reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

Lexxus Norton nabízí prohlídku s prvky rozšířené reality

Datum: 24.05.2019

Praha 23. května 2019 (PROTEXT) – Špičkové nemovitosti vyžadují perfektní prezentaci. A představit si, jak lze využít rozhlehlý luxusní penthouse není vůbec snadné. A právě zde přichází na pomoc do detailu propracovaná rozšířená realita. Stačí jen nasadit 3D brýle a namísto bytu bez příček a vybavení procházíme zařízenou kuchyní, obývacím pokojem nebo ložnicí se všemi detaily.
A jak vypadá prohlídka v praxi? V prostoru dokončeném ve standardu „open space“, tedy bez příček a interiérového vybavení si zájemce nasadí 3D brýle a už se pohybuje ve vybaveném prostoru. Prohlídka na místě má tu výhodu, že lze kdykoli „přepínat“ mezi virtuální realitou a výhledy do okolí, osaháním dokončených detailů.
Tuto výjimečnou prohlídku nyní nabízí jedinečný penthouse o rozloze 243 m2 velkoryse pojatá rezidence Hřebenky situovaná na jižním svahu Strahovského kopce. Design rezidence vytvořil italský architekt Sergio Porcellini a design interiéru ukázkových bytů je dílem Magdaleny Hopkins.
„Prodej každého luxusního bytu je jedinečný. Tyto nemovitosti si pořizují lidé, kteří chtějí podtrhnout svůj životní standard a styl. Kromě investičního hlediska jsou zásadní emoce. Prohlídka s prvky rozšířené reality dokáže velmi věrně ukázat, jaké možnosti byt přináší,“ říká Miroslav Šibal, Senior Agent společnosti Lexxus Norton.

LEXXUS Group
LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již více než 25 let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky. Do portfolia skupiny LEXXUS Group patří realitní kancelář Lexxus Norton, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

pridej.cz

Nakupte snadno Bitcoin

Kde koupit Bitcoin
  • Česká firma
  • Vklady a výběry v CZK, EUR (CZK bez poplatků)
  • Nízké poplatky, rychlé vklady a výběry
  • Fio banka
  • Obchodování - Bitcoin, Litecoin
  • Komunikace a podpora v češtině

Reklama

ABCsleva.cz - slevové nabídky

abcsleva_b.png Přehled slevových nabídek na jednom místě, denně nové slevy, jídlo, krása, pobyty, zboží. Možnost nastavení hlídání slev se zasíláním na email.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit