E15.cz - Názory 02.10.2023 20:05  České profesní organizace v září vyzvaly vládu, aby začala řešit dlouho zanedbávané problémy českého hospodářství. Kromě investic do dopravy, energetiky a digitalizace požadují například změny na pracovním trhu nebo reformu školství. A právě o těchto tématech přišel do Business Clubu mluvit prezident Hospodářské komory České republiky Zdeněk Zajíček. V rozhovoru se dozvíte, jak konkrétně chce komora řešit nedostatek kvalifikovaných pracovníků na trhu, jak se vyrovnat se stárnutím populace, jak naplno využít potenciál ukrajinských uprchlíků nebo jak více propojit firmy a odborné střední školy. 

Číst celý článek >>

Reklama

Srdcetvor.cz - handmade

srdcetvor-handmade.png Nákupní galerie rukodělných výrobků, služeb a materiálů. Můžete si zde otevřít svůj obchod a začít prodávat nebo jen nakupovat.

Lavivasex.cz - erotické pomůcky

lavivasex.png Přehled erotických pomůcek od elegantních vibrátorů, hraček pro páry až po stimulační oleje, afrodiziaka a BDSM pomůcky.

Hledej-hosting.cz - webhosting, VPS hosting

hledej-hosting.png Přehled webhostingových, multihosting a VPS hosting programů s možností jejich pokročilého vyhledávání a porovnávání. Najděte si jednoduše vhodný hosting.