reklama

monitoring zpravodajství 24 hodin denně

Přidat server

Přidat PR článek

PřihlásitRegistrovat

TUkas bojuje ozónem a moderními technologiemi proti COVID-19

Datum: 31.03.2020

Praha 31. března 2020 (PROTEXT) -
Skupina TUkas, autorizovaný prodejce a servis automobilů i v době koronavirové pandemie nadále poskytuje své služby všem zákazníkům a zajištuje jim tak potřebnou mobilitu. V boji proti nebezpečnému viru představuje novinku – „DEZINFEKCI INTERIÉRU OZÓNEM“. Jedná se o moderní ekologickou technologii, která je schopná zcela zlikvidovat viry a bakterie. Čištění ozónem je ekologické, účinné a velmi rychlé. Veškeré prováděné služby jsou plně v souladu s nařízeními Vlády České republiky a splňují náročná hygienická opatření.

Servis vozidla tak není potřeba odkládat. Pokud vůz vyžaduje běžnou prohlídku, opravu po nehodě, výměnu zimních pneumatik, případně STK, je ten správný čas se objednat. TUkas nabízí rychlé a flexibilní dodací termíny, zvýhodněné pick-up servisy i zapůjčení náhradních vozů. První zákazníci měli možnost vyzkoušet i novou dezinfekci interiéru ozónem, který spolehlivě ničí veškeré viry, bakterie, plísně a odstraňuje i nepříjemné pachy. Tento způsob dezinfekce nemá žádné nežádoucí účinky, nezanechává stopy a je schválený i pro alergiky a astmatiky. Službu je možné objednat ve všech provozovnách skupiny TUkas.

Prodej nových a ojetých vozů je v tuto chvíli nařízením Vlády ČR dočasně omezený, ale i tak zákazníci TUkasu mohou využít celé škály bezkontaktních řešení nákupu nového či ojetého vozu. Posilují moderní technologie a prodejci jsou už běžně vybaveni komunikačními platformami jako je např. WhatsApp, Messenger, Skype apod., jejichž prostřednictvím vám vůz kompletně představí. V případě ojetého vozu je samozřejmostí i předvedení karosérie a interiéru včetně podrobných analýz historie a původu vozidla. Při virtuálním představení vozu vám školení prodejci TUkasu nabídnou i další doplňkové služby jako je např. financování a pojištění. Kupní smlouva a veškeré dokumenty nutné k převodu či registraci vozu jsou automaticky v náhledu odesílány v elektronické podobě a veškerá formální administrativa je řešena korespondenčně prostřednictvím České pošty či kurýrních služeb. Po podpisu smlouvy a uhrazení kupní ceny se vůz připravuje k předání, a to včetně dezinfekce jak v interiéru, tak na frekventovaných místech karoserie. Následně je vůz dopraven přímo k zákazníkovi na předem dohodnuté místo předání.

„Rád bych všechny ujistil, že i v této složité době pracujeme v plném nasazení, s maximálním důrazem na bezpečnost a ochranu zákazníků i zaměstnanců. Věřím, že nově nabízené služby zvýší komfort a pocit bezpečí,“ říká generální ředitel skupiny TUkas, Petr Lehký.

Skupina TUkas je autorizovaným prodejcem a servisem značek ŠKODA, Volkswagen, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia. Dále pak autorizovaným servisem značky Audi. Ojeté vozy jsou nabízeny prostřednictvím programů ŠKODA Plus, Das WeltAuto, Volvo SELEKT, Kia ojeté vozy a Renault Selection. Operativní leasing a dlouhodobý pronájem vozů zajišťuje společnost TT-Complex. Skupina TUkas je českou rodinnou firmou působící na českém trhu od roku 1991. Více informací na www.tukas.cz

Kontakt:
Jiří Jandl
marketingový ředitel skupiny TUkas a.s.
e-mail: jiri.jandl@tukas.cz

pridej.cz

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.Partneři:

www.linuxportal.cz

Webhosting zajišťuje:

Webhosting

Copyright © 2006 - 2019 rssMonitor.cz | Tvorba www stránek - Webnix.cz


Partnerské odkazy: Údržba bazénů  Dřevěná okna  Vydělávejte ON-LINE.  Bazény, sauny

TOPlist

Přidat server: 

Do kategorie:


Přidat

Zrušit

Přidat novou kategorii


Přidat

Zrušit