968 první klimatizační jednotku v Koreji a díky strategickému využití pokročilých technologií vyvinula v posledních pěti desetiletích kompletní řešení HVAC. S dobře zavedenou výrobní základnou a vedoucím postavením v oboru poskytuje tato společnost efektivní vzduchotechnická řešení pro komerční i obytné účely. Její široká škála nejmodernějších systémů pro vytápění, větrání a klimatizaci skutečně představuje iniciativu společnosti LG v nabídce nejoptimálnějších řešení pro nejrůznější využití. V rámci svého poslání „Inovace pro lepší život“ společnost nabízí řešení s vysokou energetickou účinností a spolehlivostí založenou na nejmodernějším know-how a technologiích, které zajistí optimální prostředí pro uživatele. Další informace naleznete na webových stránkách www.LG.com.
Fotografie – https://mma.prnewswire.com/…MCE_2018.jpg
Fotografie – https://mma.prnewswire.com/…MCE_2018.jpg
Kontakt: LG Electronics, Chaiwon Moon, chaiwon.moon@lge.com nebo LG-One, Teresa Choi, teresa.choi@lg-one.com, 82–2–3700–2465

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit