Extra.cz 16.05.2025 05:41 Pokud se princ Harry chce skutečně usmířit se svou rodinou, musí se jí nejprve omluvit. Myslí si to bývalý redaktor britského deníku The Sun a odborník na komunikaci David Yelland. Podle něj by měl vévoda pochopit, že i on nese určitý podíl na tom, co způsobilo rozkol v jeho rodině. To se však zatím podle odborníka neděje. Podobně to vidí i expert na královskou rodinu Robert Jobson. Ten se v rozhovoru pro Geo News zastal Harryho manželky Meghan a princovi vzkázal, aby se „konečně vzchopil“.
Srdcetvor.cz - handmade
Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.
Lavivasex.cz - erotické pomůcky
Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.
Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting
Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.